Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Tak, można ją otrzymać. Wymagania także się nie zmieniły.
   
 2. Michu26

  Michu26 Forum Apprentice

  No tak a mam problem bo z tego co pamiętam to odbierało się tą misję w grimford ale musi być to nowa postać i konto a ja tak właśnie mam lecz tej misji nie mam co w tej sytuacji mam zrobić
   
 3. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Misja, z tego co wiem, dostępna jest tylko na jednej postaci w ramach tego samego konta i zazwyczaj jest to pierwsza założona postać. Wracając do Twojego przypadku, czy konto jest całkowicie nowe, czy nigdy nie było na nim żadnej postaci? Czy jest to pierwsza postać w ramach tego konta?
  O ile pamiętam, misja nie jest dostępna w samym Grimford, tylko na Łąkach Swerdfield - NPC znajduje się obok wejścia do Grimford właśnie.
   
 4. Michu26

  Michu26 Forum Apprentice

  Tak jest to całkowicie nowe konto oraz 1 postać
   
 5. KulawyMao

  KulawyMao Exceptional Talent

  to zrob 2 konto xd to 5min roboty
   
 6. hacker09897

  hacker09897 Someday Author

  Mam pytanie odnośnie amuletu sargona :
  Czy jest możliwy na ten moment do zdobycia z portalu Kingshill w dawnej chwale w andrakash .?
  Jeżeli tak to dołaczam 2 dodatkowe pytania :
  1. Jeżeli zbiore 100 rogów sargona odblokuje schemat złożenia amuletu tak jak to z destro jest na ten moment? Bo nigdzie nie widzę takiej opcji.
  2. Jakie posiada glówne statystyki. (Bazowe + unikalne zaklęcie).
  Pozdrawiam
   
 7. Adrian5798

  Adrian5798 Padavan

  Może ci dropnąć z Mrocznej Mocy
  Obecnie do każdego z bossów trzeba zebrać 100 skórek, żeby móc craftować unikaty pochodzące z danego bossa/rejonu. Jednak amulet sargona nie jest dostępny do wycraftowania. Możesz go otrzymać tylko z dropu z Mrocznej Mocy lub z osiągnięć (ale tam tylko na 100 lvl)
  Dmg, speed w ruchu i hp w podstawie, a w unikalnych więcej dmg'a (na 140 daje 3771 szkód)
   
  Last edited: Jun 22, 2021
 8. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Napisz zgłoszenie do Pomocy technicznej - sprawdzą, gdyż być może padłeś ofiarą jakiegoś błędu. Pamiętaj, aby przed napisaniem zgłoszenia zalogować się na konto, którego to zgłoszenie dotyczy.
   
 9. Punk77

  Punk77 Forum Greenhorn

  Cześć. Mam 52 lvl.Doszedłem do misji na ścieżce Fyrgona. Do tej pory szło mi jak po maśle, ale pojawił się problem. W lokalizacji 'ścieżka Fyrgona" w pewnym momencie zaczyna się ogień w podłożu.Jak tylko na to wejdę od razu padam:/ Nie można przejść dalej. Jak to przejść? Z góry dziękuję za pomoc.
   
 10. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Trzeba wykonać jedną z misji. Niestety, nie jestem w stanie powiedzieć jak ta misja nazywa. Jeżeli będzie po kolei jechał z ich wykonywaniem, to z pewnością w końcu ten obszar przestanie zadawać obrażenia (sama animacja ognia pozostanie).
   
 11. Punk77

  Punk77 Forum Greenhorn

  No właśnie w tym sęk, że wykonuję wszystkie misje po kolei, nic nie opuszczałem i doszedłem do tego miejsca. Jedyna misja, której nie zrobiłem to " W imieniu alchemii 3/3". To misja w lokalizacji "Zatoka cichej wody" i jest jakaś zbugowana. Ścieżka misji nie chce się do niej wyświetlać. To kolejny problem, którego nie mogę przejść. Pomóżcie z tym bo chętnie bym dalej pograł, a utknąłem i stoję w miejscu
   
 12. Gargamella

  Gargamella Someday Author

  Której misji nie możesz wykonać? Tej z jajkami ośmiornic i smoczych żółwi? Tam się zbiera jajka, one są za każdym wejściem na mapkę w różnych lokalizacjach i nie ma do nich nawigacji. Jeśli chodzi o same misje, to ten NCP zawsze ma wykrzyknik, mimo, że to misje powtarzalne. Sprawdź w kompendium, czy masz te misje zaliczone.
  A tu filmik, jak szukać jajek.

  Nie mam teraz pewności, ale to może być misja Gniew Frygona 1/7 albo misja Ostatni poskramiacz ognia 2/2 i trzeba ją zrobić w Kolebce Mrozu. Szyje się na stole warsztatowym płaszcz, jest tam opis, że to ochronna ognista szata.
   
