Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. MrBark

    MrBark Someday Author

    Pierścień dropi ze skrzyni po pokonaniu 6 bossów. Z kolei jeśli dobrze pamiętam to dropi z bossów ale nie jestem pewny czy dropi też z wejściówek z jednym bossem. Jeśli ktoś bardziej ogarnia to niech mnie poprawi jeśli łaska.
     
  2. AntyKSP

    AntyKSP Forum Apprentice

    Pytanie - dlaczego w legandarnym amulecie (medalion) na 140 poziomie mogę odblokować maksymalnie 8 slotów na kamienie?
     
  3. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced


    Bo prawdopodobnie musisz taki amulet mieć na 145 lvl to wtedy odblokujesz wszystkie 10 slotów .
     
  4. michal722

    michal722 Forum Apprentice

    Będzie kiedyś możliwość zmiany serwera jedną postacią, bez potrzeby tworzenia nowej postaci na innym serwerze? Przydałoby się to szczególnie patrzac na małą ilość graczy na poszczególnych serwerach.
     
  5. CaballoLoco

    CaballoLoco Active Author

    Aby odblokować 10 miejsc, zespół musi być wyjątkowy lub dowolnego zestawu ........... Jeśli jest legendarny, nie możesz otworzyć więcej niż 8 gniazd ...
     
  6. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    GRA NAPRAWDĘ UPADA I MOŻE JUŻ UPADŁA ,ale piszę to z innego powodu --1 raz NIE NIE NIE BYŁO ŻYCZEŃ OD STRONY FORUM ITD . to zastanawia w jakim punkcie jest ta gra
     
  7. agrescik123

    agrescik123 Forum Apprentice

    1.NPC Grimma znikneła całkowicie jest to bład czy celowe działanie a raczej błąd i pytanie kiedy wróci ?
    2.Odpowiedzi jak nie było tak nie ma dalej hehe :)
     
  8. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    Chciałem dopytać o tytuł osiągnięć "Wiatr śmierci" w Halach Śmierci. Tytuł osiągnięcia w zakładce "Postać" mówi o 3 minutach na poziomie Bolesnym. Natomiast na tym poziomie licznik w zakładce - Osiągnięcia - Dracania - "Zakrwawione Hale Śmierci" ten czas się nie aktywuje i tak jakby nie zalicza tej próby czasowej. Wykonałem na poziomie Bolesnym poniżej 3 min 3 razy tą próbę i nie zaliczyło. Natomiast zauważyłem że będąc na Rozlewie Krwi licznik się odpala i czas odlicza...
    Więc proszę o odpowiedź jak to działa, bo zauważyłem że w tej grze występuje duży chaos, wiele informacji jest sprzecznych i pogmatwanych, a mechaniki gry inaczej działają wbrew własnym opisom. Wróciłem do gry po kilku latach i gra stała się zupełnie inna niż jaką ją wcześniej pamiętałem... Jest wiele pytań, a zbyt mało odpowiedzi..
     
  9. Afkaserious

    Afkaserious Active Author

    Możliwe, że to chodzi o ta wersje hal śmierci co była przed tą cała aktualizacja Dark Legacy (wejście było tam gdzie aktualnie jest przedmieścia cardhun). Nie jestem pewien, ale ogólnie jest cała masa osiągnięć i tytułów, których nie da sie już wykonać bo nie ma już tych map albo poziomów.
     
  10. Szkolos

    Szkolos Forum Apprentice


    Witam

    Dni kolejne za nami, a w temacie czy tematach niestety nadal cisza.

    1. Jakie wieści w temacie zaległych, a przecież _obiecanych_ kodów adwentowych?
    Chyba jest powiedzenie że kto długów w starym roku nie pospłacał to będzie je płacić przez cały rok kolejny.
    No chyba że wcale ich nie spłaci.

    2. Czy rozważana jest rekompensata za brak możliwości gry w czas eventu z choinką?
    IMHO by wypadało jakoś "udobruchać" społeczność Graczy.

