Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Muruburu

    Muruburu Forum Apprentice

    1. Chyba musisz miec ukonczone zadanie "powrot okropienstw" czy jakos tak i wtedy masz wszystkie paski odblokowane
    2. Tu nie wiem
     
  2. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    kryjówkę przemytnika postęp robisz zbierając mm (mroczne monety)

    zbierasz na mapkach z mobów i ze skrzyń za wytrychy lub na krwawych skrzyniach -bezsens

    jak masz pożywki to za każde ubicie bosika daje mm nie pamiętam ile kiedyś pisało na pożywkach ale teraz to tajemnica ???

    dobrym sposobem na ten event jest zbieranie sześcianów jak masz prem lub deluxa i otwieranie ich w czasie eventu po drodze wpadną pożywki wiec na bosa i szybko można zrobić


    bez względu czy bijesz bosa na normie czy rozlewie postęp (mm)jest taki sam wiec bij na jakim ci najłatwiej
    nie jest wymagający uważaj na 1 mrożenie jak unikniesz lej do skutku

    pożywkę dostaniesz za codzienne logowanie 1 dziennie tylko w czasie trwania ewentu
     
  3. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    O co chodzi z tym mykiem Maga kiedy używa ciosów błyskawicy na przeciwników, to automatycznie zwiększa obrażenia członkom grupy na te moby 2 albo 3 krotnie?
    I drugie pytanie co tak ludzie podczas wydarzenia Sargona latają cyt. "Sargon only boss blood" - peta robią?

    Aha i w dn. 21/24. 02 miały być jakieś Wyprzedaże bonusów - nic takiego w ofercie nie mam?
     
  4. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Może dlatego, że misja kierująca do Bastionu Zakonu jest z Ashraii ? Proszę tam zerknąć, według mnie misja powinna być tam do wzięcia.

    Może po kolei:
    1) Podczas eventu Straszliwe Cienie, mając 100 poziom oraz wykonane misje, powinno się mieć 6 pasków postępu, z czego największy jest o wielkości 15000 Cienii. Postępu jest mniej dla osób nie mających 100 poziomu oraz mających 100 poziom bez wykonanych zadań.
    2) Wydropione Mroczne Monety w tym wydarzeniu robią za postęp do akcji specjalnej, za które możesz uzyskać kilka portali, z których można uzyskać dodatkowe mroczne monety i kilka innych rzeczy. Jeśli chodzi o sam drop mrocznych monet z naszego "przemytnika", to nie jest ważny mod, na którym wchodzisz, a poziom pożywki (każda następna pożywka zdobywana w progresie ma gwarancję otrzymania większej liczby mrocznych monet)
    3) Dzisiaj był hotfix, co do którego nie zdążyłem dzisiaj wrzucić Wam opisu, co zaraz będę chciał nadrobić.
    4) Odnośnie adwentowych kodów, niestety nie mamy żadnych nowych informacji na ten moment. Czekamy na powrót Shanty'ego do żywych i zobaczymy, kiedy one pojawią się ponownie.
     
  5. agrescik123

    agrescik123 Forum Apprentice

    No oczywicie jak zwykle ***** kod bledu 36
     
    Last edited by moderator: Feb 24, 2024
    cigarbennett and Venaa like this.
  6. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    agrescik123 - proszę nie używać wulgarnych określeń na forum
     
  7. agrescik123

    agrescik123 Forum Apprentice

    Yahiko jak to jest że od roku piszecie że kod błędu jest naprawiony wszedł event i zaś kod błedu? Tak samo o zaległych kodach tak samo dragan miał być przedłużony rok temu tez wywalone mają tylko pisane jest problem został rozwiazany co jest nie prawda tylko robienie z graczy idiotów .
     
    cigarbennett likes this.
  8. Ennika

    Ennika Advanced

    Nie można wejść na mapę zamku, 57ms i mnie rzuca po mieście a ludzie biegną w miejscu :(. Po jakimś czasie wyrzuca z gry i nie można ponownie nawiązać połączenia.
    Ikonka czatu znika w momencie kliknięcia na fioletową ikonkę otwierającą okienko z nagrodami dziennymi z eventu a strach wziąć 3h pelerynkę by stać w mieście :p
    W nagrodach dziennych (za kilka dni), jest esencja dla czarodzieja a gram strażnikiem (na rycku też mam esencję czarodzieja). Czy to błąd wyświetlania?
     
  9. agrescik123

    agrescik123 Forum Apprentice

    KOD 36 brawo dla administracji :)
     
    cigarbennett and Venaa like this.
  10. scorp13

    scorp13 Forum Apprentice

    Ikonka czatu znika w momencie kliknięcia na fioletową ikonkę otwierającą okienko z nagrodami dziennymi z eventu a strach wziąć 3h pelerynkę by stać w mieście :p

    w którym miejscu jest ta ikonka z nagrodami dziennymi z eventu ???
     
    cigarbennett likes this.
  11. tarcza3

    tarcza3 Forum Apprentice

    Witam. Od 30 min nie mogę wejść do gry. Robicie coś z tym?
     
    cigarbennett likes this.
  12. Ennika

    Ennika Advanced

    To jest nowe w tym roku, nagrody za logowanie podczas eventu, ikonka z woreczkiem:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Tylko nie klikałam bo gra praktycznie nie działa i nie wykorzystam pelerynki. A może to w ogóle jest jakoś dodatkowo płatne, nie wiem, nie kliknęłam :p

    A chodziło mi o to, że po zamknięciu tego okna ikona czatu nie wraca.