  Last edited: Jun 25, 2021
  TL_Tyche and BA_Orion like this.
 13. Algedron7

  Algedron7 Forum Apprentice

  Witajcie.

  Mam prośbę, czy ktoś mógłby zrobić zrzut statystyk na 145 lvl płaszcza do wytworzenia z Harolda - Niewzruszona Magma. Nie mam jeszcze odblokowanego tego przepisu i nie wiem jakie są po zmianach. Z góry dziękuję za pomoc.

  Ewentualnie jeszcze płaszcza Kayliny Lefrye .
   
  Last edited: Jun 25, 2021
 14. piątunio44

  piątunio44 Junior Expert

  ja mam pytanie dotyczące osągnięc do produkcji, konkretnie Mikstura Qaizah V, wyprodukowałam 50 toników i lekarstw wymienionych w opisie i nie zalicza mi tego
  jaki kolor trzeba robić , bo ja robiłam różowe
  wydaje mi sie że różowe trzeba skoro odblokowuje pomarańczowe
   
 15. Arreto

  Arreto Forum Greenhorn

  Proszę bardzo - oba płaszcze na 145 lv dla rycerza.

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  TL_Tyche likes this.
 16. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Te przepisy trzeba odblokowywać po kolei. Nie sugeruj się tym, jaki przepis odblokowuje, gdyż, jak właśnie sprawdziłem, jest tam pokazany pierwszy nieodblokowany.
  Opiszę na moim przykładzie, jak to wygląda.
  [​IMG]
  Mam odblokowane 2 stopnie osiągnięcia - wykonałem kolejno 10 szarych i 20 zielonych mikstur. W tym momencie, muszę wytworzyć 30 niebieskich, aby odblokować kolejny stopień i dodatkowo, odblokować też przepis na fioletowe mikstury. Jednak, zanim wytworzyłem te 20 zielonych mikstur, cały czas pokazywało mi, że odblokuje mi przepis na fioletowe.
  W wyniku przenoszenia przepisów z wersji sprzed CE, cały system został nieco wypaczony. Jeżeli ktoś ma postać założoną po premierze Mrocznego Dziedzictwa, to wszystko będzie w porządku. Problemy pojawiają się w przypadku starszych postaci.
  Także, podsumowując, osiągnięcia trzeba odblokowywać po kolei. Zwróć u siebie uwagę na te kwadraciki - one reprezentują kolejne stopnie. Pierwszy kwadrat będzie zaliczony po wytworzeniu 10 szarych, drugi po wytworzeniu 20 zielonych, trzeci po wytworzeniu 30 niebieskich, czwarty po wytworzeniu 40 fioletowych, a piąty po zaliczeniu 50 pomarańczowych. Sprawdź, który z nich masz zaliczony, a następnie sprawdź na liście, którą napisałem wyżej, jakie są wymagania do kolejnego poziomu. Ewentualnie, wrzuć w odpowiedzi zrzut ekranu na którym będzie widoczne to osiągnięcie - powiem Ci wtedy, które mikstury i w jakiej liczbie musisz wykonać.
   
 17. piątunio44

  piątunio44 Junior Expert

  tak jak widać na obrazku masz dwa zielone ptaszki czyli zaliczone 2 stopnie i robisz 3, ja mam 4 zielone ptaszki i został mi ostatni stopień
  jedynie moze być opcja ze osiągnięcia są ze sobą powiązane i muszę zrobić inne zeby zaliczało ,
  zresztą odblokowałam już tonik witalnośći pomarańczowy więc wydawało mi się to banalne
  zawsze próbuje po jednym wyprodukować i podglądam czy zalicza , teraz też tak było , zrobiłam 4 różowe zaawansowane lekarstwa wigoru i zaliczyło 4 więc dokręciłam do 50, kiedy weszłam na osiągnięcia miałam 0 chociaż wcześniej było4
   
 18. Sandofdesert

  Sandofdesert Advanced

  runy do wartości blokady nie działają choćby się waliło paliło ... wkładam wykładam sprawdzam - nie działa, upewniam się wyciągam też kamienie pod bloka sprawdzam, powtarzam po prostu nie działa.
   
 19. piątunio44

  piątunio44 Junior Expert

  moja sprawa sie wyjaśniła,
  całe zamieszanie powstało przez to że nie mogłam wyprodukować zaawansowanego lekarstwa wigoru pomarańczowego,
  dziś wchodzę na gre i nagle mam odblokowane
  widzę że zalicza mi właśnie pomarańczowe lekarstwa,
  troszke z opóźnieniem ale przepis sie odblokował, dzieki za pomoc:)
   
  BA_Orion likes this.
 20. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Sprawdziłem przed chwilką - działają bez żadnego problemu. Rozwiń nieco temat i napisz w jaki sposób sprawdzasz. Najlepiej, jak dołączysz też zrzuty ekranu.
   

Share This Page