Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Szkolos

    Szkolos Forum Apprentice

    Witam
    Jak to u mnie jest opiszę.
    Obecna edycja eventu przemytnika to moja druga edycja. W pierwszej pewnie dostałem za logowanie jeden czy dwa "tiery" oraz wszystkie z paska postępu bo kupiłem mroczne monety. Postać super bardzo słaba, pewnie ze dwa czy trzy razy wszedłem do przemytnika i odpuściłem kolejne wejścia. Zostały mi trzy wejścia. Na tej edycji za logowanie dostałem jeden tier i wszedłem na dręczącym. Dostałem 9k mrocznych.
    Kolejne wejście na wyższym modzie (15kk hp u bosa) i dostałem ..... 732 (siedemset trzydzieści dwie mroczne monety):( mrocznych.
    Kolejne wejście znów na niższym czyli dręczącym i tym razem kolejne 9k mrocznych wpadło. I zdziwiony i zniesmaczony.
    Co jest grane-pomyślałem.
    Na teraz zostały mi dwa wejścia i w zasadzie nie wiem na jakim modzie wejść aby dostać te mityczne 24k mrocznych.
    Rozlew odpada :p
    Skoro Pan sam napisał że tiery są zwalone, bo okazuje się że są to ........ czy można grzecznie poprosić o dopisanie do mojego konta rekompensaty mrocznych monet wynikające z brakiem informacji dla Gracza jaki tier co daje.

    W temacie kodów, cóż. Jak napisałem poprzednio grudzień się zbliża. Może tym razem all kody zostaną udostępnione Graczom.
    Czas pokaże. Bądźmy dobrej myśli :cool:

    Obecny event Dragana - gram magiem i na polanie na zadaniach od NPC 01 nie wypadały eski przeznaczone dla maga aby bić skrzynie przeznaczoną dla maga. Nie wiem jakie z tej skrzyni ewentualne nagrody, ale kupowanie tej eski za mroczne aby sprawdzić że "nie warta skórka za wyprawkę" to już mi się nie uśmiecha.

    edit

    Od 10:07 staram się dostać do gry. I nadal ZONK. Albo kod 36, albo nawiązywanie połączenia - bez połączenia.
    Fascynujące doświadczenie.
    Znajoma wczoraj wieczorem: "stary, nie staraj się wejść bo kiszka, na wyrko i budzik na 3 czy 4 rano ustawić i wtedy da się pograć"


    edit2

    Właśnie wszedłem do przemytnika, na modzie dręczący i ..... dostałem
    aż czy tylko 212 mrocznych monet.


    Pozdrawiam
     
    Last edited: Feb 26, 2024
  2. Aikid

    Aikid Forum Apprentice

    Z błędem 36 dożyję emerytury chyba ;)
     
  3. magdachm

    magdachm Forum Greenhorn

    Żałosna firma, której szkoda nawet 1 Euro czy tam Juana na wydajniejsze serwery czy też łącza. Nie robią nic kompletnie , odgrzewają jedynie stare kotlety (eventy) w które i tak nie da się grać. Wszystko tylko po to by wyciągnąć od graczy jeszcze trochę kasy a gra i tak jest niegrywalna. I oferta na prezenty dodatkowe w evencie Dragana .... żałosne. Wiecznie błąd 36 lub ..... 5 minutowe ładowanie mapy kończące się ... zanikiem totalnym zanikiem internetu u gracz, które mija od razu po zamknięciu procesu gry. Kompletna olewka graczy, a nawet Modów, brak jakiegokolwiek feedbacku ze strony DevTeamu. Lepiej już zamknijcie te serwery całkowicie, bo na tym biznesie to nie znacie się kompletnie.....
     
  4. tarcza3

    tarcza3 Forum Apprentice

    Witam. Panowie moderatorzy, mam prośbę- napiszcie do TWÓRCÓW gry żeby zamknęli ten event i naprawili. Niech szanują Graczy.
     
  5. Dekso

    Dekso Someday Author

    Do moderatora.
    Czy jest oficjalna notatka , pismo od włodarzy gry, że pracują nad błędem 36 od roku?

