Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. piachu1910

    piachu1910 Forum Apprentice

    Czy jest molże gdzieś tutaj na forum opis ( statystyki) jak wygląda klejnot odnowienia po ulepszeniu jego stopnia rzadkości lub ktoś to wie?
     
  2. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Dane dla łucznika i rycerza zostały wyliczone na podstawie znanych mi wartości maga, także na stopniu ulepszonym i magicznym mogą się różnić o +/- 1

    Zwykły
    Ulepszony
    Magiczny
    Punkty życia

    • 180 pkt. życia (Czarodziej Kręgu, Parowy mechanikus)
    • 198 pkt. życia (Strażnik lasu)
    • 234 pkt życia (Rycerz zakonu Smoka)

    • 263 pkt. życia (Czarodziej Kręgu, Parowy mechanikus)
    • 289 pkt. życia (Strażnik lasu)
    • 342 pkt. życia (Rycerz zakonu Smoka)

    • 345 pkt. życia (Czarodziej Kręgu, Parowy mechanikus)
    • 380 pkt. życia (Strażnik lasu)
    • 449 pkt. życia (Rycerz zakonu Smoka)
    Regeneracja
    100 pkt. życia na sekundę
    150 pkt. życia na sekundę
    250 pkt. życia na sekundę
     
  3. henruk

    henruk Forum Apprentice

    witam mam problem co muszę wykonać aby ulepszyć klejnot odnowienia na stole tylko zamiana na błyszczący pył
     
  4. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Należy zakupić odpowiednią formułę. Jest dostępna u Emilii, Gnoba i Zumpego.
     
  5. Vinith

    Vinith Forum Greenhorn

    Jeżeli wpiszę bonus kod, ale nie odbiorę nagrody od razu, to jak długo może ona wisieć nieodebrana?
     
  6. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    Teoretycznie nieskończnie długo. Ja sam mam 5 premek które chomikuje w ten sposób już z pół roku przynajmniej.
     
  7. Spide

    Spide Active Author

    Rodzi się kolejne pytanie czy jak leży jako nieodebrane to czy leci jej czas ważności. Duża część rzeczy chociażby premium ma czas ważności w którym można je użyć, zazwyczaj jest to 7dni, czyli w ciągu tych 7 dni musisz to aktywować inaczej przedmiot nadaje się do wyrzucenia.


    #EDIT#
    Pytanie z innej beczki. Czy wciąż istnieje możliwość spotkania osobnika pokazanego na zdjęciu poniżej? Pojawiał się on na mapie Świątyni Życia, jest to ukryte osiągnięcie którego wykonanie jest dość trudne a sam potwór pojawiał się tam niegdyś bardzo rzadko. Niestety nie znam polskiego odpowiednika nazwy tego potwora.

    [​IMG]
     
    Last edited: Sep 13, 2020
  8. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    Bzdury gadasz, czas przedmiotu jest naliczany od momentu wrzucenia do inwentarza a nie od momentu wpisania kodu. Kody i inne czasowe przedmioty mogą sobie spokojnie wisieć nawet kilka lat.
     
  9. Spide

    Spide Active Author

    Przeczytaj uważnie co napisałem a później się wypowiadaj, czy ja napisałem że tak jest? Napisałem jasno że rodzi się pytanie czyli sam nie mam pojęcia jak to jest a po drugie przy każdym przedmiocie, chociażby ostatnie premium które masz dane w postaci kodu masz jasno opisane "Możliwe do użycia" lub coś podobnego napisane czerwonym kolorem, jak ten czas minie to przedmiot będzie święcił na czerwono i nie będzie zdatny do użycia, niestety nie mam nic takiego by pokazać na zdjęciu. Jak wrzucisz to do plecaka to zazwyczaj czas leci ale czy czas ten nalicza się od wpisania kodu gdy nagroda sobie wisi w "skrzynce" to nie mam pojęcia więc nie pisz że gadam bzdury bo nigdzie nie napisałem oznajmująco że tak jest.
     
  10. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    No to już ci właśnie wyjaśniłem że przedmiot może się przterminować, czyli zrobić czerwony tylko w inwentarzu. Wisieć sobie może miesiącami i latami i nic się z nim nie stanie.
     
