Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. xena1377

    xena1377 Forum Greenhorn

    Witam.
    Mam pytanie odnośnie zestawu : Łowca moc. pierścienie : Promienistny Uścisk i Piekielna Moc podnosząc z lvl 140 na 145 lvl moge jedynie wlożyć białą rude przy podnoszeniu , innej nie moge włożyć. czy to jakis bład? czy coś musze odblokować? co zrobic by móc wlożyc legendarna rude?
     
  2. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Tak, według naszych informacji jest to błąd, nie wiemy niestety kiedy zostanie on rozwiązany.
     
  3. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    Witajcie chciałem zadać pytanie, mianowicie był Hotfix miał to naprawić ale dalej nie do końca wiem co to zmieniło. Chodzi mi o pierścień Piekielna Moc daje go na stół - zakładka tworzenie wyposażenia i jest aż 5 kombinacji craftowania go z dowolną rudą plus ringiem randowym. No ale co to zmienia? Nie zauważyłem żeby jakieś atrybuty czy wartości wyjątkowe ulegały zmianie?
     
  4. .killer.

    .killer. Junior Expert

    Gdzie się bierze q ,,Nakarm głodnego piaskobiegacza" ? Miało chyba wejść z pustynią, która aktualnie trwa. :)
     
  5. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Na Pustyni Zagubionych na rozlewie krwi po wyczyszczeniu wszystkich fal. Obecnie są z tym zadaniem problemy, ale części graczy już udało się te zadanie ukończyć, więc może być tak, że to już też zostało ogarnięte. Spróbuj szczęścia i polecam też pofarmić te 3 przepisy na mapach eventowych, bo one się przydadzą do tego zadania :)

    Dlaczego uważasz, że powinny się zmieniać? W tych przepisach głównie chodzi o to, żeby podnieść pierścionek z 100 poziomu na wyższe. Im lepszej rudy użyjesz, tym mniejsze i wyższe przedziały bonusów mogą Ci się trafić w produkcji. Błąd z tymi przepisami polegał na tym, że szło włożyć tylko białą rudę, a innych nie, przez co można było np. wytworzyć pierścień na 145 poziomie, ale z niskimi bonusami.
     
    AMONUM likes this.
  6. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    Dzięki za info. A co do właśnie tych przepisów to poziom trudności ma znaczenie oraz kolor danej mapki? Z czego mogą wylecieć końcowy boss, czy mini albo ze zwykłych mobów też lecą?
     
  7. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Kolor mapki znaczenia nie ma, aczkolwiek te przepisy będzie trzeba dropić na rozlewie krwi. Dropią one nie tylko z bossa, ale z różnych strażników rozstawionych na mapach również mogą dropnąć.
     
    AMONUM likes this.
  8. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    zapytam czy coś przeoczyłem?-brak pożywki do przemytnika za codzienne logowanie podczas trwania Happy hour ?
     
  9. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    codziennie gra mi sie pobiera, gdzies był poradnik co z tym zrobić,
    jak by ktoś podesłał będę wdzięczna:)
     
  10. michalog

    michalog Forum Apprentice

    też tak mam!
     
  11. michalog

    michalog Forum Apprentice

    właśnie to dziwne, nie idzie zrobić tego ev - mroczne lecą słabiej niż niegdyś, ze skrzynek za klucze prawie wcale lub np po 8 sztuk...
    wygląda na to, że tylko szczęściarze którzy mają premium i zachowali sześciany, oraz płatnicy dużych sum :D