Discussion PYTANIA: Płatności, konta Premium i Deluxe

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 19, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Powstr

  Powstr Forum Greenhorn

  Ale płatność była zaksięgowana już dnia 7.10. Kontaktowałem się zalogowany i z działem płatności.
   
 2. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Czy byłeś zalogowany w kontakcie z działem płatności niestety nie wiem, nie mam jak sprawdzić. Z supportem niestety nie.
  Przypomnę, że kontakt z gry, z poziomu klienta NIE jest zalogowanym kontaktem. Zawsze należy to robić poprzez stronę.
  Po drugie:

  Chodzi o księgowanie na koncie BP, a nie zaksięgowanie wyjścia. Dopiero po 5 dniach roboczych od momentu wyjścia z Twojego konta możesz zgłosić reklamację.
  Przypomnę, że transfery międzynarodowe, między różnymi bankami mogę trwać dłużej niż standardowe wewnątrzkrajowe.
  Po trzecie: nikt Cię nie chce oszukać. Takie są procedury i w 99% w tym czasie wszystko się wyjaśnia. Resztę rozpatruje dział płatności BP.
  Także ze spokojem, bez nerwów.
  Pamiętaj, że blik to nie forma płatności a forma potwierdzenia płatności. Płacisz poprzez konto. Możliwe, że to wydłużyło księgowanie, aczkolwiek wątpię. Pozostaje czekać i po 12.10 zgłosić się do odpowiedniego działu.
  Pozdrawiam.
   
 3. iWannaDie420

  iWannaDie420 Forum Greenhorn

  Mam wydarzenie trwające 3 godzinki że zyskuje dodatkowe 35% z zakupu mrocznych monet to wszedłem w sklep w grze i próbowałem zakupić 8500 mm za 26.99PLN i wybrałem kartę kredytową wpisałem dane zatwierdziłem płatność w aplikacji mobilnej ING i nie ściągnęło pieniędzy ani nie otrzymałem mm próbowałem 3 razy bez żadnego skutku trochę przykro bo jednak 3000mm piechotą nie chodzi

  Wybrałem inną metode płatności przez "Trustly" i tym razem sciągneło z konta pieniądze ale nie otrzymałem swoich mrocznych monet :)
   
  Last edited by moderator: Oct 31, 2020
 4. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Post przeniosłam do tematu związanym z płatnościami. Zgodnie z powyższym postem, płatności mogą być księgowane na koncie BP nawet i po kilku dniach.
   
 5. cicciobello2

  cicciobello2 Forum Greenhorn

 6. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Post przeniosłem do właściwego tematu.

  Co się tyczy problemu, to za bardzo nie masz innej możliwości jak to zapłacić. W inny sposób nie odzyskasz dostępu do konta.
   
 7. Piotrus-test

  Piotrus-test Forum Apprentice

  witam .
  dokonałem płatności w sklepie za pomoca karty Visa Rovolut ,płacąc w złotówkach i zmienił sie sklep na funty angielskie .od 01 kwietnia tego roku Rovolut nie ma wsparcia banku polskiego ,póki co i jest to bank litewski , to dlaczego pomimo ,ze loguję sie w Polsce ,płace złotówkami zmienił mnie sie region na angielski .pisałem do pomocy ale tak odpisuja ,że nic nie rozumiem ,najpierw ,ze mam pisac po polsku - a pisze ,potem ,że mam pisac do odpowiedniego regionu - nic nie rozumiem , to w końcu gdzie mam pisac i jak zmienic region na właściwy ?
   
 8. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Post przeniosłem do lepiej pasującego tematu.

  Region płatności może zmienić tylko pomoc techniczna, więc z nimi musisz się kontaktować. