Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Bardzo prawdopodobnym scenariuszem jest to, iż prezenty w Jaskinii Zimowego Przesilenia w tej edycji, przynajmniej obecnie, resetują się o 12, ale w południe, a nie w nocy. Złożyliśmy dopytanie do Twórców, Ci twierdzą o tym, iż reset następuje o godzinie 17, ale jest to godzina prawdopodobnie czasu chińskiego, co oznacza u nas godzinę 12.
   
  AMONUM likes this.
 2. AMONUM

  AMONUM Someday Author

  Wracając do tematu, szukałem wejścia w Kopalni Hugona i nigdzie takiego nie mogę znaleźć? Oraz patrzyłem na pozostałych lokacjach w tej części świata Durii za taką mapą lecz także nic nie znalazłem. Czy mogę mieć coś zablokowane?
   
 3. Ennika

  Ennika Active Author

  By odblokować wejscie do tej jaskini trzeba ukonczyc zadanie, do pobrania, jesli dobrze pamiętam, od Roxany w Jarlshofn. Po ukończeniu tego zadania będziesz mógł, po zbieraniu roślinek za pomocą narzędzi, tworzyć zepsute narzędzia, wejściówkę do jaskini.
   
  AMONUM likes this.
 4. AMONUM

  AMONUM Someday Author

  Dokładnie tak już ogarnięte brakowało mi kilku zielonych Q wykonać :) Natomiast zastanawiają mnie jeszcze Odłamki niepokoju którymi można przywołać objawiony strach. Gra warta świeczki leci coś ciekawego z tych bosików czy strata czasu? Jakieś osiągnięcia, tytuł cokolwiek jest?
   
 5. Ennika

  Ennika Active Author

  Nie robiłam jeszcze tego osiągniecia bo te bosiki za mocne były dla mnie i wcześniej odłamki dropiły bardzo słabo. Teraz drop jest poprawiony a i czasem są jako nagrody z pasków postępów z eventów. Szybko się zbiera. Po wykonaniu wszystkich zadań związanych z objawionym strachem ma się tytuł Fearless. Można sobie popatrzeć w okienku tytułów, co trzeba na jaki tytuł wykonać (okienko postaci).
   
  AMONUM likes this.
 6. AMONUM

  AMONUM Someday Author

  Dzięki za rzetelną odpowiedź, nasuwa mi się jeszcze ostatnie pytanie co do tej jaskini za te narzędzia popsute na jakim poziomie najbardziej korzystnie się opłaca, dropić runke i pozostałe fanty z Cerbera?
   
 7. Ennika

  Ennika Active Author

  Wchodzi się na normalu, koszt 50 zepsutych narzędzi. Nie zawsze pojawia się cerber i nie zawsze dropi ten klejnot. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Tam się wchodzi tylko z nadzieją, że w końcu wypadnie klejnot ;)
   
 8. Szkolos

  Szkolos Forum Apprentice

  Witam

  Cenne info. A czy masz jeszcze w pamięci od którego NPC zaczyna się przygoda z pracami przy stole produkcyjnym?

  Pozdrawiam
   
 9. Ennika

  Ennika Active Author

  Wydaje mi się, że u Petyaxa w Kingshill ale nie jestem pewna. Zadania craftowe są zaznaczone na zielono. Ale sprawdź w osiągnięciach - produkcja-wyposażenie. Jako pierwsze jest podane ile musisz stworzyć niebieskich itemów by odblokować schemat: ulepszanie jakości (nadzwyczajne). Nie pamiętam właśnie czy najpierw trzeba otrzymać od NPC.
   
 10. Szkolos

  Szkolos Forum Apprentice

  Witam

  Mam, zaskoczyło. miałem zwój i należało na niego KLIK i sie odblokowało. teraz juz chyba pojdzie
  Dziekuje za zainteresowanie

  Pozdrawiam
   
 11. Esperal

  Esperal Forum Greenhorn

  Stworzycie dodatkowy serwer w starym stylu za czasów 45lvl? Napewno dużo graczy by wróciło.
   
