Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. nikoszt2

    nikoszt2 Forum Apprentice


    Ja już od dawna nie piszę do pomocy technicznej, bo to zwyczajnie nie ma sensu... odpowiedzi na zasadzie kopiuj-wklej ,te same regułki i idiotyczne pouczenia jakbyśmy byli wszyscy z tzw. "łapanki" jak spróbujesz nieco bardziej drążyć temat odpowiedzi są często niegrzeczne. I co najbardziej oburzające my sami im płacimy a dostajemy "focha" miałem przypadek kiedy straciłem klejnot w czasie wywalenia z gry z błędem 42,chyba go podnosiłem, czy przenosiłem już nie pamiętam, pomoc odpisała mi żebym udokumentował to zdarzenie:):p Ta... ja nie mam nic lepszego do roboty tylko archiwizować każdą czynność podczas gry za którą płacę, kabaret:)O ile błędy się zdarzają to z pełną odpowiedzialnością stwierdzam ze BP oszukał niejednokrotnie graczy którzy wnieśli płatności i z różnych powodów nie mogli korzystać w pełni z gry, bez względu jak jest sformułowana umowa ,to jest to ewidentnie sprawa dla rzecznika praw konsumenta, ja czuję się oszukany zapłaciłem pieniądze za produkt który nie działa i to jest oszustwo w pełnym tego słowa znaczeniu. Skoro BP suport domaga się dowodów , zdjęć, czasu zdarzenia, daty itd. to ja poproszę o udokumentowanie "niby" ataków hakerskich przez które gra nie działała, wiadomo dlaczego nie działała zwyczajnie znów się zepsuła, hakerzy zarabiają na atakach a tu niby na czym mieli zarobić? naprawdę to poziom szkoły podstawowej w merytoryce BP jak i suportu, ale ludzie dalej dają się nabierać.
     
    Last edited: Dec 24, 2023
  2. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    nikoszt2 - regulamin obowiązuje każdego. Jeśli ktoś chce napisać posta w języku angielskim, to ma do tego inne rejony forum. Wobec tego usuwam Twój post oraz post BKGREG z tego powodu, natomiast posta Viyanor usuwam z powodu złamania regulaminu.
     
  3. DROZDA22

    DROZDA22 Forum Greenhorn

    Witam...Forum nie sledze przyznaje,wchodze tu dość rzadko,ale dziś z okazji wolnego czasu,chciałem sobie pograć,no i sie zaczeło....Na mapie eventowej,postać przesuwa sie sama,cięzko zapanowac nad nia,nawet jak sie juz do jakiś mobków dojdzie i ich zaatakuje,co pewnie pomniejsza moja esencje,ale co tam :) Na miedzyswiecie to samo.... zrobic kurs z punktu A do B to dla cierpliwych,gdyż no nie da sie grać,co ja bede owijał w bawełne...To jest nowy problem,stary czy może mi ktoś odpowie,czy tak już bedzie do konca eventu ? Pytam,bo paski postępu przez to ''stoją'' w miejscu,a zycia realnego nie poswiece,na nadrabianie czyichs błedów,wtedy kiedy sobie np mam czas,chęc do pogrania,załaduje toniki,lekarstwa,wchodze na mape,a rzuca mnie jak hanką w kartony...
     
  4. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    nikoszt2 - wystarczy. Jeśli masz jakieś wątpliwości, co do mojej pracy oraz działań, jakie tutaj podejmuję na forum, to zawsze masz opcję skorzystania ze złożenia skargi na moderatora poprzez napisanie zgłoszenia do Pomocy Technicznej - ze wspomnieniem w treści zgłoszenia, że powinno to zostać sprawdzone przez naszą szefową, czyli TL_Tyche.
    Dlatego również nie powinno Cię zdziwić usunięcie dwóch Twoich postów - forum nie jest miejscem na dyskusję na temat tego, jak wykonujemy swoją pracę, a na pewno już nie nawiązuje do samej tematyki tego kanału tekstowego.
    Tego nie nazywamy niewygodnymi postami, tylko postami nie związanymi z tematem dyskusji. Zapraszam do lektury regulaminu i etykiety, który jest dostępny w stopce każdego administratora naszej sekcji :)


    Problem z tymi lagami występuje od dwóch dni po wejściu ostatniego hotfixa i prawdopodobnie będzie on rozwiązywany już po świętach. Nie jestem jednak w stanie ocenić, kiedy problem zniknie całkowicie i jak on wpłynie nie tylko na kończącą się drugą część wyzwania Kranparusa, ale też na następną część oraz całe Święto Zimowego Przesilenia.
     
  5. bedomir1

    bedomir1 Forum Greenhorn

    w grze wchodzisz do sklepu tego na gorze ekranu- waga taka i tam jest
     
  6. AntyKSP

    AntyKSP Forum Apprentice

    Nowy kod bonusowy daje konto deluxe na 3 dni. A jak wtedy zdobyć np. smocze skrzydła które teoretycznie powinno dostawać się z konta deluxe?
     
