Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. vortex0811

  vortex0811 Padavan

  Po podniesieniu tieru lub przenoszeniu zaklec buff do koniczynek sie odnawia dlatego pewnie tak drogo :) wiec Polecam w ostatecznosci przenosic zaklecia ;)
   
 2. winowicz83

  winowicz83 Forum Apprentice

  Dемои mam pytania czy ten set mechaniczny można kraftować ? czy dropi on tylko w Stalgardzie ? i czy trzeba czyscic mapke bo tylko z kufra dropi czy tez z mobków ?
   
 3. Dемои

  Dемои Forum Inhabitant

  Nie można kraftowac, problem poruszony na forum i zgłoszony do PT (choć wątpię że coś zrobią bo moje zgłoszenia 'nie dochodzą')
  A co do dropu to leci ze skrzyń za 5 wytrychow (25 i 100 nie sprawdzałem bo szkoda mi ich) oraz jak wczoraj zauważyłem ze skrzyń na destruktorze z cyrku, wpadł mi pas i pierek. Ale jakiś zbudowany drop jest, bo 3 skrzynie otworzyłem i 2 itemy, a później z kolejnych 4 przelotów po różnych zagladach nic
   
  Last edited: Oct 25, 2019
 4. BA_Oldman

  BA_Oldman Guest

  winowicz83
  Dемои
  Wasze posty przeniosłem w odpowiednie miejsce.

  Drogi Pani Demon, nie miejsce tu na stwierdzenie "moje zgłoszenia nie dochodzą". Jeżeli ma Pan problem z klientem poczty lub operatorem poczty to należy to u niego wyjaśnić, nasze forum w tym nie pomoże. Jeżeli chodzi o zbyt wolny czas działań ze strony PT to niestety zasmucę stwierdzeniem iż PT zajmuje się głównie sortowaniem zgłoszeń do odpowiednich działów, na reakcję czasami czeka się krótko czasami bardzo długo.
   
 5. krótkasprawa

  krótkasprawa Forum Apprentice

  następny mod to 350 rdzeni potem po 50 za każdy lewel-patologia[odnośnie podnoszenia amuletu z helios ]
   
 6. -Sandemo-

  -Sandemo- Forum Apprentice

  Dziś na pocztę dostałam kod ...przyznaje fanty z tego kodu super no i misja na nowy kostium...tylko jest mały problem bo kod jest do zrealizowania na serwerze Balor a ja tam nawet postaci nie mam :p, więc o co kaman ??
  ps. nie można by tego kodu odebrać na Grimagu ???:D
   
 7. ΣMiwel

  ΣMiwel Forum Ambassador

  Kody są dla nieaktywnych postaci. Innymi słowy, na serwery gdzie kiedyś się grało, a teraz nie gra.

  Postaci na Balorze nie masz, ale może miałaś tylko usunęłaś... choćby przez 5 minut.

  Kod działa tylko na konto osoby, która go dostała, i tylko na konkretnym serwerze. Nie możesz go oddać komuś innemu ani użyć np. na Grimmagu.
   
  Jasiu111, BA_Oldman and BA_Bastet like this.
 8. Beybolat

  Beybolat Forum Greenhorn

  Jaki potrzebuję schemat, aby nauczyć się tworzyć najlepsze runy? Aktualnie chcę stworzyć runę +5 do wiedzy, ale niestety pokazuje, że nie znam przepisu :)
   
 9. -Sandemo-

  -Sandemo- Forum Apprentice

  Postaci nie miałam i nie mam nawet przez 5 min ...gdybym taką miała to nie zadawałabym pytań bo kwestia pozostałaby oczywista.
  Nie będę dalej drążyć tematu bo Mod-ki ciachną za offtop (nie mniej jednak dziwnie generowane są te wiadomości).
  Pozdrawiam:)
   
 10. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Potrzebujesz Schematu: Kamienie szlachetne i runy II, który jest do uzyskania z misji 7/9 Od zera do bohatera (wymagany jest poziom 50, misję pobiera się u Lyoshy w Yaltepetl
   
  Beybolat likes this.
 11. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Szczerze mówiąc, wystarczy wejść na dany serwer i zatrzymać się na oknie tworzenia postaci. To tworzy na koncie parametr "Odwiedzony serwer X". I na podstawie tych parametrów (oraz też czasu od ostatniego odwiedzenia) są wysyłane te wiadomości.
   
  -Sandemo-, KingsGambit and BA_Bastet like this.
 12. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Na serwerach komercyjnych obecna jest wersja 224, opis aktualizacji znajduje się tutaj.

  Jeżeli interesują Cię przyszłe wersje, w dziale testowym w części EN znajdują się odpowiednie tematy, jak np. ten o wersji 225.
   
 13. leszekgo

  leszekgo Forum Apprentice

  Nie wiem czy tutaj ale mam pewien problem dostałem kod z newsletter i chodzi o serwer grimag probuje go wbic na postacji łuka i innych ale mam komunikat kodu nie mozna wykorzystac na tym koncie kod jest zarezerwowany dla serwera grimag wiec nie znam przyczyny czemu nie moge go uzyc dzieki za jakies podpowiedzi dodam ze kod był na halowin wazny do konca listopada 2019 roku
   
 14. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Jeżeli dobrze rozumiem (a w tym wypadku to było wyzwanie), to dostałeś kod dla nieaktywnych. Jest on przypisany zarówno do serwera, jak i ID konta. Obie rzeczy muszą się zgadzać, by kod zadziałał. Skoro Twój jest dla serwera Grimmag, to pozostaje kwestia błędnego ID konta. Innymi słowy posiadasz na tym samym mailu drugie konto, którym odwiedziłeś serwer Grimmag.
   
 15. Kairroq

  Kairroq Forum Apprentice

  Czemu BP daje takie smieciowe nagrody, sezon pve: w pasku sa 3 sakwy z legendarnym wyposazeniem na t0 :)

  Festiwal duchow pasek 1 - to samo.

  Codzienne misje - to samo, nawet czasem nadzwyczajny sie trafi..
   
 16. vortex0811

  vortex0811 Padavan

  Co do legendarnego wyposazenia to oni maja jakas manie z tym xD A 1 pasek jest na 1 run m3 wiec chyba rozumiesz :)
   
  Kairroq likes this.
 17. krzy40

  krzy40 Someday Author

  Mam pytanie - na jakiego bosa opłaca się brać jako peta - lalkę krwawego czarodzieja ?
   
 18. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  To nie zależy od bossa, a od skilli, których używasz. Lalka Krwawego Czarodzieja zmniejsza odporność bossa na ogień, zatem ważne jest byś używał tych umiejętności, które zadają obrażenia od ognia.
   
 19. krzy40

  krzy40 Someday Author

  broń i rękawice z Q7. i nie wiem czy na bosach lepiej uzywać lalki krwawego czarodzieja czy zielonego gryzacza
   
 20. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Oj, nie zrozumieliśmy się ;) nie chodziło mi o wyposażenie, a o umiejętności. Ja jako mag używam najczęściej magicznego pocisku + zamarzniętej sfery, przy czym ta druga robi za "głównie szkody", zadając obrażenia od mrozu. Z tego też powodu opłaca mi się latać z lalką Karabossy. Jeżeli Twój styl walki jest zróżnicowany (czyli używasz w zbliżonych proporcjach umiejętności zadających zarówno szkody fizyczne, jak i żywiołowe), definitywnie lataj z gryzaczem.
   
  BA_Bastet and ΣMiwel like this.

Share This Page