Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. MOD_Orion

MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

Spotkał się z tym każdy, kto miał na postaci przestarzałe przedmioty. Nieco więcej informacji znajdziesz w tym temacie.
    Co do gry, to rozsądne wydaje się logować tylko po to, by otrzymać skrzynie dziennego logowania. Można z nich otrzymać podstawowe wyposażenie i ruszyć w ten sposób z miejsca.

2. ludwik10

ludwik10 Forum Apprentice

Gdzie leci set mechaniczny? I czy można go zdobyć ze skrzyń za wytrychy, jeżeli tak to na jakiej mapie?

3. Burzex

Burzex Forum Apprentice

Powinien wypadać na całym regionie Myrdosh, ja chodziłem jedynie na góry kryształowe i tam na 100% wypada. Ze skrzyń za wytrychy również.

4. 225

225 Forum Apprentice

zbierz20

Last edited: Feb 9, 2021
  5. MOD_Orion

Takiego działu nie ma. Błędy gry należy zgłaszać w wątku z dyskusją o aktualnej wersji.

6. 225

225 Forum Apprentice

20

7. MOD_Orion

Wyciągi (ang. extracts) zbierają się automatycznie po pokonaniu odpowiednich przeciwników, tj. strażników. Znajdziesz je w Specjalnej sakwie, w zakładce Surowy materiał.

8. 225

225 Forum Apprentice

bez grupy nie do zrobienia tylko gdzie są Straznkow

9. RafalinhoCK

RafalinhoCK Active Author

Lataj po pustyni i ubijaj Żuka Khepre i tyle tu jest najprościej i najszybciej ale graj najlepiej na bolesnym bo wyżej Żuka nie jest łatwo ubić . Ubijaj go aż zrobisz te dzienne zadanie .

10. dragon11864

dragon11864 Forum Greenhorn

Posiadam proplem z misją Zabawa w chowanego (3/3) muszę zabić potwory atakujące Sibyl ale nic się nie dzieje i blokuje mi się misja na zabiciu mobów pomimo że wszystkie są zabite. Bardzo prosze o pomoc

11. bonarxPL

bonarxPL Forum Greenhorn

Musisz wrócić do miasta i jeszcze raz do niej pójść.Tak działa ten quest.

12. smiechunhs

smiechunhs Someday Author

dalczego anulowalem premium ktore oczyiwcie kupilo mi sie samo.... i teraz znowu mi zabralo kase z konta co za dziadostwo... eh jak mam to anulowac? nie da sie nawet do nich napisac...

13. MOD_Orion

Zapoznaj się z tym oraz tym tematem.

14. smiechunhs

smiechunhs Someday Author

ale to juz zrobilem ? wczoraj mi zwrocili kase.... anulowalem to ale dzis znowu pobrali kase i nie da sie zwrocic...

dlaczego tam pisze Usuń swoje osobiste dane płatności i anuluj bieżące pakiety. i tego nie robi? nie anuluje biezacego pakietu...

Last edited by moderator: Feb 11, 2021
  15. MOD_Orion

Posty połączyłem - przypominam o istnieniu funkcji Edit.

W pierwszym z podanych linków, na samym dole, jest taki zapis:

Zgodnie z nim, musisz zaczekać maksymalnie 14 dni, aby usługa automatycznego odnowienia została anulowana. Usunięcie danych oraz anulowanie płatności przeprowadziłeś ponad 14 dni przed jej odnowieniem, więc pod koniec okresu trwania odnowienie to nie nastąpi. Sama natomiast premka skończy się zgodnie z czasem, czyli miesiąc od dnia jej aktywacji.

16. szpakuxxx

szpakuxxx Forum Greenhorn

Witam miło nie wiem gdzie napisac wiec pisze to tutaj,czy można jeszcze grac przez przegladarke nie tylko przez clienta,kiedys moglem grac przez Internet Explorer teraz nie moge czy ktos wie czy mozna jeszcze grac przez jakas przegladarke?Prosze o odpowiedz jak ktos wie i życze miłego dnia.

17. gsokol

gsokol Forum Apprentice

Podobno dalej można, na IE jak masz WIN10. Na 7 już się nie da.

18. modrzejkuz

modrzejkuz Junior Expert

Pozwolę sobie wyprowadzić kolegów z błędu. Nadal można grać przez przeglądarki z poziomu Windows 7. Wystarczy... użyć starszej wersji Firefoxa i pluginu do tej przeglądarki, który odpowiada za to by Firefox "przedstawiał się" jako IE.
    Instrukcja w tym linku.

19. ludwik10

ludwik10 Forum Apprentice

Gdzie i z czego leci set żelazowej woli ?

20. MOD_Orion

Zgodnie z opisem u kowala, set ten może polecieć z przeciwników w Zaułku Canol, Przedmieściach Cardhun i Bibliotece w Cardhun.

Share This Page