Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. adifate123

    adifate123 Forum Greenhorn

    A ja mam pytanie, czy można uzyskać fragmenty materii poza mapami z międzyświata? Bo muszę 1500 nazbierać do misji a w międzyświecie jest za ciężko.
     
  2. Immo

    Immo Forum Apprentice

    Materia leci na mapach z rozszerzenia. Mało, bardzo mało, tragicznie i fatalnie. Ale leci. Tak samo chętnie leci wiedza. :rolleyes:
     
  3. Mały

    Mały Forum Greenhorn

    Mam obecnie 78 lvl i jak zakładam itemy wieksze na 107 lvl z kazdym nowym spada para takze ze 160 zrobilo sie 67 pary czy tak powinno byc?
     
  4. [Samotnick]

    [Samotnick] Forum Expert

    Jak regenerować pare/mane?
    Jak rycerz może się teraz leczyć?
    Dlaczego z minibossów nie dropi już nic?
     
  5. diego2610

    diego2610 Forum Greenhorn

    Witam od czasu ostatniej aktualizacji nie potrafie walczyc zadna bronia,lewy myszki słuzy mi tylko do biegania.
     
  6. BKGREG

    BKGREG Forum Apprentice

    poprosimy o zrzut ekranu ekwipunku i statystyk
     
  7. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Możliwe, że przedmioty które miałeś założone miały dodatkowe premie do zasobu. Obejrzyj dokładnie statystyki wszystkich przedmiotów.

    1. Odpowiednim talentem doświadczenia lub wiedzy.
    2. Rycerz, z tego co się orientuję, ma 2 skille leczące: skóra smoka i kolczasta tarcza z dodatkowym talentem.
    3. Tak zostało zaprojektowane, nie wiemy dlaczego.


    diego2610 - usunąłem Twoje 2 nadmiarowe posty z tego tematu
     
  8. [Samotnick]

    [Samotnick] Forum Expert

    Który talent/skill u Parowego mechanikusa regeneruje pare bo szybki strzał który mam 10/10 nie regeneruje nic
    u maga skill który regenrował mane też jej nie regeruje
     
  9. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Chyba zbyt pochopnie to napisałem i wychodzi na to, że mechanicus ma tylko automatyczną regenerację zasobu. Dopytam, czy to błąd.
     
  10. [Samotnick]

    [Samotnick] Forum Expert

    Wporządku teraz mam inne pytanie,przed "apdejtem" mogłem składać legendy/kamienie na spokojnie a teraz mi pisze że muszę mieć osiągnięcie,jakie?
     
  11. Maciekxxx

    Maciekxxx Forum Greenhorn

    Wie ktoś może jak teraz farmić fragmenty materii, bo z obecną chwilą tego tak mało dropi, że nie da się tego farmić. Mam 27k dmg więc farmienie na Q1 kręgu czy portali cieni odpada, ostatnie farmienie zajęło mi 6 godzin a zdobyłem tylko 2k. Teraz potrzebuje 3k, a później jeszcze więcej. Słyszałem że na całą fabułę trzeba 160k. Więc gra traci sens ponieważ 160k materii to zajmie jakieś miesiące siedzenia na Q1. Więc czy jest jakieś wyjście z tego?
     
  12. Furman

    Furman Forum Greenhorn

    Mroczne wnętrze (2/2)
    Przynieś kule światła Melahuacowi Szczeremu w Telaconetl
    Z kąd wziąść te kule? Nawigacja prowadzi tylko do Melahuac'a
     
  13. Maciekxxx

    Maciekxxx Forum Greenhorn

    Musisz je zebrać z Vibrant Umbra Stone. Na teleposie po prawej stronie mapy są te kamyczki
     
  14. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Zajrzyj do zakładki Osiągnięcia i kategorii Wytwarzanie. Znajdziesz tam osiągnięcia oraz wymagania potrzebne do ich zaliczenia. Są tam też wypisane nagrody w postaci przepisów.

    Z tego co zauważyłem, fragmenty materii lecą na wszystkich mapach Świata Mroku. Mała ilość wynika raczej z tego, że chodzisz na niski poziom i nie masz w wyposażeniu run błogosławieństwa materii.

