Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    musisz udać się do Tegansruh w Drakanii, tam masz wejście do Fyeborough
    nie chodzi tu o przedmieścia
    tak mi sie wydaje:)
     
  2. .killer.

    .killer. Junior Expert

    Ty to masz IQ 200 :D jak mogłem o tym zapomnieć :D Dzięki wielkie :D
     
  3. Valkirn

    Valkirn Forum Apprentice

    Witam... Miałem misję z Herbem w ruinach z ojcem Fidles ale ją wrzuciłem do kosza. To z zebraniem 100 części herbów 5 rodzaji. Czy będzie możliwość pobrania tej misji w przyszłym evencie??? Pewnie nie wiecie bo to pierwszy raz było. Ojciec Fidles pojawiał się tam w ruinach na dole po jakimś czasie a potem go nie było już by ponownie odebrać misję. Części herbu mi się zachowały. Minie sporo eventów by uzbierać wszystkie 5x100..... AHA wypadł mi herb 2,5% do HP.
     
  4. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Ciężko powiedzieć, ale raczej misja nadal będzie do wzięcia. Nadal jednak nie wiadomo, czy owa misja nie będzie czasem przedstawiona w innej formie niż była.
     
  5. Szkolos

    Szkolos Forum Apprentice

    Witam

    Proszę o wyjaśnienie!!

    Jak to się dzieje że jedną postacią po północy (piątek 06.09.br) jakoś o 1:1o nad ranem kupiłem od Emilii worki z kamykami.
    Drugą postacią wszedłem do gry (piątek 06.09.br) chyba o 8:30 rano i też kupiłem od Emilii worki z kamykami.

    I teraz zaczyna być ciekawie!!

    Pierwszą postacią znów wszedłem do gry (piętek 06.09.br) o godzinie 22:1o i znów kupiłem od Emilii worki z kamykami.
    Przelogowałem na drugą postać i wszedłem do gry (piątek 06.09.br) o godzinie 22:15 lecz nie mogłem kupić od Emilii worków z kamykami. Bo za dzień (piątek 06.09.br) już kupiłem, rano o 8:30.

    Poproszę o logiczne i racjonalne wyjaśnienie tej sytuacji.
    Dodatkowo przypominam sobie że za poprzedniej edycji eventu Dzień Premium miałem dokładnie taką samą sytuację.
    Wtedy uznałem że pewnie coś przegapiłem, dlatego tym razem starannie podszedłem do sprawy.
    A jednak sytuacja się powtórzyła, dlaczego ??

    Pozdrawiam
     
  6. .killer.

    .killer. Junior Expert

    Paczki z kamieniami mozesz kupować raz dziennie (mówimy o tych określonych dostępnych liczbach kamieni do kupienia) na każdej z postaci.
    W piątek mogles kupic dwa razy na jednej wspomnianej przez ciebie postaci, ponieważ Event zaczynał się o 00:00 a sklepy resetują się o 02:00 z tego co pamietam.
    I tu mamy 2h okienka, które tworzy nam tak jakby jeden dzień więcej eventu.
    Kupujac o np. 00:05 mozesz znowu kupic o 02:05 tego samego dnia.
    Na każdym Dniu Premium mozesz tak zrobić.
    To tyczy sie zawsze tego pierwszego dnia, kiedy event zaczyna sie o północy.
     
    BA_Yahiko likes this.
  7. Szkolos

    Szkolos Forum Apprentice

    Witam

    Mało to logiczne, lecz jest jak jest. Wlaśnie coś takiego sam wykombinowałem.

    Dzięki

     
  8. maniek888

    maniek888 Forum Greenhorn

    Cemu niemoge zaplacic paysafecard?