Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. BA_Orion

BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

Klejnoty zdobędziesz w eventach (np. w aktualnie trwającym evencie kanałowym można zakupić klejnot trujących kolców), ze skrzyń, które pojawiają się po ubiciu bossa w międzyświecie (spis klejnotów możliwych do zdobycia znajdziesz tu) oraz Jarząca się jaskinia (klejnot łowcy składników). Innych źródeł nie znam.

2. BA_Tyche

BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

Dzisiaj na testowym na chwilę został włączony event, a zatem udało mi się pozyskać dane by popełnić matematykę.

Bossy na niższych poziomach (tj. bolesny, dręczący i śmiertelny) dają w tej edycji więcej postępu, tj. wyrównali przelicznik do tego z wyższych poziomów. Na bolesnym standardowy stack (czyli najczęściej spotykany) wynosił u mnie 600, co daje 198 wejść (pierwsze wejście jest z zerowym buffem, następne 100 to nabijanie buffa, w kolejnych 97 należy go utrzymać). Dla porównania, na bezlitosnym dostałam 1800 (ale nie jestem pewna czy to standardowy stack, mój noobkomag średnio mi pozwala na dalsze, swobodne testowanie), co oznacza, że nawet nie zdążymy nabić pełnego buffa, a będzie po evencie ;) wychodzi 97 wejść z założeniem nabijania buffa od 0 i utrzymywania go, czyli 582 klucze.

Istotna zmiana dotyczy Międzyświatów - otóż tym razem tam też można robić event. Na międzyświatowej zagładzie dostałam 1400 postępu, co daje 111 wejść. Na bezlitosnym dostałam 2000, co daje 91 wejść. Oczywiście tu też zakładam zerowy buff początkowy i nabijanie go.

ΣMiwel and BA_Orion like this.
  3. KulawyMao

KulawyMao Forum Master

skoro daja mozliwosc bicia postepu na MS to slabo to widze :)
    mam na mysli to, ze np taka arachna merci spada nawet w slabej grupie ponizej 1min, a wiec ten event bd sie robil w ekspresowym tempie, a co za tym idzie, wiekszosc osob skonczy go w 2-3h, a event ma trwac tydzien
    troche slabo jak na main event w czerwcu

oczywiscie jak daja za pol darmo to sie wezmie, ale mogliby dac cos wiecej, w tym evku do farmienia/roboty :)

np teraz mamy kanaly, pomijajac, ze sa one 1 z najnudniejszych eventow, ale mozesz na nich robic mase roznych rzeczy xd
    na robaku mozesz wbijac postep
    na morgale mozesz wbijac mini
    w miedzyczasie masz mase 2h mini
    mozesz farmic szczurokrola, czy tez set
    masa roznych rzeczy do roboty, w porownaniu do tych nudnych kanalow, bighunt jest o wiele przyjemniejszy w robieniu, ale jednoczesnie znacznie mniej oferuje

4. ΣMiwel

ΣMiwel Forum Ambassador

Jest przyjemniejszy przede wszystkim dlatego, że jest mniej bezsensownego grindu. Jeśli dałoby się to robić sensownie tylko na pełnym buffie, i trzeba było na tym pełnym buffie zabić bossa 1k razy, już nie byłoby tak przyjemnie...

5. KulawyMao

KulawyMao Forum Master

chodzilo mi o to, ze jedyna rzecza, jaka robisz na tym evencie to zapelnienie 1 paska postepu, ala 200 ubic bossa i tyle
    nie ma do zdobycia zadnego setu, nie ma miniaczy, itp, przydaloby sie, w tym evencie troche wiecej rzeczy do roboty, ale nie chodzi mi o to, zeby zamiast 200 bic, bylo 1000 bic, tylko, zeby ten event oferowal cos poza samym paskiem postepu.
    np mogloby cos extra leciec z bossow, czy cos, jak np na jajecznym evencie, gdzie po mimo tego, ze skonczysz event, dalej oplaca sie otwierac jajka, bo leci z nich ruda
    cos w tym stylu, tylko z przeniesieniem na bossy

6. czasknieji

czasknieji Forum Apprentice

Co właściwie oznaczają % przy przedmiotach? Co one faktycznie dają ?

