Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Teufel

  Teufel Forum Apprentice

  Podstaw nie przenosisz tylko dodatkowe zaklęcia a jak wyciągasz kamienie i glify to stary są, nizsze
   
 2. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Które bony? Dorzuć proszę jakiegoś screena będzie znacznie łatwiej określić.
   
 3. Patryk16285

  Patryk16285 Forum Apprentice

  Nie Ma mnie w domu, bym mógł screena dodać.

  Przy przenoszeniu hełmu legendarnego z zaklęciami złotymi 80%,81% i jedna platyna 93% na tierze 6 do hełmu Dragana, pokazuje mi że w hełmie z Dragana zaklęcia przeniesione są o wartości pierwszy złoty 71%,drugi złoty 69 % oraz platyna 79%.
  Pytanie dlaczego?
   
 4. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  To raczej będzie błąd wyświetlania w poziomie mocy (wartość w nawiasie) danego zaklęcia. Wartości zaklęć nie zmieniają się, a to one są najważniejsze. Dla pewności, porównaj wartości zaklęć przed i po przeniesieniu. Jeżeli nie będą się zgadzać, to będziemy myśleć dalej.
   
 5. BA_Tyche

  BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

  Jakiś czas temu napotkałam podobny problem przy przenosinach na pasek, podejrzewam, że po prostu porównuje do zaklęć bazowych (screeny poniżej). Po przeniesieniu wszystko było w porządku, także podejrzewam że i u Ciebie to tylko błąd wizualny w % mocy zaklęć.

  pas1.png pas2.png
   
  MrBark likes this.
 6. MRDarak31

  MRDarak31 Active Author

  Hejka.
  Czy istnieje jeszcze możliwość rozłączenia konta z Facebook'iem?
   
 7. BA_Tyche

  BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

  Klik
   
 8. MRDarak31

  MRDarak31 Active Author

  Czyli nadal aktualne? Bo plotki jakieś chodzą, że już dawno to zostało wycofane. Ale na rozsądek to chyba niemożliwe
   
 9. Adrian5798

  Adrian5798 Padavan

  Zacznijmy od tego, że maksymalna wartość szkód zwiększonych dla paska wynosi ok. 11,97%, czyli to jest 100% maksymalnej wartości.

  W pierwszym screenie procenty w nawiasie są takie, jeśli najmniejsza wartość bonu, jest po prostu najmniejszą wartością możliwą do wydropienia. Nie wiem dokładnie, ile najmniej można wydropić szkód w pasku - przyjmijmy dla przykładu, że tą wartością jest 1%, więc przedziałem byłyby wtedy bony 1%-11,97%. To znaczy, że jakbyś wydropiła bon 1%, to on miałby 0% w nawiasie, natomiast jakbyś wydropiła 11,97%, to on miałby 100% w nawiasie, co czyniłoby dany bon platyną.
  W drugim screenie procenty w nawiasie są inne, gdyż jako 0% brana jest najmniejsza wartość, będąca jednocześnie platyną, czyli ok. 9,97%, więc przedziałem są bony 9,97-11,97% szkód zwiększonych. Na szczęście te nawiasy pokazują się tylko przy możliwym rezultacie przenoszenia bonów, a samo w sobie wartości tych bonów nie zmienia :D
  Myślę, że podobnie by się to przedstawiało, gdyby na stole pojawiły się również złote bony - wtedy tym początkiem przedziału byłaby wartość, od której zaczyna dany bon klasyfikować jako złoty.

  Niemniej jednak, jest to błąd, który był zgłaszany dużo razy - czy to przez osoby testujące, czy innych adminów/moderatorów, czy pewnie nawet przez ciebie lub jedną z twoich koleżanek z ekipy i do tej pory niestety twórcy nic z nim nie zrobili. Jeśli ktoś już trochę w tą grę gra i zdarza mu się coś tam pocraftować, to dla niego to nawet nie będzie sie rzucało w oczy, bo się nie zwróci już na to uwagi, ale jak pojawia się jakaś osoba "świeża" w tym, to obraz tego może być dla niej mylący.
  Mam nadzieję, że to w końcu zostanie naprawione wraz z wejściem nowych poziomów, bo mimo wszystko widoczne błędy powinni oni naprawiać w ciągu kilku następnych aktualizacji bądź hotfixów od otrzymania informacji o błędzie.

  Pozdrawiam :)
   
 10. Patryk16285

  Patryk16285 Forum Apprentice

  Od którego poziomu postaci, można odbierać nagrody za codzienne logowanie się do gry?
   
 11. WhiciaQ

  WhiciaQ User

  Dawno nie robiłam nowej postaci, ale chyba koło 6 poziomu i już będąc w mieście Grimford.
   
