Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. Piotrus-test

  Piotrus-test Forum Apprentice

  witam ,co należy zrobić żeby otrzymać osiągnięcie "Taniec Węża" ? z góry dzięki za pomoc
   
 2. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Trzeba zrobić dokładnie to, co jest napisane w opisie tego osiągnięcia - zebrać 100 sztuk Skóry Gorgi.
   
 3. krzy40

  krzy40 Someday Author

  Jak długo jeszcze będą występowały problemy przy zmianie mapek ? W 90% próba zmiany mapki kończy się wywaleniem z gry !!! I wiem że to nie tylko ja tak mam od wczoraj !!!
   
  tozagol likes this.
 4. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Zazwyczaj w takich przypadkach należy cierpliwie poczekać na naprawę problemów. Nikt nie jest w stanie powiedzieć ile czasu będzie potrzebne. Zwłaszcza, jeśli problemy mają miejsce w niedziele - dzień wolny od pracy. Zakładam oczywiście, że masz na myśli problemy z połączeniem na serwerze Grimmag.
   
 5. clasick

  clasick Forum Greenhorn

  Czy po zakonczeniu zadań w Czeluściach Zagłady pozostaje tylko międzyświat? Jeśli tak to gdzie opłaca się farmić itemki na jakimś wyższym poziomie niż normalny żeby jakkolwiek dawać radę w międzyświatach?
   
 6. krzy40

  krzy40 Someday Author

  Oczywiście że Grimmag
   
 7. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Po ukończeniu wszystkich zadań w Qaizah, kolejnym regionem do odwiedzenia jest Świat Mroku (wejście przez Cardhun). Mapa do farmienia przedmiotów nie ma znaczenia, ważny jest tylko poziom trudności (im wyższy, tym wyższe poziomy przedmiotów).

  Biorąc pod uwagę, że miał miejsce restart serwera, to problemy z Grimmagiem nie powinny już występować. Jeżeli jednak jakieś nadal będą, to proszę o wysłanie zgłoszenia do Pomocy Technicznej.
   
 8. Lauritta

  Lauritta Forum Greenhorn

  Witam

  Z jakiej mapy wypada napierśnik z mieniącego się szafiru ? oraz wierzchowiec jaszczur ? To gdzieś z jakiegoś q czy normalnej mapki ?
   
 9. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Ani z normalnej mapy, ani z któregokolwiek q. Oba te przedmioty można zdobyć jako drop na mapie Jarząca się jaskinia. O ile, trafi się przejście z przeciwnikami, bo ich pojawianie się jest kwestią losowości (i jest to zamierzone). Dostęp do mapy jest odblokowywany w trakcie wykonywania misji Nowe odkrycie.
   
 10. Arkezik662

  Arkezik662 Forum Apprentice

  Hej,
  Mam pytanie odnośnie runicznych ozdób, zbliżam się powoli do 100 lvl i zastanawia mnie czy 7 slotów na runy to jest max, czy może na rozlewie wypadają ozdoby z większą ilością slotów? A jeśli nie to dokupienie slotów jest tylko przez MM czy można jakoś inaczej?
   
 11. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Active Author

  Jak i ozdoby na klejnoty tak i runiczne ozdoby mają 10 slotów max .Możesz za MM monety rozszerzyć do max 10 slotów . Mi osobiście nie wypadła mi żadna ozdoba na klejnoty czy runiczna ozdoba z większą niż 7 slotów a chyba wypadają od razu 10 slotami ale bardzo rzadko tak mi się wydaje .
   
 12. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  7 to maksymalna liczbą slotów jaką można otrzymać z dropu. Ozdoba musi mieć poziom minimum 100. Pozostałe 3 sloty musisz wykupić za odpowiednią liczbą mrocznych monet. Z dropu nie da się uzyskać ozdoby z bazową liczbą slotów większą niż 7.
   
 13. KaadyS

  KaadyS Forum Apprentice

  Witam, pytanie pewnie powielane 1000000 razy, ale żeby odświeżyć temat z racji, że weszła aktualizacja 251:
  Gdzie na 100 poziomie najlepiej dropić prastarą wiedzę? Na jakich mapach ją zdobywać? Czy bić na okrągło bossy?
  Ta wiedza przecież leci jak krew z nosa. Już nawet żal mi pisać w jak żałosnych stosach.
  100 poziom postaci i gdyby nie kody bonusowe to przecież wiedzę miałbym na 25 poziomie max.
  Z codziennych wyzwań nic, questów na zdobycie wiedzy nie ma, totalny brak jakiegoś punktu odniesienia.