    Z tego co widać to ostro pracują nad wprowadzeniem w każdy event kupna za MM lub Złotówki przyśpieszaczy.
     
  6. Muruburu

    Muruburu Forum Apprentice

    Niewdzieczna to funkcja moderatora...
    Szacun i podziekowania z mojej strony ze nadal ktos to robi :)

    Nie wiem jak ten event z przemytnikiem dziala, ale na piekelnym droplo mi ponad 40k mm a za drugim wejsciem 132 o_O

    Moze jak sie cienie i przemytnik skoncza to da sie cos pograc, bo na chwile obecna to chyba tylko pustynia u mnie dziala sensownie.

    Pozdro dla wszystkich
     
  7. Punk77

    Punk77 Forum Apprentice

    Mam dwa pytania odnośnie eventu "Powrót Dragana" Mam wszystkie 4 składniki do wyprodukowania broni dragana, ale nie mogę jej zrobić. Podobnie jest ze stworzeniem chudego ognistego demona. Mam wszystko, ale nie mogę go stworzyć. Czym to jest spowodowane? Brakiem jakiejś skończonej misji? Wszystkie składniki łączymy normalnie na stole warsztatowym? Z góry dziękuję za pomoc
     
  8. Ennika

    Ennika Advanced

    Sprawdź u Matrony w Kingshill czy nie ma przepisów do tego. Trzeba chyba kupić.



    Mod nie ma wpływu na ilość mrocznych tylko rodzaj wejściówki. Dziennie dostajesz chyba za 212 mm. Pierwsza z lewej z paska jest chyba za 375 mm. Są też za 5K, 9K (nie wiem jaka kolejność na pasku) jest też za 24K. Nie wiem jak jest na tym krótkim ale poprzednie wersje przemytnika miały dłuższy pasek postępu. Dostaniesz tyle mm ile wynosi wejściówka. I tak jak poprzednicy pisali, niestety nie ma już napisane która jest która. Na jaką wypadnie na tę bęc :) Ja mam niektóre odłożone w różnych miejscach w plecaku.
     
    Last edited: Feb 26, 2024
  9. nikoszt2

    nikoszt2 Forum Apprentice

    Witam, czy szanowni moderatorzy mogliby poinformować swoich pryncypałów o opcji przerwania eventu, którego i tak nie da się robić kosztem czasu i wydanych pieniędzy innych graczy, którzy chcieliby korzystać z zainwestowanych pieniędzy, chociaż żeby polatać płynnie po mapach? Proszę o odpowiedź merytoryczną i jasną.
    Edytuję po 15 minutach, ponieważ moderator jest on-line, a odpowiedzi się nie doczekaliśmy, więc jak jest trochę czasu, drugie pytanie. Jaka jest częstotliwość komunikacji pryncypała z moderatorem, czy to 1 dzień, 2 dni, czy może tydzień?
    Edytuję po 30 minutach, kiedy to moderator jest on-line i nasunęło mi się kolejne pytanie, co gdyby event dragana, biorąc pod uwagę, że na serwerze heredur nie działa i nie zostałby zatrzymany, to co z płaszczami i płatnościami z tym związanymi ?
    Edytuje kolejny raz, na odpowiedź już nie chce mi się czekać, ale taka moja dygresja na koniec, zwyczajnie opublikujcie komunikat, że nie radzicie sobie z problemami gry, tak jak i komunikacją z twórcą, ale - co najważniejsze - przed każdym wydarzeniem ostrzegajcie ludzi, że gra może pracować niestabilnie, co uchroni przed wyrzucaniem pieniędzy konsumenta w "błoto". Taki komunikat powinien być nagłówkiem wydarzenia lub kupna np. płaszcza - Uwaga zakup danego elementu ekwipunku z przyczyn błędów twórcy gry może przepaść, wiec kupujesz na własną odpowiedzialność.
     