    ---------
    Teraz nawet nie można się zalogować do gry o_O
     
    Last edited: Feb 24, 2024
  13. M4DN3S

    M4DN3S Forum Greenhorn

    Witam, przychodzi ewent Dragana i nieda sie nic zrobic.... Jak mamy grać ? Na Cholere ja płace premke ? Ekipa DSO da mi w prezencie rozumiem set Dragana !!! Bo ja sam nie jestem w stanie zrobić sobie Set, bo nieda sie grać !!!
     
    cigarbennett and _mrak11_ like this.
  14. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    No to właśnie co do tych Przemytników ile jest rodzai tych pożywek 5 (4 z paska postępu i 5 za logowanie)? I czy masz informacje jaką każda z poszczególnych daje nam Mrocznych Monet? Skoro wcześniej było wiadomo był opis to czemu to zmienili.. No tak Mod co do MM nie jest ważny, ale trzeba pamiętać że znowu wydropienie Kota Szczęścia jak jasno opis mówi, już się z tym wiąże. I poziom czym wyższy tym lepiej.

    I co do samego codziennego logowania związanego z Draganem o co właśnie chodzi z tymi nagrodami za poszczególne dni? Tak jakby jest 2 hełmy równolegle co można od nich odbierać nagrody i co dalej? Jak to działa bo jeszcze nie klikałem tych nagród. I fakt jak się kliknie na tą ikonkę codziennego logowania Dragana to wcina czat :)

    Aha robię 1 postęp paska eventu i od 1 puli nagrody draków którą mi zaliczyło i dodało, pozostałe te wyżej nawet już po wbiciu wymaganej ilości progresu świecą na szaro. Natomiast pozostałe nagrody zalicza normalnie - spotkał się ktoś z tym i ma podobnie jak ja?>
     
  15. Punk77

    Punk77 Forum Apprentice

    kod błędu 36 kod błędu 36 kod błędu 36 kod błędu 36 kod błędu 36
    Ile razy jeszcze będziecie pisać, że błąd został naprawiony? Skórka na 3h poszła się ***** Piszesz Panie Admin żeby nie używać wulgaryzmów. Ale jak się nie wściekać kiedy w kółko pojawiają się te same błędy? Od 2 godzin próbuję grać i się nie da. Co tym razem napiszecie? Że wszystko zostanie naprawione i rozdacie kody? Te obiecane w grudniu czy już nowy pakiet szykujecie?
     
    Last edited by moderator: Feb 25, 2024
    cigarbennett likes this.
  16. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    -kiler5- - Twój post musiałem usunąć. Z racji, iż Twoje wulgarne określenie było tak napisane, iż bez niego cała wypowiedź traciła sens, to był jedyny krok, jaki można było tu wykonać.


    Nikt nie pisał, że błąd został już finalnie naprawiony, tylko że są podejmowane próby jego naprawy. Przykro mi, że nadal ten błąd występuje, ale niestety, nie mam żadnych nowych informacji w tej sprawie i nie wiem, kiedy zostanie to wreszcie naprawione. My jako polska administracja również się wkurzamy, bo ciężko się nie wkurzać, kiedy błąd uniemożliwiający płynną rozgrywkę siedzi w grze już rok, jak nie dłużej...

    Proszę mimo wszystko pamiętać, iż na forum obowiązują pewne zasady i od każdego użytkownika forum wymagamy ich przestrzegania. Jeśli Twój post ma polegać tylko na wyzywaniu gry lub kogoś i posyłaniu wulgaryzmów - po prostu nic nie pisz, przejdź się po pokoju lub na spacer w tym czasie, który byś poświęcił na napisanie tego.

    Dlatego też Punk77 - te określenie zostało schowane, aczkolwiek tak samo jak w przypadku kolegi -kiler5- - w przypadku niezastosowania się do zasad panujących na forum, będziemy zmuszeni być bardziej stanowczy i rozdzielać punkty karne.


    Zauważyliśmy to i problem został zgłoszony. Jeśli chcesz przywrócić czat, to kliknij okienko z listą graczy, a wtedy on się pokaże ponownie.

    Tak samo zgłoszony został problem związany z wyświetlaniem duchowej esencji czarodzieja dla innych klas postaci w tych nagrodach.

    Odnośnie tej nowej funkcjonalności, która została wspomniana wyżej - każdego dnia do odebrania za darmo macie te nagrody, które są w pierwszej szarej części, natomiast do tych na dole potrzebny jest zakup specjalnego pakietu za bodajże 154 zł. Czy jest to opłacalne? Zostawiamy to graczom do oceny, natomiast jeśli wyłączycie te okienko, to po zmianie mapy i tak ponownie po lewej stronie ekranu powinna pojawiać Wam się ikonka fioletowej sakiewki.


