Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Wydaje mi się, że to po prostu kwestia niedokładnych zaokrągleń tak dużych wartości. W praktyce tak drobnej w obecnej skali różnicy nawet nie zauważysz.
     
  2. AntyKSP

    AntyKSP Forum Apprentice

    Zabrałem się za misje kuchenne. W 2 mam wytworzyć sok z zebranych pomidorów. Skąd mam je zebrać? Jak wchodzę do grot hagastowych to ich nie ma.
     
  3. AMONUM

    AMONUM Someday Author


    No już wiem tam jest taka mała kłódeczka która była włączona przy i na 1 pasku skili więc dlatego! A że nikt na to nie wpadł i nie powiedział - sam przez przypadek dopiero to wyczaiłem :cool:
     
  4. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    Przepustka nie uruchamia się samoczynnie, a wyświetla się tylko cały czas na lewej stronie ekranu. Nikt nie nakazuje Ci jej klikania + okno nagród się nie zawiesza z moich informacji.[/QUOTE]

    witam
    racje masz tylko w jednym faktycznie przepustka pokazuje się z lewej stromy-mój błąd

    nie oczekuje odpowiedzi w stylu
    pkt 1 mam zawsze racje
    pkt 2 jeżeli nie ma racji patrz pkt 1
    przepustka uruchamiała się po kliknięciu ikony zadań dziennych (też mnie nikt nie nakazuje ich robić) na kilku kontach (3)

    błąd z dnia dzisiejszego tj 16,08,2024 godz 20 serwer grimmag nie dostępny ba nawet niewidoczny.
    po usunięciu gry i pobraniu klienta pojawił się na chwile wraz z informacja ze jest niedostępny po czy pokazało się czyste pole wyboru serwera.
    ile potrwa naprawa tego błędu i innych irytujących błędów?
     
  5. Seni0rita

    Seni0rita Forum Greenhorn

    Witam,

    czy jedynym sposobem za zdobycie przepisu na skoncentrowaną runę letniego przesilenia było kupienie przepisu podczas przygotowań do eventu? ;/

    Nie przypuszczałam, że przepisu nie będzie do kupienia mimo kontynuacji do tego eventu.
     
  6. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Idzie je tam zebrać. Tam jest taki jakby ogródek do kliknięcia i pomidor może z niego wypaść.

    Na to niestety wygląda. Podpytamy o to, czy przy tej lub jakiejś innej okazji ten przepis się pojawi w grze.
     
  7. tarcza3

    tarcza3 Forum Apprentice

    Witam. Gzie wypadają wejścia na mapę ewentową.
     
  8. AntyKSP

    AntyKSP Forum Apprentice

    Musisz zdobyc pergamin. Dropi z bosów, mini bosów na zwykłych mapach.
     
  9. .killer.

    .killer. Junior Expert

    Wiecie może, który z tych trzech Małych Rozrabiaków za kuchenne zbiera kamyki?
     
  10. AntyKSP

    AntyKSP Forum Apprentice

    Mi pokazuje że elegancki uroczy i bogaty - innymi słowy wszystkie oprócz jaskrawego.

    Ja z kole mam pytanie - jak farmić kuchenne monety aby odblokować osiągnięcie - zbierz ich 200 000? I jakie jedzenie można poddawać recyklingowi?
     
  11. .killer.

    .killer. Junior Expert

    Właśnie jeden podnosi tylko kamyki, jeden tylko runy, a jeden tylko klejnoty. Jeden z Moderatorów o tym pisał, ale nie napisał który co podnosi.

    Dzienne dają Ci 100 monet. A tak to z różnych bagów za PLN, eventy etc.

    A co do jedzenia to dobre pytanie.
     
  12. AntyKSP

    AntyKSP Forum Apprentice

    Z dziennych idzie zdobyć 100/200 monet. Ale w takim układzie aby odblokować osiągnięcie to jakieś 3 lata są potrzebne robiąc daily dzień w dzień :D Serio nie ma innej metody?
     
  13. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Macie 6 rodzajów małych rozrabiaków:
    1. Bogaty - zbiera kamienie szlachetne
    2. Elegancki - zbiera runy
    3. Uroczy - zbiera klejnoty
    4. Supergwiazda - zbiera kamienie szlachetne
    5. Oślepiający - zbiera runy i kamienie szlachetne
    6. Czarujący - zbiera klejnoty.

    Dania, które podlegają recyklingowi, były wymieniane w opisie hotfixa, który wprowadzał system gotowania do gry. Polecam tam zerknąć.
     
    .killer. likes this.
  14. onlynow93

    onlynow93 Forum Apprentice

    Pytanie odnośnie gry czy tylko ja tak mam (najczęściej w godzinach popołudniowych) że po teleportacji ponownej do miasta , nie mogę wykonać żadnych czynności, w sensie postać biega po mapie , widzę innych graczy ale np nie mogę się teleportować , przetapiać , sprzedać itd , jedyna opcja to ponowne uruchomienie gry... internat mam kablowy 300/30
     
  15. AntyKSP

    AntyKSP Forum Apprentice

    Nie wiem, u mnie działa normalnie. Może standardowo, spróbuj przeinstalować klienta?
     
  16. AntyKSP

    AntyKSP Forum Apprentice

    Kiedy występuje event od zera do bohatera aby odblokować osiągniecia? I jak to dokładnie zrobic? Musze założyć nowe postacie? Co jak mam juz 4 sloty zajete?
     
  17. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Na tą chwilę nie wiadomo, kiedy ta akcja specjalna pojawi się ponownie.
    W trakcie tej akcji najlepszą opcją jest nabicie 100 poziomu na czwartej postaci (lub piątej, jeśli ma Pan wykupione piąte miejsce na nową postać), usunięcie jej i założenie nowej.
     
  18. 89521627939

    89521627939 Forum Greenhorn

    Witam. Czy to normalne, że kiedy moby podejdą pod broń na krasnalu to nie zadaję im obrażeń. 1h 2h jest to samo.
     
  19. .killer.

    .killer. Junior Expert

    Robię fabułę na kolejnej postaci i przy zadaniu Portal Cieni 2.0 potrzebuje zebrać hałd ziemi w Fyeborough, ale nie mam dostępu do przedmieścia. Pamięta ktoś w jaki sposób odblokować je? Wszystkie Q fabularne mam zrobione na 100%, bo kończę Q z nowym kontynentem.
     
  20. Muruburu

    Muruburu Forum Apprentice

    Na magu tez tak mam, jak mobki sa tuz przy mnie nie zadaje obrazen. Musze sie przesunac i wtedy jest ok.
    Czasami tez jakis mobek stoi gdzies i np lodowy pocisk nie zadaje mu obrazen ale juz sferka tak o_O