Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Muruburu

    Muruburu Forum Apprentice

    A czy ktos zauwazyl jakas zaleznosc w tym jak itemy itp. leca posiadaczom konta z dlugim stazem a graczami, ktorzy maja konta niedlugo?
    A druga sprawa, jak na ilosc i szanse zdobycia lepszych itemow wplywa szybkosc ubijania mobkow?
     
  2. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    dlaczego przerwie konserwacyjniej nie można się zalogować do gry?
     
  3. Muruburu

    Muruburu Forum Apprentice

    "Godziny rozpoczęcia i zakończenia wprowadzania małej aktualizacji może jeszcze ulec zmianie."
    Mozliw ze jeszcze cos robia ;)
     
  4. archimondis

    archimondis Forum Greenhorn

    Nie ma to jak nałożony event saragona na rakieciarzy, efekt ? no kod błędu a gdzież by mogło być inaczej... I teraz znów po nocach albo rano.. kpina z graczy tyle w temacie.
     
    Talaby likes this.
  5. szyszak2222

    szyszak2222 Forum Apprentice

    Miało być "36 no no no" a jest " 36 yes yes yes" i to było na tyle brawooo
     
  6. Punk77

    Punk77 Forum Apprentice

    dLAGensang ciąg dalszy. jak była choinka to nie można było grać. Później był błąd 42. Teraz było kilka dni spokoju i znowu błąd 36. Brawo...
     
  7. Dekso

    Dekso Someday Author

    Przez cały poprzedni rok nic z tym błędem 36 nie zrobili, a teraz doszedł 23,45.
     
  8. kodah132

    kodah132 Forum Greenhorn

    Witajcie ,mam pytanie odnośnie pasa zapału jak kupujemy go na 100 lvl to jak go podnieść na 145 ? Dostajemy schemat na niego ?
     
  9. Ennika

    Ennika Advanced

    By kupić pas na 145 poziomie, musisz mieć skończoną główna linię questow fabuły gry. Kończy się ona ubiciem Mortisa. Pas (145 lvl) będzie wtedy dostępny w ofercie Emilii.
    Zakupionego pasa na 100 lvl nie da rady podnieść.
     
    Last edited: Jan 18, 2024
    kodah132 and BA_Yahiko like this.
  10. Aty2022

    Aty2022 Forum Greenhorn

    Mam problem ze wskrzeszaniem znajomych gdyż nawet jak na bocznym pasku widzę że danej osobie spadnie HP do zera i osoba leży na ziemi martwa Pasek boczny Grupy pokazuje mi nadal że ta osoba żyje:/ kiedyś było ok teraz nawet nowa instalacja gry nie pomogła:/ jeśli ktoś ma jakiś pomysł byłbym wdzięczny;)pozdro
     
  11. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Aty2022 - Przeniosłem ten wątek do bardziej odpowiedniego tematu.
    Prawdopodobnie problem występuje, gdy gracz zostaje pokonany w momencie, gdy używa mroźnego natarcia, które odzyskuje mi punkty życia z małym opóźnieniem, przez co dochodzi do sytuacji, w której te punkty życia przywrócone mogą być nawet mimo bycia martwym w grze. Wtedy, jeśli chcesz ożywić tego gracza, to musisz użyć starego sposobu, który był praktykowany głównie za czasów 40-45 poziomów, czyli ożywianie go kamieniem dusz ręcznie. Klikasz prawym przyciskiem myszy na kamień dusz w plecaku i potem na martwe ciało członka grupy.
     
  12. AntyKSP

    AntyKSP Forum Apprentice

    Mam pytanie odnośnie osiągnieć - a mianowicie tych z grupy akcje specjalne - AWANS BOHATERA.

    Event był jakiś czas temu i nie zdobyłem tam żadnych punktów pomimo grania.

    Na pierwszym poziomie osiągnięcia dla danej klasy trzeba zebrać 24 medali awansu - jak to zrobić? Czy jak mam postać na 100 poziomie to nie dam rady zdobyć tego osiągnięcia?
     
  13. Aty2022

    Aty2022 Forum Greenhorn

    Dziękuję BA_Yahiko za info odnośnie mojego problemu teraz wiem dlaczego czasami nikt nie widzi że leżę Magiem;)) aczkolwiek mój problem pojawił się również na innych postaciach pomogło dopiero wyczyszczenie Temporary w DsoCliencie pozdrawiam;)
     
  14. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Samo wydarzenie polegało na wbijaniu poziomów na nowych postaciach. Jeden poziom to jeden medal awansu.
     
