Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Michu26

    Michu26 Forum Apprentice

    Cześć wszystkim potrzebuje pewnej pomocy ponieważ nie wiem jak zdobyć skrzynię poszukiwacza przygód a aktualnie mam 43lvl proszę o pomoc.
     
  2. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Post przeniosłem do tematu z pytaniami - nie ma potrzeby tworzyć odrębnego wątku.

    Skrzynię tę zdobywa się jako nagrodę z misji Surowy rubin (jedna z misji początkowych; odbiera się ją u NPCa na Łąkach Swerdfield). Trzeba jednak pamięć, że jest ona dostępna tylko na jednej postaci w obrębie danego konta.
     
  3. Michu26

    Michu26 Forum Apprentice

    Do którego lvl jest Skrzynka poszukiwacza przygód ?
     
  4. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Jeżeli mnie pamięć nie myli, to pierwszą dostaje się na poziom 10 (tzn. można ją otworzyć na poziomie 10). Ostatnią na poziom 100. Samą misję pobiera się więc nieco wcześniej, zapewne ok. 7-8 poziomu postaci.
     
  5. Michu26

    Michu26 Forum Apprentice

    Rozumiem bo akurat pamiętam że ją kiedyś otwierałem i była tylko chyba do 55 i czy teraz jest jakaś na to nowa misja ?
     
  6. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Nie ma nowej misji. Zanim pojawiła się aktualizacja zwiększająca maksymalny poziom do 100, to po otwarciu skrzyni na 55 poziomie, dostawało się skrzynię na 60. Wystarczyło ją zachować i otworzyć, gdy się miało właściwy poziom postaci.
     
  7. drago876543210

    drago876543210 Forum Greenhorn

    Chciałbym się spytać czy sklep w Kingshill, gdzie można kupować za community coins, jego oferty zmieniają się? Jeżeli tak to co jaki czas? Ponieważ dawniej była oferta kupna premium na 1-2 tygodnie.
     
  8. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Tak, oferty w części się zmieniają. Nie sposób jednak podać ram czasowych, gdyż raczej są zmieniane ręcznie.
     
  9. Michu26

    Michu26 Forum Apprentice

    Witam mam pewną sprawę ponieważ nie wiem jak się dostać do Cardhud a słyszałem że wejście dropi z skrzynki poszukiwacza przygód lecz wykorzystałem to na na jednej postaci i czy jest na to jakaś misja ?
     
  10. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Od wersji 249 by wejść do Cardhun trzeba wykonać misję Słyszę głosy. Otrzymuje się ją automatycznie po uzyskaniu poziomu 50 na danej postaci.
     
  11. hwann

    hwann Forum Greenhorn

    Witam gdzie mogę zebrać ziarna kawy do eventu sargona?
     
  12. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Witaj :) Od godnych siebie przeciwników (na dowolnych mapach, włącznie z eventowymi, ale tylko w czasie trwania sargonowej akcji specjalnej.
     
    Last edited: Apr 23, 2021
  13. Michu26

    Michu26 Forum Apprentice

    A 2 pytanie jeak zrobić drogę portal i skąd wziąć przepis do saragona
     
  14. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Niestety, ale trzeba mieć 55 poziom, by móc wykonywać misję na portal od Jona Sunlaira.
     
  15. Mollloch

    Mollloch Forum Greenhorn

    Czy ktoś się orientuje jak odblokować skórkę z mortisa "Naramienniki wygnania ciemności-oddech śmierci"? tą która posiada efekt?
     
  16. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Skórkę z efektem można otrzymać jako drop z Mortisa. Został tu wykorzystany taki sam system jak przy naramiennikach bestii z eventu jubileuszowego.
     
  17. Michu26

    Michu26 Forum Apprentice

    Witam chciałbym się dowiedzieć jak dostać się do Świata Mroku bo mam odblokowane te przedmieścia cardhud chodzi mi w którym miejscu jest ponieważ na mapie tego nie widzę i nie mogę znaleźć. Ponieważ posiadam misje Mroczne wnętrze 2/2
     
    Last edited: Apr 26, 2021
  18. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Świat Mroku to zbiorcza nazwa "kontynentu", którego centralną częścią są Przedmieścia Cardhun. Jeżeli jakiejś misji nie jesteś w stanie wykonać, to wykonuj inne. Między zadaniami są pewne zależności i niektóre można wykonać tylko po tym, jak zostanie zaliczone inne zadanie.
     
  19. Michu26

    Michu26 Forum Apprentice

    Siemka mam pytanie jak zdobyć Rdzeń parowy misja Kingshill w Dawnej Chwale
     
  20. koi9

    koi9 Forum Greenhorn

    Musisz zabijać tych dużych strażniów w kryjówkach po bosach nie zawsze się trafiają ale za to zawsze dropią jeden rdzeń.
     
    Michu26 likes this.