    Last edited: Feb 26, 2024
    BKGREG likes this.
  10. Muruburu

    Muruburu Forum Apprentice

    Cos maja dzialac jutro, jest szansa ze cos sie zmieni... Na lepsze ;)
     
  11. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online


    Nie wczytałeś się dokładnie w moją wypowiedź. Mod, na którym wchodzisz, nie ma wpływu na to, ile mrocznych monet poleci Ci z przemytnika - obojętnie, czy to normalny, czy rozlew, dostaniesz tyle samo mrocznych. Różnica jest w tierze pożywki. Dla przykładu - masz pożywkę, którą otrzymasz za 1,5k mrocznych i pożywkę, którą otrzymasz za 4k mrocznych. Nawet jakby na pożywce otrzymanej za 1,5k mrocznych wszedł na rozlewie krwi, a na pożywkę zdobytą za 4k mrocznych monet wszedł tylko na normalny, to i tak i tak ta druga pożywka da Ci większą liczbę mrocznych monet. Niestety, jeśli od razu nie zużywasz tych pożywek po otrzymaniu, to one, przez to że jest błąd z wyświetlaniem jej tieru, są niemożliwe do rozróżnienia aż do momentu pokonania tego przemytnika.


    Nie.

    Esencja leci normalnie i mówi to Tobie osoba grająca od X lat czarodziejem kręgu :) Spróbuj poszperać w plecaku albo iść na jakiś wyższy mod - tam drop tej esencji jest bardziej zauważalny z racji większego stosu esencji.
    Odnośnie zaległych kodów adwentowych - nadal brak informacji. Niestety Shanty ostatnio ma pewne problemy zdrowotne, które obecnie ograniczają możliwości jego działań. Jak wyzdrowieje, to spodziewam się, że pojawi się wtedy jakaś informacja odnośnie kodów, ale kiedy to będzie? Ciężko to stwierdzić.
    Odnośnie kodu 36, to mogę wspomnieć (co też wstawię za chwilę), że jutro koło 8 rano będzie hotfix, który ma pomóc z obecną maksymalizacją występowania tego błędu podczas większych akcji specjalnych. Czy to wyeliminuje ten błąd? Patrząc na poprzednie miesiące można powątpiewać, ale liczmy, że jednak poprawi to grywalność naszych serwerów.


    To, że ktoś z moderatorów wyświetla się online, nie musi oznaczać, że akurat zerka na to, jaki nowy post się pojawił.
    Nie dojdzie do przerwania wydarzenia, gdyż więcej osób byłoby tym faktem niezadowolonych niż zadowolonych. Daliśmy pewien przedział dat i jedni sobie planują zacząć robić event w pierwszych dniach, a inni dopiero pod koniec, jak wejdzie wyzwanie Dragana i będzie mógł robić dwie rzeczy naraz. Przerywanie czegoś, co już się rozpoczęło, tylko pogłębiłoby ten problem bardziej, a na pewno już spowodowałoby to wściekłość ze strony graczy, którzy np. byliby w trakcie wbijania jakiegoś progu postępu i nagle by im wydarzenie zniknęło i zrestartowało pasek. Musieliby rozpoczynać farmę od nowa, gdy wydarzenie pojawiłoby się ponownie.
     
    Last edited: Feb 28, 2024
  12. nikoszt2

    nikoszt2 Forum Apprentice

    Witam szanowny moderatorze, po ilu godzinach? :) Nie chce mi się liczyć :) Bezczelność moderatorów tego forum dobija już najwyższego stopnia braku profesjonalizmu, ponieważ szanowny moderator powinien wyjaśnić nam wszystkim, dlaczego musieliśmy czekać tyle czasu na odpowiedź, która jest nieuprzejma i dalej wyrywkowo potraktowana, kopiuj-wklej... Poszczególne wygodne wątki wyłapane, szybka odpowiedź w starym stylu i "z głowy". Co do terminarza eventu, to jak ktoś postanowił to zrobić na początku wydarzenia, a można by założyć, że to połowa graczy, to co? Bo nie rozumiem merytoryki tej odpowiedzi, jak nie będzie mógł robić i nie będzie miał na tyle czasu, żeby to połączyć? Traktujmy wszystkich sprawiedliwie, prawda jest taka, że zostaliśmy wszyscy srodze oszukani jak zwykle, ale najgorsze, że nikt nie ponosi za to konsekwencji. Pan moderator łaskawie coś odpisze, żeby zrobić swoje w tabelkach i dalej niech się karuzela kręci.
     
