Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Spide

    Spide Active Author

    Witam, mam pytanko czy mroźne miotły: stygijska i wiedźmy możliwe są do zdobycia tylko z amfor za pięć kluczy czy z tych za jeden także?
     
    Last edited: Aug 29, 2020
  2. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Witaj, też byłam zaskoczona. Kod zapewne podany na Twitchu, możliwe, że z datą przydatności. Nie mogę tego teraz sprawdzić :(

    Mroźne tylko ze złotej, pięciokluczowej.
     
    Spide likes this.
  3. Spide

    Spide Active Author

    Owszem kod był podawany podczas live na Twitchu, Jesse sam powiedział że będzie on aktywny do końca wczorajszego dnia, widocznie osoba udostępniająca kod nie wspomniała o tym.

    A takie pytanko, miotły z amfor można zdobyć także poza eventem czy tylko podczas jego trwania?
     
    BA_Bastet likes this.
  4. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Inne nagrody (jak pasek) są dostępne, z miotłą nie próbowałam, bo trochę szkoda kluczy poza eventem, bez gwarancji postępu i pergów.
     
    Spide likes this.
  5. Spide

    Spide Active Author

    Z jakiej skrzyni można zdobyć szafirową papugę za 5, 25 a może 100 wytrychów? Czy nie ma to znaczenia i może z każdej wylecieć?

    Kolejne pytanko, towarzysz Płowy kotek jest do zdobycia z akcji specjalnej (opis w sakwie), pytanie jakiej? Poza Premium Day jest on jeszcze gdzieś do zdobycia??
     
  6. MrBark

    MrBark Someday Author

    Odnośnie papugi to tak jak mówisz; "cena" skrzynki nie ma znaczenia.
    A płowego kotka chyba tylko podczas premium day można zdobyć
     
    BA_Bastet and Spide like this.
  7. Spide

    Spide Active Author

    To już jak się rozkręciłem to spytam o coś jeszcze:
    - Kaptur renifera na święto zimowego przesilenia jest/będzie jeszcze jakkolwiek możliwy do zdobycia?
    [​IMG]

    - Chwalebne pierwsze/drugie/trzecie miejsce są możliwe do zdobycia z losowych nagród za skończony sezon rankingowy PVE czy jedyna możliwość ich zdobycia to kolejno pierwsze/drugie i trzecie miejsce w rankingu ogólnym sezonu? Można je trafić w ofercie dnia?
     
  8. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    No chłopie a pomyśl czy miałoby to sens jakbyś zajął w rankingu 10 miejsce i jako losową nagrodę dostał emotkę za zajęcie 1 miejsca ?. Kliknij sobie L w grze, najedź na poszczególne skrzynie i zobacz za jakie miejsca w rankingu dostaje się kolejno emotkę za pierwsz/drugie/trzecie miejsce (jeżeli to dalej nie jest oczywiste). Dodatkowo możesz dostać je też z sezonu PvP
     
  9. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Nie jest obecnie możliwy do zdobycia, aczkolwiek uporczywie przypominamy o tym, od momentu wprowadzenia sakwy. Może w tym roku się uda :) Coraz bliżej święta!! ;)
     
    Spide likes this.
  10. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    Przepraszam że tu tak wypalam z pytaniem ale ktoś mnie upewni czy naszą złotą wróżkę to można dropnąć ze skrzyni czy z bosa i skrzyni ?
     
  11. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Z obu, z tą różnicą, że ze skrzyni może polecieć zarówno w stopniu zielonym, jak i niebieskim. Z bossa tylko w stopniu zielonym.
     
  12. Lunari

    Lunari Forum Apprentice

    no tak ale tam trzeba podać kontakt email
     
  13. Spide

    Spide Active Author

    To Ty pomyśl sobie że wcześniej te emotki były normalnie możliwe do zdobycia za mroczne monety po przez zakup w specjalnych promocjach czy to też trafiały się w ofercie dnia stąd moje pytanie, w tej grze wiele rzeczy wydaje się logiczne a takie nie jest.
     
    kryminal76 and modrzejkuz like this.
  14. PatrykWalencik

    PatrykWalencik Forum Apprentice

  15. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Chodzi o skrzynie ze skarbami, które otwiera się wytrychami. A znajdziesz je, jak opis wskazuje, w regionie Myrdosch.
     
    PatrykWalencik likes this.
  16. Uran235

    Uran235 Forum Apprentice

    dział techniczny kazał mi pisac na forum na takie tematy i oczywiście pewnie nie w tym temacie?

    Witam, chce zgłosić że czuje się dyskryminowany przez twórców gry z powodu kodów bonusowych ważnych tylko w czasie nadawania live, często gdy jest transmisja mam 2zm i nie jestem w stanie skorzystać z kodu a to rodzi u mnie przeświadczenie że gra dyskryminuje osoby pracujące na zmiany. Dodatkowo piątek to u większości dorosłych dzień robienia zakupów spożywczych a weekend jest czasem grania, czy w związku z takim czasem emisji live wydawca gry daje mi do zrozumienia że gra jest skierowana jedynie do dzieci? i moja obecność tutaj jest nie wskazana.
     
    tozagol and Vinith like this.
  17. MRDarak31

    MRDarak31 Padavan

    I o takie coś trułeś pomoc techniczną?
    Jak ci tak bardzo zależy na kodzie bonusowym, to go sobie wpisz na stronie www podczas przerwy - nikt ci nie każde w tym czasie siedzieć na grze.

    Dostajesz te kody właśnie dzięki tym dzieciakom, które oglądają te stream;y, więc z której strony ty czujesz się dyskryminowany?
     
    WhiciaQ likes this.
  18. Destiny

    Destiny Forum Greenhorn

    Jestem w stanie zrozumieć wypowiedź Urana i moim osobistym zdaniem nie dotyczy ona tylko i wyłącznie kodow bonusowych. Jest to wypowiedź osoby dorosłej, pracującej i wyraźnie posiadającej rodzinę. Co się z tym wiąże? Może płacić za grę, co wspomaga twórców gry, ale też czas gry jest graniczony i w odróżnieniu od niepłacącej młodzieży nie ma często możliwości wskoczenia go gry jeśli jest coś godzinowo ograniczone. To nie tylko kody, mini eventy pojawiajace sie w godzinach pracy też, farma zajmujaca godziny tylko po to aby uzyskac troche golda, odłamki itp. Jako osoba dorosła jestem doskonale w stanie zrozumiec ten punkt widzenia, DSO dawno przestało być Darak, Uran przedstawił konstruktywną opinię zwrotą, która nie powinna być odbierana z ironią, tylko dlatego, że jest inna niz Twoja.
     
  19. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    Hejka:) fajny bonusik te piniaty ale jest pytanie, czemu nie moge otworzyć nigdzie piniaty? dodam że wcześniej wsie otworzyłam.
    jesli to dlatego mogli dodać info, użyła bym kodu na innej postaci(((
     
  20. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Dokładnie dlatego. W danej edycji eventu możesz otworzyć dokładnie 7 złotych piniat, po 1 razie każdą.