Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Maciekxxx

    Maciekxxx Forum Greenhorn

    na dole na pasku masz taką kłódkę, pomiędzy tym lewym a prawym slotem na skille. Ona blokuje przerzucenie zaklęć na pasek

    Wie ktoś może czy w klasie Ranger. Umiejętność szerszeni i ciernistej przesieki ulepszonej na moc natury czy oba te skille nakładają efekt. W takim rozumieniu czy jest podwójny atak szerszeni. Od wypuszczonych z cierni i z chmury szerszeni

    https://www.mediafire.com/view/5p34ab0vweci8yy/szerszenie.png/file
     
    Last edited by moderator: Dec 6, 2020
  2. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Maciekxxx - Twoje posty połączyłem, gdyż w wyniku usunięcia postu przez innego użytkownika, znalazły się bezpośrednio pod sobą.
     
  3. [Samotnick]

    [Samotnick] Forum Expert

    Jak ulepszyć teraz poziom przedmiotu?
     
  4. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Nie jest to możliwe, musisz zdobyć przedmiot na wyższym poziomie trudności. :)
     
    [Samotnick] likes this.
  5. [Samotnick]

    [Samotnick] Forum Expert

    żartujesz?
     
  6. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Nie żartuje i co więcej, była o tym mowa od niemal początku ujawniania informacji na temat Mrocznego dziedzictwa.
     
    [Samotnick] likes this.
  7. Lunari

    Lunari Forum Apprentice

    ran co wyście z tą grą zrobili mam zdobyć 25 rudy a narzędzi nie da się znaleść klejoty na przemiał pójdą nic się nie klei nie spina nie wiadomo co gdzie i jak :mad::eek:
     
  8. [Samotnick]

    [Samotnick] Forum Expert

    Spoko tylko ja wróciłem kilka około miesiąc temu po 4 latach "nie grania" więc ogarniałem to co było do tej pory "apdejt" wywrócił wszystko do góry nogami więc zaczynam się uczyć na nowo,stąd te moje głupie pytania.
     
    BA_Orion likes this.
  9. trojliter

    trojliter Someday Author

    witam ,jeżeli chcę podnieść klejnoty na magiczne i legendarne ,należy otrzymać osiągnięcie - kolejno 15 skleić klejnotów na niebieskie i potem z pewnością na 25 fioletów , skoro mam juz niebieskie sprzed aktualizacja - to czy nie zaliczyło tego osiągnięcia i to błąd czy celowe działanie - co jak zwykle byłoby znowu krzywdzące dla tych co już w tej grze osiągnęli ?
     
  10. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Wuja2612 - post usunąłem, odpowiedź została Ci już udzielona w innym temacie. Nie powielaj też podobnych lub takich samych pytań w różnych tematach.
     
  11. Furman

    Furman Forum Greenhorn

    Negatywne efekty u DK tj:
    -wyssanie zasobów (20x) 60% mniej złości
    -gniew śmierci (20x) 80% mniej pkt. życia
    na okres 0.5h

    Latam na ,,Bezlitosnym,, i ni stąd ni zowąd mam te osłabienia, mniej złości to jeszcze idzie przeżyc, ale HP no to już się nie da
    Z kąd to się bierze? Jak tego unikać?
     
  12. Sponsorujemnieea

    Sponsorujemnieea Forum Greenhorn

    Witam, jak zacząć misję cienie przeszłości?
     
  13. remios223

    remios223 Forum Greenhorn

    Podbijam pytanie. Mam postać na której nie dostałem tej misji. Można jakoś ją znaleźć? Postać ma 55lvl.
     
  14. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Należy mieć ukończoną misję Przeklęte życzenie 9/9.
     
  15. [Samotnick]

    [Samotnick] Forum Expert

    Czy brak skilla do regeneracji pary u krasnala to błąd? wiadomo już coś?
     
    szlam2 likes this.
  16. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Briohim - ten post usunąłem, jako że zadałeś identyczne pytanie w innym temacie i tam otrzymałeś odpowiedź.

    Gdzieś tu na forum spotkałem się z informacją, że żelazny krasnolud regeneruje parę za każdego ubitego przeciwnika. Przyznam jednak, że nie miałem sposobności sprawdzić prawdziwości tego.
     
  17. Immo

    Immo Forum Apprentice

    Błąd. 5 pary za każde trafienie przeciwnika.
     
  18. Patryk16285

    Patryk16285 Forum Apprentice

    Prosiłbym o obszerną odpowiedź
    Co to teraz robić po wbiciu 100lvl-a, jak stopniowo rozbudowywać postać?
     
  19. trojliter

    trojliter Someday Author

    witam ponawiam pytanie ? dlaczego nam nie zaliczył wcześniej złożonych klejnotów magicznych , tak jak to dotyczyło kamieni i wcześniejszych klejnotów . I czy już coś wiadomo w sprawie glifu - NIE OTRZYMAŁEM za rdzenie kilkuset milionów ???
     
  20. Trade_Gator

    Trade_Gator Someday Author

    Po przekroczeniu prędkości 4,0 i odpowiednim używaniu skili dostajemy buffa ok 100% szkód na 10 sek a potem znowu kolejnego buffa itd. Na czym dokładnie polega ten sposób. Udało mi się go zrobić ale dalej nie ogarniam na czym to polega i jak skutecznie go utrzymywać i podnosić ?