Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. MOD_Orion

MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

Trochę dawno te misje robiłem i mogę nie pamiętać dokładnie. Najpewniej dostaje się ją od Slade'a lub Jona Sunlaira. Jednakże jest to ostatnia misja fabularna z części 1 rozszerzenia, więc można założyć, że trzeba mieć też wykonane inne (może nawet wszystkie pozostałe) główne misje. Jeżeli więc nie masz możliwości otrzymania tej misji, to raczej którejś z wcześniejszych nie wykonałeś.
    Dodatkowo, jeżeli zdobyłeś już chociaż 1 punkt postępu, to nawet po wykonaniu tej misji nie otrzymasz w tej edycji eventu kolejnych pasków postępu.

2. Eradan111

Eradan111 Someday Author

1 Słodki, zwiększający cenę sprzedaży.
    2. Dosyć rzadko, te 10x mi się przydarzyło na przestrzeni roku, 2 lat?
    3. Do tej pory myślałem, że tylko w kryjówce mroku, jednak kilka dni temu wywaliło mnie z Brigavik.
    4. Jest jak najbardziej losowy.
    5. Niestety obecnie go nie posiadam, ale wyślę jak tylko znowu on się przytrafi

3. Dominico

Dominico Forum Baron

Może lecą na rozlewie? Z doświadczenia wiem, że na rozlewie lecą np. ulepszone odłamki niepokoju, ale tylko po 1 bez uwzględnienia talentów strażnika niepokoju.

4. krzy40

krzy40 Someday Author

Dzisiaj zniknęły skrzynki za klucze w TLI *** ???? O co tu chodzi ? Znowu jakieś niejasne intencje tfurców tej gry ?

5. BA_Tyche

BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

duh.png

Wygląda jak skrzynka, ale mogę się mylić :p

Adrian5798 and Eradan111 like this.
  6. Barakun91

Barakun91 Forum Greenhorn

Kiedy można się spodziewać eventu Zanieczyszczone Kanały? Po raz ostatni ten event był w Lipcu

7. krzy40

krzy40 Someday Author

To dlaczego gdy wszedłem nie było ŻADNEJ nawet zwykłej ???
    Mam 57 lvl i przed chwilą znowu wszedłem na TLI zagłada i znowu pustka. Żadnej skrzynki !!!

Last edited: Feb 24, 2021 at 7:32 PM
  8. sloik17

sloik17 Forum Apprentice

Dopiero po ubiciu kilku wrogów pokazują się skrzynie, usunęli tylko z pustyni na reszcie map skrzynki występują

9. Eradan111

Eradan111 Someday Author

Co i tak jest poprawą, bo po wejściu CE należało wyczyścić całą mapę...teraz ludziom przeszkadza ubicie 10 mobów...

EDIT:

Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że od wejścia Dark Legacy próbuję znaleźć walkę drużynową średnio 2x w tygodniu po kilkanaście minut. Do tej pory znalazło mi 2-3 walki w tym z 1 wywaliła mnie nebulka :) Tutaj przykładowy screen z dzisiaj
    https://iv.pl/image/GtZrQy5
    Jest to kwestia rang czy czegoś innego? Po wprowadzeniu CE punkty sławy były źle naliczane przez co sporo ludzi nabiło sobie chore rangi (dla niezorientowanych w 15 dni można było wbić konetabla od 0 bez większych poświęceń) i podobno większość ludzi obecnie grających ma kosmiczne rangi z tego powodu. Czy to jest powód dlaczego nie mogę znaleźć żadnej walki od kilku miesięcy? I czy jest jakiś sposób na to? Może ktoś zna jakąś fajną porę w której ludzie grają (dodam, że szukałem o różnych porach i praktycznie nigdy się nie udawało).
    Dziwi mnie też to, że mimo, iż jednak są szukający walki, jak widać na powyższym screenie jest sporo zielonych kwadracików, to jakoś nie może mnie wepchnąć na arenę.

Last edited: Feb 25, 2021 at 4:51 PM
  10. smiechunhs

smiechunhs Someday Author

ty bo dalej mi ta kasa nie doszła ona dojdzie czy jak to działa ? czy juz coś zle zrobiłem?

11. MOD_Orion

MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

Na podstawie Roadmapy można przypuszczać, że może on się pojawić w drugim kwartale tego roku. Jest tam mowa o jakimś odświeżonym evencie.

Za aktualny pakiet premium zapłaciłeś, więc pieniądze nie zostaną Ci zwrócone. W chwili naciśnięcia przycisku Kup teraz zgadzasz się na natychmiastową realizację umowy oraz rezygnujesz z prawa do jej odstąpienia. Anulowanie dotyczyło jedynie automatycznego przedłużenia konta premium - o czym wspomniałem w zacytowanym poście.

smiechunhs - Twój post usunąłem ze względu na liczne wulgaryzmy w nim użyte. Jednocześnie na Twoje konto wędruje 11 punktów, co wiąże się z blokadą konta na 1 dzień.

Last edited: Feb 26, 2021 at 12:30 PM
  12. Manfi86

Manfi86 Advanced

Jest to kwestia CE, który tak bardzo Ci się podoba a dzięki, któremu serwery są puste ;)o_O

13. Dominico

Dominico Forum Baron

Czy komuś jeszcze się zdarzyło, że odbarwił mu się ekwipunek? o_O
    Pofarbowałem sobie broń, na której dodatkowo jest inna skórka, loguję się dziś i *puff* brak kolorku. :(
    Szczerze powiem, że przytrafia mi się to już drugi raz, pierwszy miałem w grudniu ale puściłem to mimo oka. ;)

14. Eradan111

Eradan111 Someday Author

DLa twojej informacji
    wielu innych graczy nie narzeka dla wyszukiwanie walki

15. sloik17

sloik17 Forum Apprentice

Czy znajdę gdzieś rozpiskę kamieni trapezoidalnych oraz imperialnych z poszczególnymi wartościami?
    Gdyby był również koszt pyłu to by było fajnie
    Oraz czy kamienie imperialne można ulepszać na zielono niebiesko itp (gdzie znajdę informacje)
    Oraz jak wygląda sprawa opali?
    Z góry dziękuję za odpowiedź
    Ps. Szukałem ale odsyła do starych kamieni nawet w tym pdf nie ma a kiedyś widziałem zdjecie ale nie zapisałem ;(

Share This Page