  13. scorp13

    scorp13 Forum Apprentice

    Przerywać event (Dragana) , który większość z mojego bractwa już skończyła (nie wiem jak u innych) jaki sens. Kolego więcej grać mniej gadać (pisać). Pozdrawiam i czekamy na kolejne eventy bo nuda ;););)
     
    Muruburu likes this.
  14. Muruburu

    Muruburu Forum Apprentice

    Nie wiem jak u was ale na heredurze mozna grac, takze wyglada na to ze jednak cos dzialaja :)
     
    Ennika likes this.
  15. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Napisałeś swoją wiadomość w poniedziałek wieczorem. Ja Ci odpisałem w środę po południu. Jeśli to uznajesz za bezczelność - ok, to Twoje zdanie. Jeśli masz zastrzeżenia do mojej pracy, czy do pracy innych osób z naszej sekcji, masz prawo napisać skargę do Pomocy Technicznej, gdzie zostanie ona rozpatrzona. Odnośnie tego, co mi sugerujesz - nie piszę do nikogo metodą kopiuj-wklej, nie mam tutaj wyuczonych żadnych formułek, aczkolwiek ciężko jest pisać inną odpowiedź do dokładnie tych samych pytań, czy jakkolwiek odpisywać na pewne pytania, gdzie dosłownie od dłuższego czasu nic nie wiadomo na dany temat.
    Zarówno ja, jak i moje koleżanki z naszej sekcji, ale nie tylko, bo koledzy z innych sekcji również, staramy się traktować tutaj każdego forumowicza z szacunkiem i Twój ton wypowiedzi nie sugeruje, żeby z Twojej strony to działało również w naszym kierunku.
    Proszę też sobie wyobrazić, że każdy członek administracji ma swoją pracę, ma swoją rodzinę i swoje obowiązki i nie zawsze będzie w stanie Ci odpisać na wiadomość po 15, czy 30 minutach i nie oznacza to, że jesteśmy bezczelni, tylko jesteśmy ludźmi. Poza tym, praca w moderacji nie oznacza, że naszym zadaniem jest tylko pilnowanie forum. Dochodzą też inne różne zadania, których nie będę wymieniał, bo nie uważam tego za potrzebne.
    Dlatego też ucinam ten temat i dalsze wypowiedzi w tym kierunku, będę traktował jako prowokacje, które będą po prostu usuwane za zaśmiecanie kanału. Jeśli masz jakieś wątpliwości, co do czyjejś pracy - to wiesz, gdzie masz się kierować.
     
  16. Muruburu

    Muruburu Forum Apprentice

    Witam, czy ktos wie dlaczego po odblokowaniu drugiego paska postepu na draganie nie nalicza mi postepu? Bije moby i dragana, te perly leca a na pasku ciagle pokazuje 0... o_O
     
  17. Ennika

    Ennika Advanced

    Postęp drugiego paska leci z tych 4 map i dodatkowych , otwartych po ubiciu Cadoca, jesli się pojawi, nie z zamku i Dragana. Z Dragana leci postęp 3 paska.
     
    Muruburu likes this.
  18. Muruburu

    Muruburu Forum Apprentice

    I wszystko jasne, dzieki :)
     
  19. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Tą wypowiedź jeszcze uzupełnię o wyzwanie Dragana, do którego postęp będzie się otrzymywało z przeciwników z jednej z trzech dodatkowych mapek, które się pokażą po ubiciu Cadoca i jego świty (samo ubicie Cadoca nie otwiera drzwi, jego rycerzy również trzeba pokonać). Warto zwracać uwagę na to, co jest pokazane do zbierania w postępie, gdyż nie zawsze paski postępu z tego samego wydarzenia wymagają zbierania tych samych rzeczy.
     
    Szkolos and Muruburu like this.
  20. Muruburu

    Muruburu Forum Apprentice

    Nawet mi do glowy nie przyszlo ze trzeba zbierac cos innego i tak latalem po zamku zastanawiajac sie o co kaman :D
    Dzieki za odpowiedz.
    A ten Cadoc to zupelnie losowo wyskakuje czy jest jakis myk do zrobienia zeby sie pojawil?