Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    HeroldSolo - wulgarne i obraźliwe posty usuwam, a na Twoje konto wędruje 21 punktów i wiąże się to z blokadą konta na 5 dni.
     
  2. czasknieji

    czasknieji Forum Apprentice

    Czy pieczęć ognia Frygona leci tylko na Grimagu i tylko z bosa ?
     
  3. OmniX

    OmniX Forum Greenhorn

    Do czego i gdzie można teraz użyć glifów potęgi?
     
  4. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Zgodnie ze zmianami i poprawkami błędów z ostatniej aktualizacji, wszystkie unikaty danego lochu powinny wypadać dowolnego przeciwnika. Sam pierścień Fyrgona można otrzymać na Grimmagstone (q1) oraz Twierdzy sojuszu (q7).

    Glify potęgi są obecnie "walutą", którą na stole warsztatowym opłacamy operacje związanie z przedmiotami (np. przenoszenie zaklęcia).
     
    BA_Bastet likes this.
  5. hacker09897

    hacker09897 Someday Author

    Witam mam sprawę do modów. Dzisiaj na serwerach pojawiły się prace konserwacyjne .
    Czy to ma związek z aktualką r250 ,bo nie widzę oficjalnego ogłoszenia póki co. A jeżeli nawet nie ,to wolałbym wiedzieć co przyniosły te pracę .
    Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedź.
     
  6. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Nie, to nie aktualizacja 250. Otrzymaliśmy informację o krótkiej przerwie konserwacyjnej na Heredurze. Jako że to był szybki i dość niespodziewany fix, informacja nie wyszła wcześniej.
     
    hacker09897 likes this.
  7. KaadyS

    KaadyS Forum Apprentice

    Mam pytanie odnośnie eventu "Zanieczyszczone kanały w Kingshill":
    Na co najlepiej wymieniać drakeny, żeby to było opłacalne? 68lvl, 30lvl wiedza.
    Mam dosyć sporo drakenów, jeszcze przyrashuje event i czy warto wymieniać drakeny na 10k wiedzy, czy np lepiej kupić z 10 run wiedzy i zrobić sobie 200% boosta do stosu lootanej wiedzy czy może na co innego wydawać te drakeny?

    Dzięki z góry za odpowiedź.
     
  8. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    nie wiem, co jest oplacalne na takim lvlu
    10k wiedzy kusi, ale nie wiem, czy to takie oplacalne, bo to jednak 3k drakow ;p
    co do run wiedzy to ich sie napewno nie oplaca
    one sa zarowno tanie w robieniu z nich pylu, jak i tanie w podnoszeniu, a wiec, na 68lvlu masz dostep do dzielnicy swiatynnej, a tam ponoc czesto runy wypadaja = jak Ci sie nudzi to idz tam i wyfarmij sobie te runy
    moge Ci powiedziec co ja bym zrobil, ale to niekoniecznie musi byc najbardziej oplacalne, no i to zalezy ile tych drakenow masz ;d
    kupilbym wiedzy, tak, azeby podbic najwazniejsze rzeczy w niej = dmg i hp
    jakbym to ogarnal na przyzwoity poziom to reszte bym zostawil na 100lvl, gdzie po paru dniach grania, bym sie dowiedzial, co mi jest najbardziej potrzebne
    ps. w miedzyczasie nabijania lvla mozesz juz niektore bossy farmic, zaleznie od klasy postaci, ale chyba wszystkim na poczatek oplaca sie zrobic plaszcz kailyn 145lvl zaraz po wbiciu 100lvla. pozniej jak ogarniesz kryta mozesz go wymienic, ale kilka k kryta na dziendobry nie jest zle
     
    KaadyS likes this.
  9. KaadyS

    KaadyS Forum Apprentice

    Dzięki za odpowiedź! A to jak już w temacie run jesteśmy; gdzie jest ta "Dzielnica świątynna"? Czy są jakieś jeszcze miejsca gzie runy dobrze lecą i czy powiedzmy na poziomie śmiertelnym jest szansa na szybki drop, czy jednak, żeby te runy w miarę lootały to trzeba się uzbroić na poziom zagłady+?
     
  10. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    na merci(bezlitosnym) ponoc dobrze leca(bo ja tam nie biegam), nie wiem jak na innych modach
    a dzielnica swiatynna jest przed gorga xd ashraya sie miasto chyba nazywalo xd a dzielnica to juz wogole zgaduj pan xd
    zaraz logne to zobacze....
    nazwa regionu: Atlantyda
    nazwa mapy: dzielnica swiatyn
    za duzo myslenia o tej porze xd
     
  11. KaadyS

    KaadyS Forum Apprentice

    Dobra, my bad. Wszedłem w grę, przejechałem po mapie i znalazłem tą dzielnice świątynną xd
    Dzięki za wskazówki i pomoc!
     
