Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. Punk77

  Punk77 Forum Apprentice

  Sprawdziłem, zmarnowałem trochę mrocznych monet i jest niezły wałek. Na 30 ciastek 20 nagród to kuchenne monety. Przypadek?:) Reszta to relingi, kilka razy esencje i raz klucze do amfory. Ani towarzysza ani wierzchowca. Tak jak tu kolega wcześniej napisał. Event wymyślony żeby zedrzeć z ludzi mroczne monety. Miłej zabawy, ja sobie już odpuszczę. Pozdrawiam.
   
 2. .killer.

  .killer. Junior Expert

  Takie pytanko, dlaczego u mnie set Pewny Poszukiwacz ma bonusy +0,355 SA + 7626 DMG, a znajomy ma +0,79 SA +8657 DMG? Obaj mamy 100lvl i 140lvl itemu. Tylko on ma 4 itemy założone, a ja tylko jeden dopiero zdobyty. Bonusy zmienią się jak założę 4 części?
  I czy deweloperzy zamierzają dodać możliwość pozyskiwania składników z tego nowego bossa? Wiadomo coś? Czy itemy z niego są tak OP, że zostaje nam tylko drop, a o craft możemy tylko pomarzyć?
   
 3. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Zwróć uwagę na to, czy na pewno macie ten sam set. Przedmioty można przecież ulepszać na stole, po których ulepszeniu wychodzi inny, ulepszony set.
   
 4. Afkaserious

  Afkaserious Active Author

  Wie ktoś co z ta wyprzedaza kostiumow? Laduje mi sie to i nie moze sie zaladowac, to sa te co byly u tego npc w miescie czy jakies inne?
   
 5. Ennika

  Ennika Advanced

  W okienku sklepu widać, że sezonowe ale chyba jest tylko kostium białego królika. Może już zdobyłeś wcześniej i dlatego masz puste okienko.
   
 6. AMONUM

  AMONUM Someday Author

  Hej czy z Qestem na rdzenie parowe nie występuje jakiś problem? Wziąłem ten Q bo chciałem trochę nabyć wejściówek na Sargona i byłem 3 razy na rozlewie Kryjówki z końcowej mapy Bossa wyczyściłem je całe - różne Q 1/2/5. I nic mi nie poleciało do zadania ani jednej części?
   
 7. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Zadania na rdzenie parowe polegają na zebraniu 50 fragmentów (lub 75, jeśli kupiłeś kiedyś dostęp do drugiej misji) ze strażników z kryjówek (te oznaczone czerwoną czaszką na kryjówkach). Same rdzenie parowe dają Ci wejście na mapę Kingshilla w Dawnej Chwale i one nie są powiązane obecnie w żadnym stopniu z eventem Sargona.
   
 8. Punk77

  Punk77 Forum Apprentice

  Hej. Mam do was 2 pytanka. Chodzi o event "Pełnia księżyca". Wróciłem niedawno do gry po kilku latach przerwy i już nie pamiętam. Zabijam Vargulfa, ale nie pojawia mi się wejście do mapy "Krwawy księżyc". Czy to dlatego, że nie mam skończonego questa "Klątwa?" Zostały mi etapy: 2,3,4 , ale mogę je skończyć kiedy nie ma pełni księżyca. Czyli muszę poczekać aż skończy się event, dokończyć questy i znowu poczekać na event żeby mieć możliwość wejścia na mapę "krwawy księżyc?" Dobrze kombinuję? Poprawcie mnie jeśli się mylę. :)
  A drugie pytanie. Oglądałem kilka filmów z tego eventu i tam ludziom krew wilkołaków leci bardzo szybko. Chwila moment i mają pełny pasek. Mi natomiast leci, ale jak krew z nosa:) Wyczyściłem mapkę z dziesięć razy łącznie z zabijaniem Vargulfa i ledwo zebrałem ponad 1300 sztuk zdobywając dopiero pierwszą nagrodę. Wiem, że nie gram na jakimś wysokim poziomie bo dręczącym, ale czemu to tak wolno idzie? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
   
 9. Uran235

  Uran235 Forum Apprentice

  gdzie, kiedy, jak można zdobyć towarzysza Lalka Mortisa?
   
 10. Ennika

  Ennika Advanced

  Tak, musisz dokończyć podczas "dnia", czyli poza eventem.
  Najszybciej jest wykonać event na bezlitosnym lub rozlewie i to obie mapy. Na drugiej jest więcej wilków, 3 bossy i i główny - Mag. Na niższych poziomach też jest do zrobienia ale trzeba się nalatać i to obie mapy najlepiej. Dobrze jest też brać zadanie u Rubiny - to z ubiciem maga. Zawsze coś wypadnie ze skrzynki - nagrody, też trochę postępu. Albo zrobić to w grupie, pomogą na wyższym poziomie.