  15. kozakwfest

    kozakwfest Forum Greenhorn

    Cześć mam pytanie odnośnie kostiumu łowcy cieni czy jest jeszcze możliwość zdobycia go a jak tak to w jaki sposób ?
     
  16. Ennika

    Ennika Advanced

    Kostium jest nagrodą za osiągnięcie Przegnaj mrok. Zerknij w Protokół - Osiągnięcia - Bohaterskie czyny (nie klikaj w ranga weterana) potem przewijaj na dół aż znajdziesz Przegnaj mrok. Wydaje mi się, że kostium wskoczył już po 10 ubiciach. Wejście na mapę Kingshill w dawnej Chwale jest w Andrakash.
     
  17. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    A czy jest jakaś różnica w szukaniu max wartości zaklęć itemów względem zwykłych mobków/mini oraz bossów? Czy openingu skrzynek wszelkiego rodzaju. Jasna sprawa że moby muszą mieć 145lvl i musi być to jakiś Qest na rozlewie. Ale z własnych obserwacji mam właśnie wątpliwości co do 1 zdania. Identyczna sytuacja jest z sekretną kryjówka, nigdy nie otrzymałem tam wartości zaklęcia maksymalnego :) Więc coś na pewno jest na rzeczy..

    Kolejna sprawa która jest interesująca w tej grze dla bardziej zaawansowanych to technika Moonwalk, czy ktoś z obecnych tutaj jest wstanie wytłumaczyć mi jak działa ta technika i czy ktoś to praktykuję? Jak się tej sztuczki używa? Na pewno się tacy znajdą :) Zarówno na PVE i PVP się to przydaje, ale z dużym naciskiem na PVP..
     
    Last edited: Jan 22, 2024
    CaballoLoco likes this.
  18. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    W teorii od bossów powinieneś mieć większą szansę na otrzymanie wyższych procentowo zaklęć + z bossa masz bodajże mniejszy przedział procentów, jaki możesz trafić (czyt. to jest na plus, bo im większy przedział, tym większa szansa na trafienie słabego procentowo zaklęcia;
    Odnośnie tego, że nie trafiłeś takiego zaklęcia na sekretnej kryjówce... co mogę Ci powiedzieć, da się to trafić, tyle że trafisz na to rzadziej, niż jakbyś szedł na farmę bossa na rozlewie krwi w międzyświecie z portali.

    Odnośnie drugiego pytania - ta technika jest dość... kontrowersyjna. Polega ona na atakowaniu i poruszaniu się w tym samym momencie. Czy ona się sprawdza pod pvp? Przy obecnych statystykach graczy, według mnie, nie daje zbyt dużej przewagi, więc raczej nie polecałbym tego używać, tylko skupiłbym się na zbudowaniu innego ustawienia np. ekwipunku pod kątem PvP, gdyż to, co nosisz pod PvE, na PvP nie będzie działało już tak skutecznie.
    Dodatkowo ona jest na styku z naszym OWH, więc po prostu nie radziłbym ryzykowania używania tego. Są gracze, którzy potrafili za takie rzeczy do nas zgłaszać, bo uznawali to za hacki. I po części oczywiście mają rację, bo dużo osób za bardzo kombinuje z tą techniką, a te kombinowanie w konsekwencji już łamie regulamin.
     
    AMONUM likes this.
  19. Muruburu

    Muruburu Forum Apprentice

    Czy jest gdzies opis eventu - Szczesliwy los zdobywcow...? (nie moge znalezc)
    Lub ktos moze krotko wyjasnic o co chodzi?
     
  20. AMONUM

    AMONUM Someday Author


    Jasne, ale ja nie miałem na myśli aplikacje typu Makro czy jakieś autoklikery lub cokolwiek podobnego co pomaga albo wykonuje tą technikę za nas. Najzwyczajniejsza zwykła myszka i tyle - na YT jest wiele filmików, poradników jak to działa, jak to wykonywać bez żadnych aplikacji. Chociaż nie ukrywam mi to jakoś nie wychodzi i słabo się udaje ;) Więc zwykła myszka może OWH nie narusza.

    A gdzie najlepiej farmić fragmenty drogi zagłady, oprócz kupna za materię można ją jeszcze w miarę dropić?.. Jakiś dobry patent?