    3. We wtorek weszła jakaś aktualizacja czy jak to zwać (klient sie aktualizował)
    Co zawiera, jakie zmiany czy nowinki ?

    4. Na forum czytam że podawany jest harmonogram akcji eventowych na kolejny miesiąc.
    Dzisiaj wybił czwarty stycznia, a na forum cisza we tym temacie.


    Pozdrawiam Noworocznie
     
  11. Muruburu

    Muruburu Forum Apprentice

    Cieszmy sie ze jeszcze mozna grac, czasem gorzej czasem lepiej... ;)
     
  12. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    Chciałem zapytać o Qesty z "Labiryntu Płomieni" u księcia Aldreda. Wykonałem kolejno 2, teraz mam 3 Qest na pokonanie Azara 5 razy. Lecz każdy Q nagrodą jest 2szt. złota. Czy te misję nie są przypadkiem zbugowane? I czy po wykonaniu ich wszystkich odblokowuje się jakieś osiągnięcie?
    Kolejna sprawa to z ładowaniem map wczytuje mnie długo, pasek ładowania zapełnia się w 100% na zielono, gra odczytuje że postać jest już na mapie słychać już zmianę dźwięku lecz ekran się nie zmienia i tak paręnaście sekund. Albo pojawia się tak zwany Blue Screen też bardzo często. I przez to ciężko jest wykonywać challenge na krwawe skrzynie solo nie można 4 zrobić. A w grupie 2 osobowej 5. I tylko ja tak mam bo znajomi różni z którymi gram są już w połowie mapy, a mnie dopiero wczyta i pozwoli gra zrobić jakiś ruch. Da radę to jakoś naprawić, internet mam bardzo szybki jak coś :) ?? Może jakaś ponowna instalacja gry czy czyszczenie jakiś plików/ciasteczek?
     
    Last edited: Jan 6, 2024
  13. Satine1988

    Satine1988 Forum Apprentice

    Nie wiem czy to właściwe miejsce ale chciałam poinformować że będąc w nowym mieście(nazwy się jeszcze nie nauczyłam) dopadł mnie błąd nebula :)
     
  14. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Pierwszą kwestią jest to, że wszystkie osiągnięcia z zakładki "Dziedzictwo" to, można powiedzieć, archiwum osiągnięć, które dało się kiedyś wykonać, obecnie nie jest to możliwe, ale musiały one gdzieś widnieć, aby gracze nie tracili zdobytych kilka lat temu punktów osiągnięć. Jeśli ktoś ma starszą postać, to starsze osiągnięcia mogą być źródłem co najmniej kilku tysięcy punktów osiągnięć, jakie w tej chwili posiada.
    "Wiatr śmierci" jest jednym z takich osiągnięć. Dotyczyło ono starszej wersji mapy "Hale śmierci w międzyświecie" (Q6), która obecnie nie jest dostępna w grze. Owszem, mamy "Hale śmierci", ale należy w tym przypadku zwracać szczególną uwagę na nazewnictwo mapy. Mały detal, ale obecne "Hale Śmierci" nie wliczają się do międzyświatów, tylko do map powiązanych z fabułą. Dlatego też nie jest możliwe i prawdopodobnie już nigdy nie będzie możliwe ukończenie tego.
    Dodatkowo wspominasz o liczniku, gdy wchodzisz na tą mapę na poziomie rozlewu krwi. Tak, jest takie osiągnięcie, które zalicza się po wyczyszczeniu całej Hali Śmierci w ciągu 3 minut, ale jest to już zupełnie nowe osiągnięcie, do których podobne warunki zaliczenia masz na większości map z regionu Cardhun, np. w Bibliotece Cardhun, Kinzie, Brigavik etc. Tam również jest osiągnięcie, w którym trzeba wyczyścić całą mapę w ciągu 3 minut, aczkolwiek, o ile dobrze pamiętam, żadne z nich nie daje żadnego specjalnego tytułu.


