Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. HiImMag

  HiImMag Forum Greenhorn

  Witam, przeczytałem o jakiej looter's fortune 4 tygudniowej, ktoś wie czy to już jest, będzie?
   
 2. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Witam, Looter's Fortune o którym piszesz zacznie się dopiero 5.11 (zgodnie z harmonogramem). Polega to na tym, że w czasie trwania tego "eventu" jest lepszy drop odłamków sfery.
   
  Last edited: Nov 3, 2020
  BA_Bastet likes this.
 3. rzeka

  rzeka Forum Greenhorn

  Upewnij się, że Twoje konto zostało zweryfikowane za pomocą linku aktywacyjnego wysyłanego w wiadomości mailowe. I tu mam problem, moja poczta na postaci jest nieaktywnanie nie moge potwierdzic linku aktywacyjnego.Martwie sie ze moge stracic postac lup nie otrzymac proponowanych rzeczy.
   
 4. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Witaj, w celu aktywowania adresu, zaloguj się na stronie gry, następnie wejdź w opcję Zarządzanie kontem i tam skorzystaj z opcji ponownego wysłania linku aktywacyjnego. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości z linkiem, zapoznaj się tym postem. Jeżeli jednak nadal nie otrzymasz wiadomości z linkiem, to zgłoś się proszę do pomocy technicznej.

  rambo0873 - Twój post kasuje jako OT, gdyż nie zawierał żadnej treści
   
  Last edited: Nov 4, 2020
 5. Patryk16285

  Patryk16285 Forum Apprentice

  Co zrobić, gdy wystąpi kod błędu 23?
   
 6. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Witaj, jest to błąd związany z nieprawidłowym ładowaniem się gry. Poczekaj minimum 30 min, nie próbując się w między czasie logować. Jeżeli problem nie ustąpi, zgłoś się do pomocy technicznej.
   
 7. HiImMag

  HiImMag Forum Greenhorn

  Witam, mam pytanie odnośnie zniżki na premium, jak mam aktualnie zniżkę na mroczne monety to mogę się spodziewać, że za jakiś czas będę miał zniżkę na premium czy też deluxe?
   
 8. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Witaj, zniżki na mroczne monety oraz premium nie są nie sobą powiązane. Zauważyłem też, że są one losowe i nie są wywoływane przez jakieś inne "wydarzenia" w grze.

  Asassyn1992 - Twój postu usuwam jako OT.
   
  Last edited: Nov 8, 2020
 9. Eradan111

  Eradan111 Someday Author

  Jak wygląda sprawa ze skrzydłami za premium? Rozumiem, że wymagane jest deluxe? I czy dostanę za 3 dni czy trzeba więcej kupić?

  Kupując deluxe dostanę na stałe do sakwy 2 pety (feniks i harpia) oraz skrzydła?
   
  Last edited: Nov 10, 2020
 10. trojliter

  trojliter Someday Author

  witam,mam pytanie dlaczego jak np dzisiaj jest kod bonusowy i jest w nim przetapiarka ,a mam już swoją uaktywnioną ,to po przyjęciu kodu nie zsumowuje czasu tylko dubluje , przy premce jest to naliczane ?
  tylko proszę o odpowiedź a nie radę ,że mogłem ten kod ściągnąć za tydzień :)
   
 11. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Witaj, by dostać wspomniane przez Ciebie rzeczy, trzeba kupić deluxe'a na minimum 1 miesiąc. Skrzydła oraz pety dostaniesz i będziesz mógł włożyć je do sakwy (na stałe, gdyż przedmiotów z sakwy wyjąć się nie da). Jednakże możliwość ich używania będzie zależna od aktywności deluxe'a. Jak czas trwania się skończy, to stracisz możliwość ich używania. Oczywiście, do czasu ponownej aktywacji deluxe'a.
  Tak samo jest z premium i przedmiotami, które z premium się otrzymuje.


  Witaj, niestety ale tak to zostało przewidziane przez programistów i nie da się tego obejść. Pozostaje Ci tylko pozostawić tę przetapiarkę, która ma dłuższy czas.
   
  Eradan111 likes this.
 12. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Active Author


  Nic z tym nie zrobisz bo tak juz jest od poczatku wprowadzenia przetapiarki ona się dubluje a nie zsumowuje i przez to zabiera drugie miejsce w sakwie lub inwentarzu . Ja miałem 3 sztuki przetapiarki i miałem 3 sloty zajęte i powinni to zmienić tak jak jest to w premium,może to zmienią w tej dużej aktualizacji .
   
 13. trojliter

  trojliter Someday Author

  tak ,akurat tak się złożyło ,że o 1 dzień ;)
   
 14. Eradan111

  Eradan111 Someday Author

  A czysto teoretycznie jakbym kupił premkę teraz, a za rok wejdzie nowy towarzysz tylko dla członków premium to będę miał go w sakwie czy trzeba znowu kupić? Czy nie można niczego takiego zagwarantować? Samo używanie mnie nie interesuje, jedynie kolekcja :)
   
 15. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Nie sposób przewidzieć jak to by mogło wyglądać.
   
 16. pawtal

  pawtal Forum Greenhorn

  Nie wiem czy to dobry wątek ale może ktoś mi odpowie czemu joker [klejnot ulepszenia]nie działa.Próbuję połączyć dwa święte a tu zonk nie ma takiego przepisu
   
 17. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Czy używasz go w inwentarzu czy na stole warsztatowym? Zadziała tylko w inwentarzu.
   
 18. pawtal

  pawtal Forum Greenhorn

  Dzięki wielkie.
   
 19. HiImMag

  HiImMag Forum Greenhorn

  Witam mam pytanie odnośnie płaszczu, dostałem na legendarnym płaszczu wyjątkowe wartości taki bonus: Podwaja ilość pozostawionych przedmiotów podczas wykonywania misji pobocznych i teraz pytanie jest następujące, w jaki sposób to działa oraz czy jest to zaliczane to misji pobocznej jaką jest pokonanie wszystkich potworów w danych lochach a póżniej bossa tych lochów, z góry dziękuje za odpowiedź.
   
 20. sloik17

  sloik17 Forum Greenhorn

  Nie podwaja zabijanych moobkow ale jak musisz znaleźć kilka składników i lecą one po jednej sztuce to z płaszczem lecą ci po 2 szt
   

Share This Page