Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Jasiu111

Jasiu111 Forum Pro

Jak nie zrobisz pasków, to nie zdobędziesz kluczy - tak to wygląda w obecnej wersji eventu. A to, ile kluczy będziesz w stanie potencjalnie zdobyć zależy od tieru pasków postępu, a ten zależy od liczby punktów za osiągnięcia (szczegóły tierów pasków tu).
    Wynika to ze wzoru na szkody, który wygląda tak (w uproszczeniu):
    Szkody = [(((podstawa broni+rubiny)*zaklęcia 'szkody tego przedmiotu')*szkody od typu broni)+szkody absolutne z wyposażenia+inne wartości absolutne szkód]*zaklęcia 'szkody zwiększone'. Zauważ też, że broń to nie jedyny element wyposażenia, która posiada szkody w podstawie i zaklęciach. Wyciągam więc 2 wnioski:
    - słaba podstawa bronii i jej tier
    - słabe ogólne zaklęcia do szkód na innych przedmiotach.

Last edited: Jul 27, 2020
  2. TeściowaJP

TeściowaJP Forum Greenhorn

3. wojtekwjk

wojtekwjk Advanced

Sprawa jest banalnie prosta. Te 150% do obrażeń ogólnych które miałeś dawało ci większe szkody całkowite, niż te 4x złote bony dla tego przedmiotu które wsadziłeś do broni. To jest całkowicie normalne na wcześniejszym etapie gry. Teraz wraz z rozwojem broni (glifowanie, podnoszenie tieru i lepsze kamyki) te szkody ci wzrosną ponad to co miałeś - ale to zajmie trochę. Mogłeś jeszcze trochę zostawić to co miałeś bo było lepsze i dawało wiecej szkód, ale zrobiłeś coś co i tak byś musiał zrobić - tylko trochę później. Z broni wyciągasz najwięcej szkód, wiec koniec końców musi mieć od 4x bony dla tego przedmiotu.Tak jak mówię te 4x bony które wrzuciłeś zaowocują za jakiś czas, na razie jeszcze nie.

SMOD_WhiciaQ likes this.
  4. TeściowaJP

Uf, to jest pocieszające, dziękuje wam bardzo za pomoc, wyjaśnienie sprawy bo z początku robiłem 5x relog bo myślałem że bug :D
    podnosząc tier broni, podnosi sie właśnie TYLKO jej tier czy również bony które mam na niej strace i przejdą na nią bony z broni która podnosi tier ? Jeśli tak..jest gorzej niż myślałem :p

5. wojtekwjk

wojtekwjk Advanced

Wzrośnie tylko tier, bony pozostaną bez zmian, tylko patrz uważnie co robisz, czy klikasz dobry przepis, czy masz dobrą kolejność na stole itd, bo tutaj to już odwrotu nie ma.

6. RafalinhoCK

RafalinhoCK Junior Expert

Przy podnoszeniu tieru broni to wzrastają ci tylko statystyki podstawowe i oczywiście poziom broni to normalne a zaklęcia które włożyłeś pozostają bez zmian .

7. TeściowaJP

Więc wszystko już wiem. Naprawdę bardzo wam dziękuje !

8. -kiler5-

-kiler5- Forum Apprentice

kurczę nie może tak być , nebule i inne szajsy co raz bardziej zdarzają się na grze ,chce aby bp to zmienił na bosie , nie może tak być ,że kogoś wywala z gry i bos się respi inf 7 , miałem dużo takich przygód i sam doświadczyłem tego grupa mnie przeklinała , tak nie może być to patologia na wysokich inf , proszę przesłać to wyżej - tak nie może być -pisze to pod wpływem emocji , bo zdarzyło mi się to na q4 inf 7 misiu wywaliło mnie ( ***** nebula ,bos sie zrespił grupa mnie przeklinała ), coś z tym trzeba zrobić to nie gra

Last edited by moderator: Jul 28, 2020
  9. SMOD_WhiciaQ

SMOD_WhiciaQ S-Moderator Team Drakensang Online

Witaj, żeby rozwiązać problem - potrzeba szczegółów. Samo wywalanie z gry - równie dobrze może być spowodowane tymczasowym problemem z netem. Jeśli spotykają Cie nebule i wywala z gry to bardzo proszę o podsyłanie nam screenów - najlepiej do tego wątku, wtedy będziemy mogli coś zacząć działać.
    Ps. usunęłam skrót wulgaryzmu.

10. przewrota

przewrota Forum Greenhorn

Wiadomo może czemu ze sklepu jessego zniknęły skóry potrzebne do tworzenia płaszczów?

11. Jasiu111

Jasiu111 Forum Pro

Tak, wiadomo - towar w tym sklepie jest rotowany. Innymi słowy trzeba poczekać i wyczekiwana skóry się pojawią.

12. Teufel

Teufel Forum Apprentice

A gdzie jest ten Jesse co można u niego za monety kupować?

13. RafalinhoCK

W Kinghsill .

14. Teufel

Teufel Forum Apprentice

Nie widzę go w którym miejscu

15. Spide

Spide Junior Expert

Masz go niedaleko tego npc od koniczynek, w prawo i lekko do góry od niego (pisze z pamięci ale myślę że trafisz).

16. Jasiu111

Jasiu111 Forum Pro

O tu jest:

17. przewrota

przewrota Forum Greenhorn

Orientuje się ktoś czy na DTU z tych skrzyń za klucze nieustraszonego dalej można dostać unikaty z różnych eventów?

18. wojtekwjk

wojtekwjk Advanced

Mógłby mi ktoś wyjaśnić jak to w końcu jest z tym odblokowywaniem efektów broni ? Myślałem że wszystkie efekty danej broni odblokowują się równocześnie, a wygląda że dzieje się to po kolej (najpierw 1 efekt, potem 2 itd). Dobrze rozumiem że jak odblokuje najpierw ten na górze to dopiero potem będę mógł (i musiał) ubić kolejne 999 minibosów żeby odblokować kolejne ?

19. RafalinhoCK

Żle myślisz/rozumujesz . To nie jest w kolejności odblokowywane ubijasz w jakiej kolejności chcesz to nie ma znaczenia , zauważ ze bron dragana ma bodajże 4 różne bronie z innymi efektami . Masz zrobioną broń z czterema różnymi efektami jak masz to ubijaj nimi.

20. Spide

Spide Junior Expert

Mam pytanko czy skrzynie nieustraszonego opłaca się otwierać wyżej niż na inf4? Jest jakaś różnica w tym co z niej możemy dostać między inf4 a inf5 ?

Share This Page