  7. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    odpowiedz jest b. prosta musisz kupić delux za realna kasę na miesiąc i masz , ale weś pod uwage że te skrzydła dzialają tylko wtedy jak masz delux -nawet 3 dniowy , ale wpierw musisz zrobić to co napisałem na początku
     
  8. nikoszt2

    nikoszt2 Forum Apprentice


    Problem nie występuje od dwóch dni, tylko od pięciu dni... co pokazuje jak wyrywkowo czytasz wiadomości od graczy, co do regulaminu to zapoznałem się z nim i nie ma żadnych informacji o tym że tu Cię musimy wielbić. Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania nawet jeżeli krytykuje Twoją prace, bo wszystko co związane z grą jest również związane z Twoja pracą bo to forum ogólne i w obecnej sytuacji gry odnosi się również do czynności które Ty jako admin podejmujesz, to nie jest Twoje prywatne forum to miejsce gdzie wszyscy maja prawo do wyrażania swojej opinii, oczywiście w kulturalny sposób ,to że interpretujesz wszystko pod swoją wygodę "pracy" jest niepoważne. Naprawdę przestań terroryzować wszystkich, zamiast co chwila dawać reprymendy spróbuj z ludźmi po ludzku, może pyknie?:)
     
    Last edited: Dec 26, 2023
    BKGREG likes this.
  9. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    A ja jeszcze chciałem dopytać o Formułę - Eliksir smoczej kości. Co ta dana formuła odblokowuje i gdzie najkorzystniej jest ją zakupić?
    I czy przypadkiem kiedyś Cieniowy Amulet Sargona nie miał innej ikonki niż obecnie, to jest dalej ten sam item?
     
  10. Serpeno00

    Serpeno00 Forum Apprentice

    Mam pytanie. Uzbierałem z pierników 1992 dni premki - co wyświetla się gdy najedzie się na ikonkę w prawym górnym rogu ekranu. Jednak gdy najadę na ikonę powyżej paska postaci na dole strony to pokazuje tylko 3 dni premki. Czy to błąd? Gdzie sprawdzić ile dokładnie mam premki? Mam nadzieję, że nie okaże się, że za 3 dni premka zniknie...
     
  11. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Dla ścisłości: problem występuje od samego początku pojawienia się choinki, nie od ostatniego hotfixa.
    Zauważyłem, że z piernikowego dropa usunięto wytrychy podczas wspomnianego wyżej hotfixa i jakby rzadziej MM wypada, co oznacza, że częstotliwość premium jest celowa (inaczej by to również przycięli)


    Podejrzewam, że 3 dni masz konto Deluxe z dzisiejszego kodu, jak się skończy to ci pokaże to Premium.
     
    nikoszt2 likes this.
  12. Dekso

    Dekso Someday Author

    Też tak mam w prawym rogu 1997 dni premki, a na dole pokazuje 15 dni.
     
  13. agrescik123

    agrescik123 Forum Apprentice

    Widać że administracja sobie z nas jaja robi kolejna konserwacja i dalej jak drzewko stało tak dalej gracze co maja nicki cyrlica pisane dalej stoja jak osły przy drzewku i na klikerze farmia składnik obecnie na serwerze zrobionych zostalo 7,5 mln ciastek !!!!!!!!!!! a administracja dalej ma to gdzieś brawo dla was za zniszczenie gry :) O krampusie 3 wyzwaniu możemy sobie pomarzyć dziękuje za zepsucie all eventow :)
     
    Last edited: Dec 25, 2023
    AMONUM likes this.
  14. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    ta przerwa konserwacyjna dała ... bląd 42
     
  15. Ennika

    Ennika Advanced

    Po przerwie na Heredurze w Kingshill lekkie lagi ale na mapie eventowej jest już ok.
     
  16. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced

    No wreszcie te lagi naprawili na mapach eventowych i w miastach tez jest już normalnie .
     
  17. nikoszt2

    nikoszt2 Forum Apprentice

    Jest lepiej ale nie "urywa ...." pojedyncze przycinki dalej się pojawiają
     
  18. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    No właśnie to jest prawda że wiele osób nolife to nom stop na ustawionym Auto-Klikerze ...
     
    nikoszt2 likes this.
  19. nikoszt2

    nikoszt2 Forum Apprentice


    Witam, ja myślę, że trzeba chwilkę dać na wstrzymanie, generalnie nie wiadomo co tu się dzieję jak widać moderacja jest zwyczajnie olewana przez BP więc, chyba zwyczajnie trzeba poczekać na rozwój wydarzeń, dla mnie osobiście też to się kupy nie trzyma i rozumiem wszystkich w tym temacie dezinformacji. Nie mamy wpływu na te gierki wiec trzeba poczekać. Jeszcze będzie przepięknie jak śpiewał Tilt:)
     
    Last edited: Dec 25, 2023
  20. DROZDA22

    DROZDA22 Forum Greenhorn


    Dziękuje za odpowiedz,co do toników,eski wiadomo,że nic nie wiadomo i tego raczej nie rozlicza,ale przyznaje,coś sie ruszyło i dziś można było normalnie po ewentówce pośmigać :) Zobaczymy,co do czasu jaki sie straciło na ów lagi,ale chociaż jeden dzien na wolnym,cosik można było pograc,pozdrawiam,dzięki,hey :)