 12. Sandofdesert

  Sandofdesert Junior Expert

  wbij 9 lvl będziesz mieć tak na 100% bo zmieniałem serwer i postać i przerabiałem ten temat i tak jak Pani SMOD_WhiciaQ dla pewności wskocz do miasta choć ja nie wchodziłem i już miałem
   
 13. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Jakie znów "plotki" i co oznacza "dawno"? Czy próbowałeś to wykonać i napotkałeś problem czy tylko teoretyzujesz?
   
 14. henruk

  henruk Forum Apprentice

  witam chciałem zapytać czy z herolda za klucze wypada jeszcze smocza skóra poszło około tysiaca kluczy i nic
   
 15. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Active Author


  Wypada tylko bardzo ciężko go zdobyć jest mała szansa że wyleci, bardzo dużo ludzi chce go wydropić nawet tysiąc kluczy musisz wywalić i tak nie masz pewności że wyleci . Także w sumie to jest kwestia szczęścia też .
   
 16. Afkaserious

  Afkaserious Forum Apprentice

  Wie ktoś moze czy jak usune jedna postac (mam ich 4) to nagrody za dzienne logowanie zresetuja sie czy nie? Mam ponad 250 raz z rzedu logowanie i nie chce by mi sie to zresetowalo, a niestety musze pofarmic troche mrocznych i jedyny dobry sposob oprocz kupna to własnie nowe postacie. Wiem ze na nowej bedzie od 0 ale co z pozostalymi 3? Nadal beda mialy te 25x dni logowania czy równiez od 0 ? Tydzien czekac na te 50 mrocznych to troche długo 1k bym w plecy był a dla mnie kazda mroczna na wage zlota.
   
 17. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Logowania na postaciach w ramach tego samego konta są całkowicie niezależne. Bonus logowania postaci może być zresetowany tylko w jednym przypadku - braku logowania na tej jednej postaci. Na pozostałych pozostanie nieruszony. Dokładnie tak samo będzie, jeśli postać skasujesz - nie wpłynie to w żaden sposób na inne.
   
 18. Dominico

  Dominico Forum Baron

  Myślę, że tu się nada. :)

  Ostatnio udało mi się zdobyć Pieczęć Śmierci przy okazji szukania strażników, zobaczywszy jej „efekt" (regeneracja 5 pkt. złości na sekundę) – co do którego swojej opinii nie wypowiem, ale z chęcią nazwałbym ten pomysł czeskim odpowiednikiem(?) polskiego słowa „zepsuty". ;) – a
  sprawdzę sobie jak działa... – stwierdziłem i zacząłem testować.
  Założyłem pieczęć, poszedłem w puszczę i... ZONK! o_O – Nie działa, moje zaskoczenie było takie same jak poziom regeneracji złości, zerowe...

  Pomyślałem, że wyczerpywanie musi być większe niż regeneracja, który to fakt już sam w sobie jest błędem.
  Jak zatem sprawdzić w jakim stopniu pieczęć regeneruje złość? Tu z pomocą przychodzi Gniewny Strażnik, który wstrzymuje automatyczne wyczerpywanie.
  Założyłem więc tarczę i czekam... Mija pierwsza sekunda, druga, trzecia, czwarta, piąta i nic... Dopiero po upłynięciu szóstej na mojej kuli punktów złości pojawiło się 5 jednostek.
  Na poziomach „piekielnych" 5 punktów złości naprawdę robi różnicę. (Wcale nie! :p)
  Zważywszy, że złość kończy się w połowie Piekielnego Gniewu a standardowo mam jej 190 nawet 5/sek to mało.
  Ale kwestia dopasowania efektu do klasy nie jest tu najważniejsza, bo i tak nie uważam, że Twórcy sądziliby, że któryś rycerz chodziłby w nim na co dzień – bez obrazy – co nie zmienia faktu, że efekt pieczęci nie działa dla rycerza zgodnie z opisem. :)
   
 19. bigoss89

  bigoss89 Forum Greenhorn

  witam, tym razem taki problem, robiłem kraft 3/3/0/0 nic nie wyszło i w momencie odwracania rozłączyło mi internet jak ponownie się połączyłem to wrócił tylko jeden item z tych dwóch 3xplatyna, czemu drugi zniknął? najpierw zniknęły mi 3 święte diamenty teraz item do kraftu, może ktoś mi wyjaśnić co się dzieje w tej grze?
   
 20. Luxfire

  Luxfire Someday Author

  Pewnie Ci przeszły 3 bomy i rozłączyło zanim wcisnąłeś "odwróć". Pierwszą (domyślną) opcją jest przyjęcie itemu z craftu.
   

Share This Page