  Pierwsza jest jako nagroda za pierwsze ubicie Mortisa na rozlewie a kolejna lalka za setne ubicie, też na rozlewie.
   
 11. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  dlaczego dzisiaj są mega lagi 19.02.2024 - i to wszyscy maja co kombinuje ta instytucja zwana bp -kogucik
   
 12. baluxyx

  baluxyx Forum Greenhorn

  Witam mam problem z craftowaniem wyposażenia Potężnego Gniewnego Poszukiwacza. Misję ukończyłem książkę zdobyłem a craftować nie mogę dwa okna na składniki są aktywne a dwa są zablokowane o co chodzi nie mam pojęcia jeśli możecie to podpowiedzcie.
   
 13. Akatriel

  Akatriel Padavan

  Tylko dwa okna są potrzebne do craftowania tego setu. Potrzebujesz daną część setu i unikatowy pierścień żeby stworzyć ulepszoną, potężną wersję przedmiotu. Wszystko leci z tego bossa.
   
 14. Muruburu

  Muruburu Forum Apprentice

  Witam i pytam. Po wejsciu do Sargona rozdziela grupe. U mnie mam do ubicia najpierw malego bosa po czym spod krzesla wylazi ten wielki. Reszta grupy ma od razu wielkiego.
  Cos maja nieukonczone, czy moze ja?
   
 15. szyszak2222

  szyszak2222 Forum Apprentice

  nie możliwe żeby od rzazu był wielki boss zawsze jest ten mniejszy apotem wyłazi drugi
   
 16. Muruburu

  Muruburu Forum Apprentice

  Nie wiem, tak mi napisali po pytaniu jak to u nich wyglada. Mozliw ze nie wiedza ze ten pierwszy jest maly a duzy wylazi pozniej... Zobaczymy pozniej o co kaman, no i beda musieli sprawdzic dokladnie czy maja zadania porobione.
   
 17. Ennika

  Ennika Advanced

  Tak, muszą mieć skończone zadanie by znaleźć Nerinę w twierdzy Sargona. Jest to zadanie z głównej linii fabularnej gry. Do wykonania tylko podczas eventu. Jeśli wszyscy mają zaliczone to zadanie to nie rozdziela grupy. Bo na razie to mają tylko tego mniejszego. Jeśli nawet będą mieli tylko aktywne (do wykonania) to zadanie, to już wtedy wejdziecie razem na mapę. I pierwszy raz pojawi im się ten duży Sargon (po ubiciu pierwszego mniejszego) i zaliczą zadanie.
   
  Last edited: Feb 22, 2024
  Muruburu likes this.
 18. Muruburu

  Muruburu Forum Apprentice

  Oooo... Ta nieszczesna Nerina, zapomnialem o niej. Sprawdze pozniej jak to tam u nich wyglada. Dzieki za odpowiedzi
   
  Ennika likes this.
 19. piątunio44

  piątunio44 Active Author

  mam problem, proszę o podpowiedź co zrobić
  dostałam questa : porozmawiac z kimś tam w Bastionie Zakonu, to misja od króla w Kingsil
  nie mogłam tam wejść więc usunęłam misje żeby ją wziąć jeszcze raz
  niestety ta misja nie jest dostepna ponownie:(
   
 20. Szkolos

  Szkolos Forum Apprentice

  Witam

  Dwa pytanka dla "starych" wyjadaczy gry.

  1) Na obecnym evencie Straszliwe Cienie - Nowa Era ile max pasków postępu? U mnie widzę jedynie 15000.

  2) Na zbliżającym się evencie Kryjówka przemytnika wśród dropu największe zainteresowanie to mroczne monety.
  Czy ilość wypadających m.m. zależy na jakim modzie/poziomie wchodzimy do bosa czy bez znaczenia czy bolesny czy rozlew krwi?

  edit!!
  Właśnie odpaliłem grę i widzę że się znów instaluje/przeinstalował klient.
  (release259_121 64 bit) 2024-02-22 15:20

  Jakie zmiany, co nowego zostało doinstalowane?

  A w temacie Świątecznych kodów nie dopytuje bo wiem że raczej będą, wszak do grudnia 2024 roku juz nie tak daleko.

  Dziekuję za odpowiedź

  Pozdrawiam
   
  Last edited: Feb 23, 2024