Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. DziadekJohnson

    DziadekJohnson Forum Greenhorn

    A czy wiadomo coś w sprawie obiecanej publikacji zaległych kodów z kalendarza adwentowego? Czy obiecanki cacanki a głupiemu radość?
     
  2. Muruburu

    Muruburu Forum Apprentice

    Wszystko sie zgadza, wszystko dziala jak powinno... nie wiem co tam naklikalem ze nie moglem tworzyc przedmiotow. Chyba pomrocznosc niejasna mnie dopadla na chwile ;)
    Dzieki
     
  3. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    A jakie klejnoty mogą wylecieć ze skrzyni bossów na Qestach? Nie mogę znaleźć żadnej informacji i szansa chyba jest też marna, aczkolwiek coś dropi?
    I którą mapę jeśli chodzi o Przedmioty użytkowe farma zbieractwa podstawowych składników (liście, sok, kości) itp. opcjonalnie jest najszybciej biegać?
     
    Last edited: Feb 5, 2024
  4. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Dość regularnie przypominamy naszemu CM'owi o tej sytuacji, aczkolwiek póki co bez odzewu. Może być tak, że kod będzie nadany przy okazji jakiejś akcji specjalnej, a może być już niedługo. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić, kiedy one się pojawią, poza faktem, że pojawią się na pewno.
     
  5. xena1377

    xena1377 Forum Greenhorn

    witam.
    padł mi z ciastek przebudzony lew i po włączeniu go mam 0 dropu bylem 3x boss z eventu 0 dropu bylem na mapach brigavik pozniej biblioteka rozlew krwi 0 dropu .nic nie pada ani z mob ani skrzyn nawet miedz nie pada,,czy ten pet tak dziala ze zabiera caly drop ze wogole drop nie pada? czy inni tez tak maja? czy jakis blad znow?
    Pozdrawiam Amstaff ;)
     
  6. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Obawiamy się, że jest to przykry błąd, narazie prosiłbym o wstrzymanie się z używaniem tego towarzysza.
     
  7. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    Event jest z dużym naciskiem na mroczne monety, średnio mi się podoba. Te nowe wierzchowce i ten towarzysz wyglądem słabo pasują do tej za gry za bardzo przekombinowane - ale pomijając :)

    Do czego służy Reling kuchenny i gdzie go w sakwie mogę odnaleźć?
    Oraz te wszystkie pozostałe składniki typu kukurydza, sól i pieprz, ketchup, sos BBQ, ryba, owoce itp. no i ten Homar. A więc co z nich ciekawego można jeszcze wyprodukować, oraz jak pozyskać bo szukałem i kupić też się chyba nie da. Tak niektóre składniki służą do produkcji tych różnych rodzai esencji zagęszczonego srebra i skrzynek ciasteczek z wróżbą ale nie wszystkie. Więc te pozostałe składniki do czego służą?
     
    Last edited: Feb 6, 2024
  8. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    brawo 36 powrócił :) ciekawe ile razy trzeba walnąć sobie młotkiem w palec by stwierdzić ze to jednak boli
    nauka idzie w las wiec dostaniemy informacje,że błąd jest znany i pracują nad tym. norma
    obiecane zaległe kody obiecana zapomną- nie damy- norma
    odświeżane kotlety są niedobre
    traktują nas jak stado baranów

    siedzę nic nie robię ale pozdrawiam

    ps.
    -kiler5- dzięki za filmik przynajmniej wiem ze szkoda czasu na ten event , przyjdzie nam walczyć z 36 dwa tygodnie
     
    cigarbennett likes this.
  9. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    niech żyje error 36 może kiedyś zrobią tego event kogo szybciej wyrzuci
     
    cigarbennett likes this.
  10. Dekso

    Dekso Someday Author

    Jakie dwa tygodnie, później jest Dragan, a tu będzie masakra z 36.
     
    cigarbennett likes this.
  11. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    jest i nebula czyli drakensang nie działa- nie dziwi mnie to
    podali chińszczyznę w dziurawym naczyniu

    pozdrawiam
     
    cigarbennett likes this.
  12. Punk77

    Punk77 Forum Apprentice

    Mam do was pytanko. Nie gram zbyt długo i pierwszy raz mam do czynienia z eventem chiński nowy rok. Czy coś tu jest oprócz tego drzewa fortuny i areny bossów? Odwiedziłem kilka razy arenę póki miałem wejściówki. Ogólnie leciał mi sam syf totalny z bossa, nic konkretnego. Gram max na śmiertelnym, więc też pewnie dlatego nic nie leci. Ale czy są jeszcze jakieś questy związane z tym eventem? Bo te wszystkie postacie nic nie zlecają. Z góry dzięki
     
  13. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    odpowiem ci ten event jest 1 raz i nie ma questów , to event na wyciągarke mm od graczy , bez paska bez niczego tylko nagrody za mm -za wejścia itd
     
  14. szyszak2222

    szyszak2222 Forum Apprentice

    A wiadomo po co jest lub do czego jest potrzebny ten "reling kuchenny"
     
  15. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced


    Reling kuchenny jest to samo co narzędzia uniwersalne co się zbiera rude i rośliny tylko że te relingi są do zbierania składników np. marchew,mango np w Grotach Hogastove które są potrzebne do produkcji podczas tego eventu Chińskiego.
     
  16. szyszak2222

    szyszak2222 Forum Apprentice

    dzięki za info
     
  17. Satine1988

    Satine1988 Forum Apprentice

    Gdzie moge z naleźć kostiumy z wyprzedaży?
     
  18. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced


    W sklepie, naciśnij literę T i na samym dole masz "kostiumy" i tu wchodzisz i kupujesz za MM .
     
  19. szyszak2222

    szyszak2222 Forum Apprentice

    jeszcze 1 pytanko te surowce eventowe tylko w grotach czy jeszcze w innych miejscowkach można pozyskac
     
  20. Punk77

    Punk77 Forum Apprentice

    Heh, tak jak podejrzewałem. Dzięki wielkie za info