  11. kryminal76

    kryminal76 Someday Author

    Najprościej mówiąc nie klikasz tej skrzyneczki:

    [​IMG]

    przez co przedmiot nie wpada do inwentarza i nie odpala się termin ważności.
    W ten sposób przedmiot może sobie "wisieć" bezapelacyjnie do samego końca, gracza lub gry ;).
     
    Last edited: Sep 14, 2020
  12. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    Kilka miesięcy temu był poruszany ten temat. Pytając o to - w odpowiedzi uzyskaliśmy informację iż osiągnięcie jest aktywne ale szansa na spotkanie ów osobnika jest wyjątkowo niska.
     
    Spide likes this.
  13. Mατeυszτe

    Mατeυszτe Forum Greenhorn

    Witam , mam pytanie dotyczące auto-clicker'a .
    Czy auto-clicker jest legalny w DSO ?
    Bo słyszałem że kiedyś nie był ale od niedawna doszły mnie słuchy że podobno jest już legalny i można go normalnie używać .
    Ale w razie czego , chciałbym się upewnić i dlatego pytam . :)
     
  14. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Kiepskie masz zatem źródło informacji, bo autoclicker nie był, nie jest i nie będzie nigdy legalny.
     
  15. Mατeυszτe

    Mατeυszτe Forum Greenhorn

    A to skoro auto-clicker nie jest legalny w DSO , to czemu ta osoba nie została jeszcze zbanowana ?
    *****
     
    Last edited by moderator: Sep 21, 2020
  16. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    Witam, Twój post edytowałam i usunęłam filmik. Nie zamieszczamy na forum treści, które pokazują w jaki sposób łamać OWH. Filmik jest z czerwca, więc nie mam pewności czy już nie dostała bana. Zawsze można samemu zgłosić takie filmiki do supportu. Głupotą jest świadome łamanie OWH i obnoszenie się z tym. Tacy ludzie lubią długo tańczyć przed publiką, ale w końcu nadchodzi czas, kiedy trzeba zapłacić za ten taniec orkiestrze.
     
    Last edited: Sep 21, 2020
    kryminal76 and Mατeυszτe like this.
  17. Mατeυszτe

    Mατeυszτe Forum Greenhorn

    To przekaże Pani ten filmik dalej czy już nie w końcu bo zedytowała Pani post i już sam nie wiem ? .. a skoro takie rzeczy się dzieją to powinno się działać raczej. :)
     
  18. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    Tak, zgłosiłam filmik - pozdrawiam.
     
    Mατeυszτe likes this.
  19. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Szanowny Graczu,

    Miej proszę świadomość, że edycja po moderatorze jest niezgodna z Regulaminem Forum. Wobec tego jestem zmuszona dorzucić na Twoje konto
    5 punktów, co i tak jest najniższą karą za przytoczone przewinienie.

    Co do wspomnianego filmiku - dziękujemy za troskę wobec domniemania nieuczciwego zachowania wspomnianego gracza. Reagujemy na każde zgłoszenie (mówię tu nie tylko o polskiej ekipie), a zatem można być pewnym, że gracz otrzymał (lub otrzyma) karę adekwatną do przewinienia.
     
    Mατeυszτe likes this.
  20. Mατeυszτe

    Mατeυszτe Forum Greenhorn

    Okej dziękuję w takim razie za wyjaśnienie mi wszystkiego , aczkolwiek nie zgadzam się z tymi pięcioma punktami , ale w sumie nie będę kwestionował tego z Administratorem i wiem że prawdopodobnie słusznie je dostałem bo nie znam regulaminu forum do końca . I mam takie pytanie , bo Chciałem tylko wyjaśnić tą sprawę a dostałem jednak te 5 punktów i czy wpływają jakoś one na moje konto w grze czy na razie jeszcze nie bo nie znam do końca tej punktacji ? :(


    Edit 1
    Albo dobra już wiem jaka jest punktacja .. przeczytałem sobie . Dziękuję w każdym razie za pomoc :)

    Edit 2
    Mam pytanko po jakim czasie zniknie mi te 5 punktów z konta ? Czy one znikają w ogóle czy już na stałe są ? ( i z góry przepraszam że edytuję co chwila wiadomość ale nie chcę po prostu pisać co chwila nowych wiadomości aby nie było spamu )
     
    Last edited: Sep 21, 2020