  12. klasaa1212

    klasaa1212 Forum Greenhorn

    Hej mam pytanie, jak dostać się do przedmieści cardhum mam 56 poziom, szukałem i nie mogłem znaleść. Mógłbym prosiś o wytłumaczenie lub podesłanie jakiegoś linku do poradnika? Z góry dziękuję.
     
  13. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Odpowiedzi na to pytanie są dwie, zależne od tego, jaki masz cel w wizycie w Cardhun.
    1. Jeżeli chcesz się tam udać w celu kontynuowania głównej linii fabularnej, to "poradnik" znajdziesz tutaj.
    2. Jeżeli Twoja wizyta w Cardhun ma na celu rozpoczęcie misji odblokowujących mapy międzyświata, to warunek jest jeden: wykonaniu misji Słyszę głosy. Misję otrzymuje się automatycznie po uzyskaniu poziomu 50. Nie dotyczy to postaci, które już przed wersją 249 miały odblokowany dostęp do międzyświata. Takie postacie, będą miały tę misję automatycznie zaliczoną.
     
  14. swkrl

    swkrl Forum Greenhorn

    Czy ktos wie jak dalej isc z fabułą? Utknąłem w Atlandydzie, nie mam juz żadnych zadań i nie moge iśc na nowe tereny. Mam 46 lvl. Ktos moze pomóc?
     
  15. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Post wrzuciłam do pytań ogólnym - nie ma potrzeby tworzenia osobnego tematu.

    Na 46 poziomie to raczej się już zwiedza Lor'Tac, przedtem jest jeszcze region Myrdosch. Jeżeli skończyłeś zadania w regionie Atlantydy, sugeruję Ci odwiedzić Jarlshofn - tam otrzymasz misję związaną z Mgielną Granią, czyli pierwszą lokalizacją z Myrdosch.
     
    BA_Bastet likes this.
  16. Arkezik662

    Arkezik662 Forum Apprentice

    Pytanko czy esencje światła da się jakoś inaczej niż zbieranie tych kryształów, nie licząc też eve z Sargonem.
     
    Last edited: Jun 6, 2021
  17. bonarxPL

    bonarxPL Forum Apprentice

    Można stworzyć na stole warsztatowym używając kul światła.
     
  18. krótkasprawa

    krótkasprawa Forum Apprentice

    Mam pytanie odnośnie tworzenia itemków na stole warsztatowym- w opisie komponentów potrzebnych do produkcji jest ruda [tu cytat] ,,Rzadkość rudy wpływa na poziom mocy zaklinania stworzonego przedmiotu''. O co chodziło autorowi tego opisu? .Pytam ponieważ 3y razy robiłem broń z Gorgi i to jakaś porażka. Pierwsze podejście z zielonej rudy [według opisu ze stołu ,miał wyjść poziom mocy w przedziale 25-100%] wyszła broń 6% do szkód+89% do spid ataku ,2ie podejście z niebieskiej rudy [moc 50-100%] wyszedł jakiś badziew w postaci 25% do szkód +14% do spid ataku. Dziś zmęczyłem różową rudę i też wyszedł jakiś wynalazek w postaci 74% do szkód+6% do spid ataku. Może ktoś wytłumaczy na co konkretnie wpływa wyższy lewel rudy?
     
  19. Trade_Gator

    Trade_Gator Someday Author

    14 czerwca event "Wielkie łowy" w którym trzeba zrobić milion postępu. Czy są juz jakieś wytyczne ile kluczy męstwa będzie potrzeba aby skonczyc event ? Ilu strażników/bossów ubic aby nabić buffa 1000% a potem ile kluczy aby zrobić milion postępu ? Jest to istotne aby przygotować się do tego eventu zbierają sobie te klucze wcześniej a nie na ostatnią chwile.
     
  20. ΣMiwel

    ΣMiwel Forum Ambassador

    Na zaklęcia, te na niebiesko. Na to, co i tak zastąpisz przy przenoszeniu.

    Na 1000% buffa w poprzednich edycjach było potrzeba zabić 100 strażników/bossów. Kluczy było potrzeba ~200-300. Nie testowałem tej edycji, ale sądzę, że buff wymaga tak samo 100 zabić, a kluczy nie zaszkodzi mieć jak najwięcej. Myślę, że 1k powinno wystarczyć na spokojnie, ale zobaczymy.
     
    Last edited by moderator: Jun 7, 2021