    Jak już przedmówca zaznaczyć, zbierzesz je z Energicznych kamieni cienia. Pojawiają się na pewno na mapie Telepolos, Tetaconetl i Kinza. Telepolos wydaje się najlepszym wyborem, gdyż spora liczba tych kamieni jest na bardzo małym obszarze. Wielkość otrzymanego stosu to: 1, 5 lub nawet 10 kul światła.
     
  15. [Samotnick]

    [Samotnick] Forum Expert

    Dpbra nauczyłem się niebieskie robić,mam osiągnięcie by robić fioletowe mimo to opcje mam zablokowaną:/


    edit:nie ważne nie mialem glifów potęgi by ulepszyć jakość przedmiotów.Dziękuje za pomoc
     
    Last edited: Dec 5, 2020
  16. mki0007

    mki0007 Forum Apprentice

    To jest żałosne co BP zrobiło teraz z ta gra a najgorsze ze uważają to za balans, jestem łucznikiem który wbił 100 lv razem z krasiem oraz magiem. Kraś ma ode mnie 100-150k więcej szkód (posiada juz 300+tys) i to nawet na broni z 75lv która daje 2k bo jakieś działko mu daje od tak z dupy 100k...
    Mag na broni krótkiej ma 180k z speedem 4.1 (kilkanaście tys szkód więcej kiedy ja jestem na OBLĘŻNICZYM ŁUKU) o speedzie ataku już nie bd wspominać.

    Obydwoje chodzą na "Rozlew krwi" z uśmiechem na ustach bo czyszczą wszystko jak chcą, ja z 6 wilkami nie potrafię ubić sam 1 mini bosa... jak ta gra ma być grupowa jak postacie same mogą czyścić mapy lub w2 i to na 100% w tej grupie ne ma łucznika.

    Czy to jest normalne cofnąć łucznika do czasu gdzie był potrzebny jak wrzód na tyłku?
    Czy coś z tym mają zamiar zmienić?
    Czy może od razu mam usunąć konto jak już wielu to zrobiło?
     
    Lunari likes this.
  17. Maciekxxx

    Maciekxxx Forum Greenhorn

    Mam jedynie 27k dmg więc jakim cudem mam robić wyższe poziomy. Jak nowi gracze niby mają zdobywać fragmenty materii jak na najniższym poziomie dropi ich z 20 i to raz na 10 minut. A na pierwszy już portal trzeba 2k. Mam 20% bonusu na fragmenty materii i nawet mając 200% częstotliwość dropu jest bezużyteczna. I jak iść do przodu z fabułą jak trzeba się bawić z tymi fragmentami materii, które się zbiera dłużej niż robienie tych misji głównych/fabularnych. A z czego wiem to tych fragmentów materii trzeba będzie jeszcze więcej na następne portale itp. Więc jeśli Administracja nie wprowadzi jakiejś zmiany co do tego to misje z Mrocznego Dziedzictwa będzie się właśnie tak długo robić. Nie mówiąc o tym że nowi gracze mają jeszcze bardziej przerąbaną sprawę więc oni to już mogą sobie dać spokój z tym.

    Dodam jeszcze że na Q1 najniższy poziom to zagłada także już widzę jak ktoś robi wyższy poziom niż zagłada na Q1 lub przedmieściach Cardhun
     
    Last edited: Dec 5, 2020
  18. Immo

    Immo Forum Apprentice

    Mech ma regeneracje pary jak odpalisz sobie żelaznego krasnoluda. 5 pary za uderzenie. Skill sam w sobie tej pary nie wymaga.

    Przy okazji. Włączenie krasnoluda zdejmuje kostium. Logiczne, co nie ?
     
    [Samotnick] likes this.
  19. [Samotnick]

    [Samotnick] Forum Expert

    To trochę bezużyteczne.
     
  20. -Leśniczy-

    -Leśniczy- Forum Greenhorn

    Witam.Mam takie glupie pytanie dla czego nie moge przeniesc umiejetnosc zdobyte z doswiadczenia do paska na dole ekranu z wyjatkiem tych 3 tych po prawej stronie na pasku