Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Izka02

    Izka02 Forum Greenhorn

    Dobra, to tak. Otworzyłam skrzynie za 5 wytrychów i wyskoczył mi z niej jakiś żarłoczny goblin (strażnik). Goniłam go, ale on w pewnym momencie stanął i nałożona została tarcza na niego i nic nie mogę zrobić. Orientuje się ktos o co może chodzić i czy mógł coś mi wziąć z tej skrzyni?
     
  2. MrBark

    MrBark Someday Author

    gobliny prawdopodobnie są zbugowane
     
  3. 69fenix69

    69fenix69 Someday Author

    Widzialem event swiata wiosny.... Bp mysli dodajac te eventy ? bo widze ze za tyle postepu i takie slabe nagrody to ja wiecej znow wyfarmie na sigim np. 1k pylu runicznego na koncu xD eventy powinne byc kazde skrocone o polowe paski i nagrody 4 razy lub wiecej pomnozone zeby dawaly duzo wiecej niz zwykla farma bo to sa eventy a jak sa slabe nagrody to nikt tego nie bedzie robil proste ? chyba tak ale bp ma (*****) i tak graczy i gre w sumie. Szkoda patrzec jak gra w ktorej spedziles 10 lat jakos umiera z roku na rok bo tworcy chca jedynie hajs ale gry rozwijac w dobrym kierunku nie chca
     
    Last edited by moderator: Mar 25, 2021
  4. Sayaa

    Sayaa Advanced

    Przynajmniej można pocieszyć wiosną i odpuścić sobie ten event=]
     
  5. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Goblin, jak to goblin, posiada określony czas w którym można go ubić. Jednakże ten czas jest bardzo krótki i wykonanie tego zadanie jest niemal niemożliwe. Po upłynięciu tego czasu powinien zniknąć, ale zamiast tego, stoi w miejscu z aktywną tarczą. Widać więc 2 błędy: błąd niezbalansowanie (za krótki czas) i błąd techniczny (nieznikający przeciwnik). Reszta z nim związania raczej działa prawidłowo.

    Z postu po raz kolejny usuwam wulgarne słowo. Tym jednak razem otrzymujesz ode mnie żółtą kartkę, czyli 1 punkt na 1 dzień. Przypominam, że na forum istnieje coś takiego jak regulamin, który należy przestrzegać.
    Co do samej treści, chciałbym delikatnie zauważyć, że żaden event to nie jest tylko pasek(i) postępu. W większość z nich, sporo nagród można otrzymać spoza pasków. Za przykład może tu służyć event Dragana, który trwa teraz.
     
  6. Sucharski

    Sucharski Forum Greenhorn

    Mam problem z zaakceptowaniem plików cookie po próbie logowania przez FB może ktoś coś podpowiedzieć?
     
  7. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Na chwilę obecną mogę poradzić jedynie grę przez przeglądarkę IE.
    W celu uniknięcia problemów z przyszłości, zalecałbym jednak rozłączenie konta z gry z kontem FB. Instrukcję znajdziesz tutaj.
     
  8. ŚwiętyzBostonuu

    ŚwiętyzBostonuu Forum Greenhorn

    Witam, zakonczylem gre przed CE i tak jakos czytajac forum jestem sceptycznie nastawiony do powrotu i odkurzenia swojej postaci. Czy ktos po krotce moglby wyjasnic jak obecnie wyglada endgame, farma itemow? Nadal takie "braindead" granie typu skladam 3 miesiace platynowa bron poprzez farmienie jednej instancji czy crafting/itemizacja wygladaja lepiej? Z gory dziekuje za wszystkie informacje i wskazowki, pozdrawiam.
     
  9. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    ludwik10 - tutaj post usuwam, temat służy do zadawania pytań odnośnie gry. Do wyrażania opinii przeznaczony jest inny temat.

    ludwik10 - kolejny post usuwam jako OT.
     
    Last edited: Mar 27, 2021
  10. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    ludwik10 - kolejny post kasuję jako OT. Każdego użytkownika obowiązuje Regulamin Forum.

    Za upór w pisaniu kompletnie nie na temat, powielaniu postów oraz szkalowanie pracy teamu otrzymujesz ode mnie
    11 punktów ostrzeżenia, co wiąże się z przerwą od forum na 1 dzień.
     
  11. czasknieji

    czasknieji Forum Apprentice

    Czy coś jest nie tak z Wielka Sala? Ani na smiertelnym ani na zagładzie nie liczy mi postępu
     
  12. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Czy masz odblokowane odpowiednie paski postępu? Paski zapełnia się liniowo. Jeżeli nie skończyłeś paska numer 2, to niestety zdobytego postępu na paski 3 i 4 nie będzie zaliczać.
     
  13. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    hejka:) mam pytanie: czemu nie mogę tworzyć opali na warsztacie? przepisy mam odblokowane do olśniewających, pył mam ale kiedy wkładam trapezoidalne: cyrkon, rubin i onyx wyskakuje brak przepisu
    chyba że tych nie mozna razem?
     
  14. Athlanthos

    Athlanthos Forum Apprentice

    Miałem podobny problem z robieniem opali z królewskich.Wystarczyło zmienić kolejność wsadzania kamieni i udało się je zmontować.
     
  15. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    dzięki , udało się:)
    faktycznie trzeba kombinować z kolejnością, trohę to głupie ale cóż;)
     
  16. Pasek

    Pasek Forum Greenhorn

    Witam, czym może być spowodowane długie wczytywanie map? :)
    Nie chodzi mi o ekran nawiązywania połączenia tylko o to. że muszę czekać dodatkowo jakieś 15 sekund zanim będę mógł grać dalej, folder temp czyściłem już nie raz, pozdrawiam! :)
     
  17. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Przyczyn może być wiele. Może to być kwestia systemu, połączenia internetowego, obciążenia serwerów gry.
    Jak w czasie tego ładowania wygląda ping mierzony poza grą, jest w normie czy znacznie podwyższony?
     
  18. CleffiS

    CleffiS Forum Apprentice

    Te pierki z q5 dropią tylko z kali czy też z żuka i szlamu? Ponieważ przez ten wpis z hotfixa 248 się pogubiłem. "Wyjątkowe pierścienie z map Międzyświatów są możliwe do uzyskania jedynie z bossów, zamiast wszystkich przeciwników (poprawka do tego znajdzie się w aktualizacji 249)."
     
  19. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Wnioskując z tego zapisu, to pierścienie z międzyświatów można uzyskać tylko z bossów. Po wprowadzeniu poprawki, będzie je można otrzymać z każdego przeciwnika (nawet nie tylko elitarnego). Przy założeniu, że zostanie pozostawiony poprzedni system.
     
    Last edited: Mar 28, 2021
  20. ludwik10

    ludwik10 Forum Apprentice

    Czemu i z jakiego powodu jest mniejszy drop kamieni i run na poziomach zagląda i bezlitosny i rozlew krwi. Przypominam ze nie podana była żadna zmiana w dropie.