Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Obawiam się, że nie ma możliwości przywrócenia wspomnianego płaszcza. Nie jest możliwe też stworzenie go na stole w związku ze zmianami, które wprowadziła wersja 220.
     
  2. -cymerianin-

    -cymerianin- Forum Apprentice

    Kupiłem skórkę potępienie , nie wiedziałem że trzeba ją kupować za każdym razem jeśli się chce pobiegać w innej a później do niej wrócić.
     
  3. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Niestety tak wlasnie jest :( Kupic to moze zle slowo bo kupic mozna np u kowala za mm :) To raczej koszt zmainy wygladu ;)
     
  4. -cymerianin-

    -cymerianin- Forum Apprentice

    Serio czyli raz kupiłem u kowala za 10 tyś mrocznych skórke i jak chcę zmienić wygląd na inną a następnie wrócić do skórki potępienie to muszę jeszcze raz wywalić 10 tyś mrocznych gdyż raz kupiłem .Podam screeny jak będę przy lapku ibecnie piszę z tel.jajca jakieś panowie to są a do wielkanocy daleko. Podsumuję kupiłem u kowala za mroczne następnie założyłem ową skórkę na broń beracha zapłaciłem mrocznymi to normalna sprawa przy zmianie skórek ale dlaczego nie mam tej skórki w wyborze tylko aby ponownie ją założyć muszę znowu wydać ponad 10 ty$ mrocznych u kowala tego nie rozumiem.
     
    Last edited: Dec 28, 2019
  5. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    10 płacisz za sam skin jak za przedmiot, za każdą zmianę wyglądu broni nie wiem jak inne ceny np. noszę pałę z tegana znudziła mi się chcę nie wiem z miśka wzmacniacz bólu koszt 999 mrocznych i tak do bólu jaki kaprys na jaki wygląd broni
     
  6. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Nie wiem gdzie napisac wiec prosze o przeniesienie w razie czego :)
    A wiec.. Dzis kupilem skin u kowala w miedzyswiecie "nieszczescie" za 10k mm, pozniej poszedlem na pustynie pofarmic mm bo braklo mi na zalozenie skina jak juz uzbieram to zniknal. Mam znowu placic 10k za skin ktory juz kupilem?!!! Da sie jakos go odzyskac nie maja zadnych ss? *****
     
    Last edited by moderator: Dec 28, 2019
  7. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    vortex0811 - Twój post przeniosłam do pytań ogólnych oraz usunęłam z niego fragment na końcu - proszę powstrzymaj się od takich porównań, bo nikt tu nie chce niczego kraść.

    W kwestii skórek - podczas dokonywania zakupu w oknie Dostosowanie wykonujemy tak naprawdę 3 operacje:

    koszt2.png

    Sam
    zakup jest operacją jednorazową i kosztuje 9180 mrocznych (dla skórki Nieszczęście). Na pozostały koszt składa się usunięcie obecnej skórki (koszt w złocie) oraz dodanie nowej (koszt 799 mrocznych). Dostępne skórki radzę sprawdzać na filtrze:

    odblokowane.png
     
  8. -cymerianin-

    -cymerianin- Forum Apprentice

    Vortex ja właśnie mam to samo z potępieniem kupiłem u kowala a teraz jak chciałem zmienić skórkę to juz nie miałem .Przeciez nie będe kupował ponownie za 10 k mrocznych. Nie mowa tutaj o zapłacie za założenie lecz o kupnie u kowala .Raz kupiona moim zdaniem powinna być w opcjach skórek do załozenia .Jak wróce do domu to zamieszczę modzie skina która obala twoją wypowiedz ze jest to jednorazowy zakup .Jest to błą gry pewnie a modzi nie mają o nim pojęcia
     
    Last edited: Dec 28, 2019
  9. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Sęk w tym, że sami teraz sprawdziliśmy - skórka została zakupiona u kowala w Cardhun i odblokowana w oknie Dostosowanie. Po przeładowaniu mapy w dalszym ciągu jest odblokowana. Radzę sprawdzić, czy nie posiadacie włączonego filtru:

    pokaz.png
    Po włączeniu powyższego filtru zakupiona skórka nie będzie widoczna, ponieważ została już zakupiona.
     
  10. hacker09897

    hacker09897 Someday Author

    Tylko ,że mi chodziło. Czy istnieje szansa o przyłączenie go jako skina u kowala, bo w tej chwili nie mam takiej możliwości. A szkoda bo zdziałałbym coś z nim.
     
  11. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Czarno na bialym :/ *****
    http://prntscr.com/qgx0g2
     
    Last edited by moderator: Dec 28, 2019
  12. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Pogrzebałam na discordzie - pojawiła się sugestia przywrócenia wspomnianego płaszcza jako skina ;)

    Proszę Cię o zaprzestanie insynuowania celowości umieszczania potencjalnych błędów w grze. Jako, że upominam Cię już drugi raz, otrzymujesz ode mnie żółtą kartkę, czyli 1 punkt ważny 7 dni.

    Jeżeli jesteś absolutnie pewny, że mroczne zostały pobrane, zgłoś się proszę do PT (pamiętając o tym, by być zalogowanym) - mi udało się już chyba wyeliminować wszystkie pozostałe możliwości, więc nie jestem Ci w stanie dalej pomóc po stronie forum.
     
  13. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    Dobra zmiana tematu z mojej strony, nup jestem grać nie umiem konto słabe a pamięć jeszcze gorsza :p Ktoś miły mi przypomni z jakiego eventu szło wydropić Jewel of The Frozen Heart ( runa serca lodu czy jak tam szło )
     
  14. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online


    (przepraszam, nie mogłam się powstrzymać :D)
     
    Sandofdesert likes this.
  15. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    OKEY rozumiem dzięki bardzo i wielki kciuk w górę za poczucie humoru :D
     
  16. -cymerianin-

    -cymerianin- Forum Apprentice


    Specjalnie dla Ciebie (jestem zdenerwowany to mało powiedziane )

    skórka potępienie obecnie założona :
    [​IMG]

    a tutaj widnieje że muszę ją zakupić ponownie :

    [​IMG]


    Z tego wnioskuję że coś kuleje w BP a co odstrasza do kupowania skórek za mroczne :)
     
  17. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Dzięki za screeny - udało nam się dojść do sedna problemu, choć na tym chyba koniec dobrych wieści - faktycznie, gdzieś jest błąd :( proszę Cię o kontakt z PT (pamiętaj o zalogowaniu się).
     
  18. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Tak jak sie spodziewalem :) Mam podac zrzut ekranu xD Czy ja mam robic za kazdym razem ss-y zanim cos zrobie???
     
  19. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Chodzi o standardowe pytanie zadane przez PT? Po pierwsze jest to opcjonalnie wymagane, nie zawsze warunki na to pozwalają. Po drugie dobrze wykonany opis zdarzenia może być lepszy niż zrzut ekranu. Tak czy inaczej im więcej informacji dla PT o błędzie/zdarzeniu tym lepiej.
    Pozdrawiam.
     
  20. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Podalem czas dzien rok kiedy zauwazylem brak skorki za ile ja kupilem itd xD Wiecej szczegolow nie podam chyba :p