  Z góry dzięki za odpowiedź.
   
 14. KulawyMao

  KulawyMao Exceptional Talent

  bossy, bossy i jeszcze raz bossy
  leci Ci mało wiedzy, bo pewnie nie masz zrobionych run na wiedze, ktore sa bardzo tanie w robieniu i mozna je spokojnie podniesc na legendarny poziom w 1 dzien, o ile ma sie 5 run i odblokowana mozliwosc podniesienia ich na ostatni poziom
  porownujac Ciebie do mnie z max runami
  1 boss na bezlitosnym daje 400+ wiedzy, a boss merci pada w 10-20sec
  o ile pewnie nie jestes w stanie tak bic bossy na swoich statach, tak bossy nawet na poziomie bolesnym daja po 100+ wiedzy, a bolka raczej ubijesz
  kwestia zrobienia run do wiedzy
   
  KaadyS likes this.
 15. piątunio44

  piątunio44 Active Author

  Mam pytanie odnośnie eventu letniego,
  konkretnie interesuje mnie misje w kyórej trzeba ubić dwa bossy: Asbolusa i Nessusa
  czy ta misje jest powtarzalna?, czy po zdaniu misji bossy znikną z mapy?
   
 16. KulawyMao

  KulawyMao Exceptional Talent

  powtarzalna, 1x dziennie
  nie, nie znikaja
   
 17. Afkaserious

  Afkaserious Junior Expert

  Mam pytanie co do eventu letniego, chodzi mi o misje gdzie trzeba zbierac te itemy dla różnych npc, wszystko szło w miare dobrze do czasu gdy pokazała sie dalsza cześc misji, gdzie mam ubic jakies mini bosy Codros, Arges, Vosa oraz odzyskac 40 towarów dla Emilii od głośnych kamiennych golemów. Wytłumaczy ktoś co zrobić zeby sie oni pojawili? Na Kalodoro bylem juz ze 30 razy i ani razu nie było tam żadnego z nich, nawigacja też ich nie pokazuje. Sa tylko dwa bosy do dziennych i tyle. Sprawdzałem różne mody i to samo nie ma ich..
   
 18. piątunio44

  piątunio44 Active Author

  thx za odpowiedź:)

  nie wiem jak was , ale minie troszkę irytują dalsze misje , gdzie trzeba zdobyć materiałay dla każdego NPC ( 5 szt), w opisie jest nagroda 100 monet, ale nie jest pokazane że po 5sztukach trzeba jeszcze 10 dozbierać, a wcale nie jestem pewna że po 10 nie trzeba będzie 15 znaleźć
  troche to głupie
  chyba że nagroda by była : 100 monet za 5, potem za 10...itd
  mnie nie dopisało po zebraniu 5 szt, więc chyba trzeba biegać do końca , zwłaszcza że kolory materiałów się zmieniają
   
  tozagol likes this.
 19. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Leaderzy Mak, Arges, Vos i Kip pojawiają się na Kalodoro losowo. Jest to napisane tylko w tooltipie w dziennych wyzwaniach. Codros prawdopodobnie też jest losoowy. Natomiast kamienne golemy, jeśli nie pokręciłem momentów, zaczynają pojawiać się na mapie po oddaniu Phestosowi Odznaki praktykującego pomocnika lub po wzięciu od Rycerza Haralda misji Niebezpieczeństwa Kalodoro (już nie pamiętam która jest pierwsza - ta z leaderami czy ta z sentinelami).
   
 20. 69fenix69

  69fenix69 Someday Author

  Gra znow idzie w strone zaplac by cos zrobic? event aktualny te przygotowania do przesilenia 4 mapy 6 zielonego proszku... ze co? ja nie place na ta gre i nie zamierzam jesli bp nawet nie moze przemyslec nic zeby na + wyszlo. Jak mam zrobic 1 pasek postepu jak bez codziennych questow(12 godz chyba co sie odnawiaja) nie ma nawet mowy o zrobieniu tego eventu bez placenia. Bp im dalej to robi eventy jak i gre - 24/7 farma lub placenie albo nic nie zrobisz nie no kox w dobrym kierunku gra idzie.
   
  tozagol likes this.

Share This Page