    My również pozdrawiamy cieplutko w te mroźne nadchodzące dni :)
    Ad. 1 - na tą chwilę niestety cisza i liczymy na pojawienie się informacji w tym temacie po weekendzie.
    Ad. 2 - dopytywaliśmy o to - również tutaj czekamy na informacje ze strony Twórców, chociaż tutaj może się również okazać tak, że to zostanie uznane przez Twórców jako zrekompensowane, gdyż drugie wyzwanie Kranparusa było wydłużone o jeden dodatkowy dzień.
    Ad. 3 - nie wychwyciłem informacji, jakoby wprowadzany był jakikolwiek hotfix we wtorek - tym bardziej, iż nadal wyświetla się ta sama wersja aktualizacji po odpaleniu gry. Być może po prostu wyczyściły się u Ciebie pliki w folderze Temp, albo próbowałeś przeskakiwać na testowy serwer, który mógł mieć w tamtym momencie inną wersję gry...
    Ad. 4 - Harmonogram został podany do wiadomości publicznej w piątek, aczkolwiek ja miałem w tym tygodniu krótki urlopik i to w połączeniu z pewnymi problemami technicznymi u reszty ekipy spowodowało brak publikacji harmonogramu w naszej polskiej sekcji, co oczywiście zamierzam od razu nadrobić.
     
    Last edited: Jan 7, 2024
    AMONUM likes this.
  15. AMONUM

    AMONUM Someday Author


    To proszę mi jeszcze odpowiedzieć na te 2 pytania wyżej w poście. Bo też zauważyłem że nie zależnie od pory dnia, dnia i czasu jest podobnie. Czy serwery są obciążone czy nie. Natomiast przeważnie jest tak, że ja wbijam na mapę ostatni z grupy więc jest to dlamnie zastanawiające.
     
  16. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Tak, owa misja jest zbugowana. Problem był przez nas już wielokrotnie zgłaszany, niestety bez rezultatu, aczkolwiek samo wykonanie tych misji na tą chwilę nie daje nic poza samym faktem ich ukończenia. Nie są jeszcze podpięte pod właściwą linię fabularną, więc jeśli nie widzisz potrzeby na ich ukończenie w danym momencie - to jak najbardziej możesz sobie ją zrobić w wolnej chwili lub z nią poczekać.
    Odnośnie problemu z wczytywaniem na mapę, to jest to kwestia tego, iż wszystkich członków grupy ładuje dokładnie w jedno miejsce i jeśli Ciebie ładuje do mapy dłużej niż innych członków grupy, to jeśli ktoś już znajduje się w miejscu, w którym gracz powinien się pojawić, to niestety wydłuża czas wczytywania na mapę + część graczy po prostu wywala w dalszą część mapy. Jest to bardzo stary błąd, aczkolwiek wciąż nierozwiązany tak, jak trzeba.
    Osobiście doradziłbym po prostu przeczyścić trochę dysk ze zbędnych plików/aplikacji. To powinno chociaż delikatnie poprawić wczytywanie.
     
  17. agrescik123

    agrescik123 Forum Apprentice

    3 albo 4 raz pisze gdzie sie podział NPC Grimma w kinship dalej 0 opowiedzi . Odnośnie kodów adwentowych jak to było napisane zostaliśmy zapewnieni ze kody będą wydane w pózniejszych dnia tylko zapomniałeś dodać w którym roku 2025 ? ;)
     
  18. Ennika

    Ennika Advanced

    Jeśli Grimy nie ma w Kingshill to sprawdź w oknie eventu czy jest przycisk sklep. Jeśli jest, to są w nim oferty Grimy. Grima czasem znika i jest to chyba związane z pojawianiem się po sobie kolejnych eventów (dla niektórych nie ma ofert u Grimy).
     
    BA_Yahiko likes this.
  19. AntyKSP

    AntyKSP Forum Apprentice

    Skąd zdobyć camrot do ulepszania esencji?
     
  20. Ennika

    Ennika Advanced

    Można jedynie kupić u Grimy za drakeny, podczas eventu Pustynia Esencji.
     
    BA_Yahiko likes this.