Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced


    Przecież tak zawsze było że zaklęcia ci nie wzrosną przy podnoszeniu tieru przedmiotu jedynie tylko podstawowe statystyki pójdą w górę.
     
  2. JanczuPL

    JanczuPL Forum Apprentice

    Witajcie, mam 32 lvl i z eventu złożyłem sobie broń Dragana, bardzo mi się podoba i tu pytanie do was: co dalej? Wbijając levele stanie się ona za słaba więc powinienem ja ulepszac glifami czy może coś o czym nie wiem?
     
  3. Spide

    Spide Active Author

    Generalnie na początku nie ma sensu przykładać jakąś większą wagę do ekwipunku, zazwyczaj biega się z tym co się znajdzie. Osobiście proponuje dobić jak najszybciej 55 i wtedy dopiero skupić się na eq bo jak sam zauważyłeś na obecnym twoim poziomie dość szybko będziesz zmuszony by go zmienić bo stanie się za słaby ze względu na mniejszy poziom przedmiotu.
     
  4. JanczuPL

    JanczuPL Forum Apprentice

    Czyli nie opłaca się go ulepszac glifami? Domyślam się że wartości będą dość spore do wbicia
     
  5. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    Jeśli masz glify to możesz ulepszyć - tymczasowo. Potem i tak te glify odzyskasz i przełożysz w inną broń. Przecież nie wbijesz w kilka chwil 55 poziomu, więc ta broń na glifach trochę Ci posłuży.
     
  6. Spide

    Spide Active Author

    Glifować zawsze możesz bo glify później możesz odzyskać u kowala. Bardziej chodzi o sens tego. Żeby wyglifować to równo z twoim poziomem który będziesz na bieżąco wbijać będzie ci potrzebne w późniejszych poziomach nawet i po kilkadziesiąt milionów glifa. Wiem że na 55 zmienisz broń ale dla porównania wyglifowanie samej broni z 55 do 60 poziomu kosztuje bez premium deluxe ponad 100mln glifa, z deluxe jest to około 75mln glifów.
    Podsumowując jeśli masz chęci i wystarczająco glifów to ulepszają, zawsze da ci to na plus. Biegaj z tą bronią dopóki nie wydropisz lepszej a później odzyskasz glify u kowala opcja bodajże usuń glify, wyjmuje ci glify z broni resetując poziom broni na jej domyślny.
     
  7. JanczuPL

    JanczuPL Forum Apprentice

    Dzięki tak też zrobię :)
     
  8. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Edytuję post: nie umieszczamy treści korespondencji z pomocą techniczną na Forum.

    Skoro dwukrotnie straciłeś tak mroczne to polecam zmienić sposób: używaj "+" przy podniesienia do pożądanego poziomu, i dopiero wtedy potwierdź akcję.
     
  9. KrzychZdzich

    KrzychZdzich Forum Greenhorn

    Gdzie znajdę jakieś info na temat doboru wyposażenia na pvp? To jest które cechy działają a które nie na arenie.
     
  10. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    Na każdym itemie masz napisane które bony działają "Aktywne wartości PVP" Od razu ci napiszę że działają tylko wartości bazowe
     
    Last edited: Jun 22, 2020
  11. Valkirn

    Valkirn Forum Apprentice

    Witam. Chce zagrać w Drakensang z rodziną na 5 komputerach. Będziemy grać w jednej ekipie razem pomagając sobie nawzajem i czasem walcząc przeciwko sobie. Oni posiadają swoje konta przypisane do swoich skrzynek mailowych. Mam szybki internet światłowodowy. Bedziemy grać z jednego rutera czyli na tym samym IP. Czytałem Wasz Regulamin o multikontach i nie jest tam ta kwwestia dokładnie opisana (pushing i boosting). Trzeba to zgłosić do BP aby nie potraktowali nas jak kombinatorów i zablokowli konta za złamanie Regulaminu? Ja juz gram dosyć długo oni zaś zaczynają grać więc będę ich Mentorem w Grze. Proszę o konkretną odpowiedz. Pozdrawiam.
     