7. BA_Orion

Jeżeli masz na myśli wartości procentowe umieszczone w nawiasach za wartościami zaklęć, to są one niczym innym jak wskaźnikiem "mocy" przedmiotu. Pokazują na jakim poziomie między wartością minimalną a maksymalną znajduje się konkretna wartość zaklęcia dla konkretnego poziomu przedmiotu. Można powiedzieć, że jest to wskaźnik czysto wizualny.

8. Trade_Gator

Trade_Gator Someday Author

Mam zadanie : pokonaj 5 strażników na poziomie zagłada w miedzyświecie. Gdzie tam znajdę sstrażników oznaczonych na pomarańczowo ?[​IMG]

9. BA_Orion

W chwili obecnej, strażnika na takim poziomie znajdziesz na Sercu Atlantydy w międzyświecie. Jest nim "przywódca" tej mapy - Akheilos.

10. jaxom1

jaxom1 Forum Greenhorn

OK wiec szybkie pytanie czy Glify potęgi maja jeszcze zastosowanie jak tak to jakie i gdzie ,dzieki

11. KulawyMao

KulawyMao Forum Master

sluza do przekladania zaklec miedzy itemkami

12. End08

End08 Forum Greenhorn

na q10 i na wszystkich kryjowkach na platformach gdzie przywolujesz minibosow i po ubiciu pojawiaja sie kuferki do otwarcia najblizej wejscia masz platforme z minibosem na q2 i q1

13. 69fenix69

69fenix69 Someday Author

Czy naprawde bp nic nie umie dobrze zrobic? Mapa 10 min laduje fajnie... bilem bosa z 50 razy az wkoncu moja cierpliwosc sie skonczyla bo ilez mozna czekac na zaladowanie mapy i wylaczylem dso i mam dosc tej wspanialej gry a wrocilem po miesiacu? Przerwy zachecaja do gry naprawde czyli bp umie tylko psuc gre tak?

14. agnsol1

agnsol1 Forum Greenhorn

Mam pytanie odnosnie esensji zywiołów dlaczego na postaci nie pokazuje np.50% +do ognia tylko tak jak by bylo bez jakiej kolwiek eski?

15. BA_Orion

Twój post przeniosłem do bardziej odpowiedniego wątku.

Nie dzieje się tak, gdyż esencje żywiołów nie zwiększają obrażeń podstawowych. Działanie tych esencji polega na "zadawaniu" dodatkowych obrażeń od konkretnego żywiołu, a poziom tych obrażeń zależy od używanego skilla. Gdy podczas walki zwróci się uwagę, to można zauważyć, że zadawane są równolegle dwa rodzaje obrażeń: białe (lub żółte, jeśli wejdzie krytyk), czyli podstawowe oraz kolorowe (kolor zależy od esencji: trucizna - zielony, lód - niebieski, ogień - czerwony, piorun - żółtawy, mroczna moc - fioletowy), czyli obrażenia zadawane przeciwnikowi przez esencję.

16. Piotrus-test

Piotrus-test Forum Apprentice

Witam .
    Mam takie zapytanie , w ofercie Tabona w zakładce " Przedmioty podróżne " mam 6/6 stron a nie 8/8 - m.in. nie mogę kupić portów na Beracha itp. Czy muszę jakąś misję wykonać ,żeby odblokować te brakujące zakładki a jeżeli tak to gdzie ewentualnie miałbym to zrobić .
    Dzięki z góry za pomoc .
    Pozdrawiam

17. BA_Tyche

BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

W takiej sytuacji najbardziej prawdopodobnie nie masz wykonanej jakiejś misji (czy nawet kilku). Sprawdź proszę zleceniodawców w Schronieniu Weriana oraz w Wiecznym Gaju.

18. ΣMiwel

ΣMiwel Forum Ambassador

Ogólnie "przywódcy" drugiej mapy na wszystkich międzyświatach się liczą, z tego co kojarzę.

Trade_Gator likes this.
  19. czasknieji

czasknieji Forum Apprentice

Gdzie zbiera się części do złożenia amuletu emedusy? Chodzi mi o te 100

20. Piotrus-test

Piotrus-test Forum Apprentice

tak tez zrobiłem i mam 8/8 dzieki

Share This Page