 12. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  kiedy będzie aktulka związana z pvp , proponowałem zmiany i jeszcze raz je powturze ---2 odrębne pvp dla tych co chcą obecny syf i 2- wszystko dozwolone oprócz eski i to będzie mega korzyść dla bp( gra ożyje i będzie $, warto żeby ich psedo informatycy temu sie poświęcili ) - jak z filmu Gladiator niech dadzą coś dla ludu a on będzie ich wielbił  pytanie- czy ktoś coś dostał od widm przy portalach np brgvik ????? , latam ale 0 ,gram to z nudów aby mieć cel
   
  Last edited: Dec 16, 2023
 13. jaymz84

  jaymz84 Forum Apprentice

  Ja rozumiem, że darowanemu smokowi nie zagląda się w zęby ale takie pytanie - wczoraj nie było prezentu w jaskini (boss bałwan nic nie wydropił ani nie dało się żadnego prezentu otworzyć) dzisiaj nie ma kodu z kalendarza... coś przegapiłem ? Świąt nie będzie ?
   
 14. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Odsyłam do tematu z kalendarzem adwentowym.
   
 15. AMONUM

  AMONUM Someday Author

  Chciałem jeszcze dopytać o produkcje przedmiotów użytkowych toników, eliksirów, trunków itp. Gdzie najszybciej farmić jest składniki szczególnie te liście do produkcji ich na stole? Kolejną rzeczą żeby tankować Motrisa co jest najważniejszym kluczem żeby dać rady? Wartość bloku czy jak najwięcej życia? Ktoś da jakieś wskazówki czym się kierować budując taki Bulid żeby móc wstanie dać rady go utrzymać?
   
 16. BlackBlond

  BlackBlond Junior Expert

  jest wrzód na pupie -36 - jak feniks z popiołu
   
 17. erwinek50

  erwinek50 Forum Greenhorn

  Czy tylko mi mapy się ładują po 30-40 sekund? Inne gry działają dobrze tylko z tą coś jest nie tak...
   
 18. AMONUM

  AMONUM Someday Author

  Czy sakwy - runiczna ozdoba oraz ozdoba z klejnotem mają jakieś znaczenie który poziom tych sakw się posiada? Przekłada się to jakoś na statystki podobnie jak to jest z itemami np. 145lvl, a załóżmy 140lvl wartości bazowe są troszkę niższe..
  Czy nie ma różnicy jeśli chodzi o te sakwy?
   
 19. Ennika

  Ennika Active Author

  Poziom ozdoby nie wpływa na statystyki - zależy jakie i ile run wkładasz. Maksymalny jest 100. Dopiero w ozdobie na 100 lvl można odkryć wszystkie 10 slotów. Na niższych chyba nie da rady wszystkich (jeśli dobrze pamietam), więc szkoda mrocznych. Zdobądź ozdobę na 100 lvl.
   
  AMONUM likes this.
 20. noepol

  noepol Forum Greenhorn

  Po dzisiejszej aktualizacji dodano w mieście Kingshill "Winter Event Crafting". Na rycerzu zrobiłem 10 szt. "Gingerbread Man" i na łuku również 10 szt. Z 20 szt. wylosowałem 6 razy "1 tydzień Premium", 1 raz "30k mm" oraz jakieś śmieci.

  Szansa wylosowania "1 tydz. Premium" wynosi aż 30%. Czy częstotliwość nie jest za wysoka? Czy nie powinno być np. "1 dzień Premium" z szansą np. 20%?

  Dodatkowo koszt otworzenia skrzynki to zaledwie 1 wytrych.

  PRZYKŁAD: Jeśli gracz wylosuje 100x "1 tydz. Premium" to ma aż 700 dni premium.

  Zgłaszam problem i proszę o sprawdzenie "Winter Event Crafting".

  Czy zostanę ukarany banem lub odebraniem wylosowany nagród z 20 sztuk "Gingerbread Man" ?

  Proszę o pilną odpowiedź.