    Odnośnie tych pożywek, to warto tutaj rozróżniać to, że masz podział na mody typu normalny, bolesny, dręczący itd. i w tym masz jeszcze podział na tzw. tiery. Portale otrzymywane za kliknięcie okienka eventu z przemytnikami są na tzw. tierze 0. Wszystkie pozostałe z paska postępu idą po kolei w górę. Czyli pierwszy portal z postępu ma tier 1, drugi portal ma tier 2 itd. Im wyższy tier portalu, tym większa szansa na kotka, z tym że - tutaj ważna uwaga - jeśli chcecie np. dropnąć srebrnego, czy złotego kotka szczęścia, musicie nie dość, że mieć poprzednika maksymalnie ulepszonego, to jeszcze musicie mieć go odpalonego podczas walki z przemytnikiem.
    To, na jakim modzie tam wejdziecie, nie wpływa na wielkość stosu mrocznych monet - ale to, na jakim tierze tam wejdziecie, już tak. Kiedyś były te portale opisane odpowiednio, ale popsuło się to od wejścia nowej wersji tego eventu przeznaczonej dla Święta Letniego Przesilenia, podczas której dodano do dropu z przemytnika również kotka w okularkach :)
    Błąd ten również był przez nas zgłoszony wielokrotnie.

    Odnośnie drugiego pytania, to wyjaśniłem to wyżej. Możesz sobie odbierać nagrodę za daną liczbę dni, w jakich te wydarzenie się odbywa. Dziś już masz drugi dzień, więc możesz odebrać nagrodę z dnia 1 oraz dnia 2 z szarej części. Do niebieskiej części potrzebny jest zakup specjalnego pakietu
     
    Last edited: Feb 25, 2024
    Venaa likes this.
  17. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    tak błąd błąd błąd- chyba bierzemy id kilku lat udział w "usterce"- podglądamy nieudolne próby naprawy ( złote rączki- ja się żadnej pracy nie boje dajcie mi tylko ludzi)
    więcej czasu zajmuje próba zmiany lokacji niż sama gra -płaszcz a na co to komu nie wejdziesz na mapę nie ma dropu płaszcz nie działa
    działająca poprawnie gra to mniej frustracji mniej wulgaryzmów mniej pracy przy tym dla modów
    można się wtedy skupić na właściwych pytaniach.
    od kilku lat jak w kieracie - event-wulgaryzmy- ostrzeżenia -kary-usuwanie postów- i tak w koło
    nie wiem na ile moderatorzy są skuteczni w naciskaniu na bp- ale jak na razie to należy się Wam żółta kartka
    jest taka scena w filmie "skazani na shawshank"- pisał listy do skutku a nie jednorazowo
    zadbajcie o siebie chyba ,że nie macie instynktu samozachowawczego
    i jeszcze jedna sprawa dotycząca kodów świątecznych- czekamy ponoć na powrót niejakiego Shantyego -pierwsze słyszę aby brak jednego pracownika dezorganizował pracę w firmie. jakim cudem ludzie idą na urlopy.L-4- po czy maja gdzie wrócić
    jego praca została wykonana przez kogoś innego , firma nie upadła.
    pisanie takich bzdur świadczy o lekceważeniu graczy.

    proszę o informacje rzetelne kiedy błąd zostanie usunięty i nie powróci przy kolejnym evencie

    mam nadzieje .że nie tak jak dotychczas po evencie i ewentualne rekompensaty zostanę dodane (albo i nie) w późniejszym terminie- to już wielokrotnie słyszeliśmy

    pozdrawiam
     
  18. ElementoPl

    ElementoPl Forum Greenhorn

    Proszę administratorów o interwencje.
    Kod 36 od wczoraj od godziny 10, od tej samej godziny nebula error podczas klikania PPM na kamienie przy próbie przetapiania.Co ciekawe pojawia się ikonka złotych monet podczas przetapiania i to ona jest odpowiedzialna z nebule.
     
  19. Punk77

    Punk77 Forum Apprentice

    No tak. Dostałem reprymendę za wulgaryzm i radę żebym przeszedł się po pokoju, albo po świeżym powietrzu. Najważniejsze żeby wytknąć wulgaryzm. Genialne... Dodam tylko, że jest kolejny dzień i od godziny nie mogę wejść do lokalizacji z powodu błędu 36. A to nowość. Chyba się przejdę po świeżym powietrzu. Dziękuję za radę
     
  20. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    czy za brak możliwości wejścia na lokacje mroczne pastwiska ,siarkowe pustkowie.stanowisko wykopalisk dragana.nocny lodowy las- a wiec brak możliwości robienia postępu eventowego przewidywana jest rekompensata np 1 godz stania w mieście = 10k postępu

    jak kolega ElementoPI napisał próba stopienia kamieni w piecu do topienia wyzwala nebule -kiedy ta niedogodność zostanie naprawiona .

    pozdrawiam