  12. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    Jakby to działało tak jak napisałeś to internet który znamy by nie istniał bo wysyłając maila do kolegi który siedzi w sieci lokalnej z 30 osobami, maila by raz dostała osoba 15 a raz 21.Router nie ma adresu IP - to po pierwsze.Router ma interfejsy sieciowe które mają adres IP.Jeden router może mieć wiele interfejsów sieciowych a tym samym wiele adresów IP i podsieci.Hosty w tej samej sieci lokalnej mają różne adresy IP a przede wszystkim różne adresy MAC, po których odbywa się identyfikacja danego hosta.Zapewne słyszałeś takie pojęcia jak IPv4 i IPv6. Są to protokoły komunikacyjne które przenoszą dane IP odbiorcy, MAC odbiorcy i masę, masę innych rzeczy tak żeby pakiet wiedział gdzie dokładnie ma trafić.
     
    Majkelix likes this.
  13. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    Witaj, możesz spokojnie grać z rodziną. Łamanie OWH nastąpiłoby, gdybyście dzielili się kontami między sobą. Własny komputer - własne konto - wszystko ok ;).
     
  14. brodacz7

    brodacz7 Forum Greenhorn

    Czy twórcy przewidują jakieś rekompensaty za zużyte fragmenty drogi zagłady 5, 6 czy 7 np. na zamku i innych lokacjach, gdzie wchodzimy na mapę i po krótkim czasie wywala do miasta! Zdarzyło mi się to już 2 raz a przypominam, że zbieranie wejściówek na zag. 7 nie jest sprawą łatwą dla średniego gracza! Jest to mocno dołujące i przybliżające do rezygnacji z gry, latasz godzinami i w minutę tracisz wejciówki. Nie są to gorzkie żale tylko mocne wkurzenie! Pozdrawiam.
     
  15. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    Jeżeli problem z wywalaniem nie występuje na większą skalę to nie spodziewałabym się rekompensaty. Nie mniej jednak - zapytam.
     
  16. Valkirn

    Valkirn Forum Apprentice

    Czy mogą czasem logować się do gry z mojego komputera ale na swoje konta gdy jestem w pracy ?
     
  17. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    Witaj, mogą. Nie ma znaczenia ile osób korzysta z komputera. Gra z rodziną opiera się na tej samej zasadzie co ze znajomymi; każdy ma swoje konto, swój komputer i śmigacie sobie w grupie. Różnica jest tylko taka, że mieszkacie pod jednym dachem - co i tak nie ma znaczenia. Ważne, abyś nie dzielił się swoim kontem z resztą rodziny. Nawet z pozoru niewinne drobiazgi typu "żona dokończy za mnie event" lub "syn zaloguje się, aby zrobić dzienne" jest naruszeniem OWH. Takie poczynania a tym bardziej obnoszenie się z nimi np., na czacie bractwa lub forum - może skutkować utratą konta.
    Pozdrawiam :).
     
    BA_Bastet likes this.
  18. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    hmm ciekawa sprawa...
    [​IMG]
    rozumiem, ze to nie jest blad? i musze miec leg plaszcz ofensywny(sily)?

    to teraz pytanie 'z ktorej strony to wyglada na plaszcz defensywny, poza nazwa?'
    [​IMG]

    bazowe staty? one sa bez znaczenia, bo i tak do uni to chce wkleic...

    i dlaczego w pierkach moge wkleic kazda leg, a w plaszczu juz nie?
     
  19. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Dobrze rozumiesz, płaszcze ofensywne a defensywne są przeznaczone do różnych rodzajów płaszczy. Dlatego nie polecam łączenia czarów, gdyż jest ryzyko, że wymarzone bony trafią w oprawę niewymarzonego płaszcza i nie dasz rady transferować. Chciałeś zaoszczędzić na kamieniach i wyszło średnio.
     
  20. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    przeklejenie tego jest w miare 'proste' kwestia golda, ale jest to bez sensu
    skoro moge kleic byle jaki uni pierek z byle jakim leg pierkiem to dlaczego plaszcze maja rozroznienie na defensywne i ofensywne? albo robimy w 1 stone, albo w 2 strone, mieszanie tego jest bezsensowne
    pomijajac juz to, to jest jakis inny plaszcz defensywny poza draganem? ^;-