Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Aikid

    Aikid Forum Apprentice

    i dalej nic ;(
    dziś mam wolne i mogłem sobie pograć a tu niespodzianka
     
  2. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    Dla wszystkich płaczków, lamenciarzy i marud których przerasta wejście na discorda czy samodzielne sprawdzenie statusu gry - serwer grimmag już działa
     
  3. Aikid

    Aikid Forum Apprentice

    Tak juz działa ale jak pisałem jeszcze nie działał :D
     
  4. banan866554

    banan866554 Forum Greenhorn

    Witam.Nie wyświetlają mi się kryształy prawdy.O co chodzi?
    [​IMG]
     
  5. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Odpowiem najgłupszym tekstem: "Dziwne, u mnie działa". Skoro więc u mnie działa (sprawdzałem na Grimmagu i Heredurze), to znaczy, że najpewniej nie doczytały Ci się tekstury i klucze. Jak najedziesz kursorem na to miejsce, to wyświetla się tooltip z informacją o liczbie kryształów?
     
  6. banan866554

    banan866554 Forum Greenhorn

    Niestety nic się nie wyświetla. Zobaczymy jutro czy coś się zmieni.
     
  7. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Witaj,
    Zapoznaj się z TYM linkiem - wymienione są tam przedmioty przestarzałe. Znaczki - czarne i białe są od dawna już nieważne, surowe viscanium zbiera się szybciej niż kurz na starych płytach więc możesz spokojnie sprzedać. Skarb i symbol to naprawdę unikatowe starocie, ale nie, nie są potrzebne. Tylko do kosza, nie porzucaj w lesie. :)

    Przyjaciel, -kiler5-, - posty usuwam, rozumiem nerwy, ale nie akceptujemy tu takich zachowań.
    modrzejkuz - Słońce, raporcik na przyszłość. Ten musiałam usunąć.



    Dziwne, zasugerowałabym czyszczenie na początek a jeśli nie pomoże - zgłoś się proszę do pomocy technicznej.
     
  8. Chwast

    Chwast Forum Apprentice

    Witam, po pobraniu klienta i probie uruchomienia gry wyświetla się komunikat: "Download error.......-Sevrvice Unavailable"
    Jedyne co mogę zrobić to zamknąć okno (gra się nie pobiera).
    Ktoś spotkał się z tym problemem i wie jak sobie z nim poradzić? (chyba ze to problem po stronie bp)
     
  9. kryminal76

    kryminal76 Someday Author

    "Wraz z aktualizacją 240 zrekompensujemy brak otrzymania efektu Płonącej bestii każdemu, kto otworzył wszystkie Złote piniaty. Powinniście go otrzymać jako rezerwację zaraz po zalogowaniu się."

    Żeby dostać ten efekt trzeba było otworzyć wszystkie złote piniaty w tej edycji czy poprzednie też się zaliczają ?
     
  10. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    Raczej na pewno poprzednie edycje się nie zaliczają, zwłaszcza że od poprzedniej edycji bardzo dużo się pozmieniało jeśli chodzi o dodawanie efektów oraz dostosowywanie wyglądu postaci.
     
  11. Majkelix

    Majkelix Junior Expert

    Otworzyłem do dzisiejszej aktualki tylko 3 złote piniaty, a i tak dostałem paczkę ze skórką ;d Inna sprawa, że już miałem ją wcześniej odblokowaną
     
  12. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    Witaj, napisz proszę czy problem ustąpił? Być może próbowałeś w czasie, gdy były problemy z Grimmagiem lub gdy Heredur leżał.
     
  13. Chwast

    Chwast Forum Apprentice

    Gra już działa.
     
  14. Lunari

    Lunari Forum Apprentice

    U mnie nie działa cały czas od wczoraj nebula error zastanawiam się ile jeszcze wytrzymam zanim sobie odpuszczę grę bo pozostałe serwery też nie działają :mad:
     
  15. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Lekarzowi też jedynie mówisz, że Cię boli?
    Podaj więcej informacji, w tym: co to za błąd (zrzut ekranu mile widziany) oraz kiedy się pojawia.
     
  16. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    Przed 12 serwery nie działały po trwały prace mające na celu ochronę serwerów przed ewentualnymi atakami DDOS. Na discordzie była podana informacja. Ludzie weźcie się trochę zacznijcie interesować co się dzieje bo info jest podawane na bieżąco, ale najprościej jest wliźć na forum i wszystko i wszystkich wyzywać.
     
  17. Lunari

    Lunari Forum Apprentice

    nikogo nie wyzywam przed chwilą sprawdziłam serwery nie działają mój brat wchodził po 10tej wieczór i mógł normalnie grać a ja w dzień wchodzę i co nebula :(
     
  18. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    yyyy nie?
    ja na dso wchodze POGRAC a nie ogladac live, czy czytac bzded z dc
    takie informacje powinny sie ewentualnie pojawiac W OKNIE GRY, a nie na jakims dc, ktory nikogo nie interesuje
     
    Charon and BKGREG like this.
  19. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    To w końcu serwery nie działają, czy wywala Ci błąd - zdecyduj się. Jak już @wojtekwjk zauważył, dzisiaj jedynie ok. 12 serwery mogły nie działać. Zarówno wcześniej, jak i później działały bez większych problemów.
    Jeżeli masz problem z błędami nebuli, to zastosuj się do poprzedniego mojego posta i podaj większą ilość informacji.
     
  20. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    Nie pisałem o tobie, tylko ogólnie o wielu osobach. Sorki jeśli poczułeś sie urażony. A tak w ogóle patrząc po nicku na forum wydaje mi się że znamy sie z gry, tylko że na grze posługuje się inną nazwą :)

    No tak bo oficjalne informacje od twórców, zapowiedzi o aktualkach, patchnote'y, kody bonusowe (wiesz że wiele kodów nie pojawia się na forum bo w momencie publikacji są już "przeterminowane"), loterie (w których o dziwo nie tak trudno jest wygrać cenne nagrody - płaszcze eventowe, mortisa wierzchowca itp) i masa, masa innych rzeczy na discordzie to bzdety. Dodatkowo trailery nadchodzącego CE na youtubie (tam pewnie też nie dotarłeś), wprowadzenie do historii nadchodzącego CE, nowe skile postaci to też zapewne bzdury. Lepiej być takim lemingiem co się niczym nie interesuje, nic nie wie, czemu mu serwery działają, czemu nie działają, czemu mu piniata nie działa (a temat opisany od tygodnia w 5 miejscach), ale po co wchodzić i przeczytać przecież to bzdury.
     
    Majkelix, TL_Tyche and BA_Bastet like this.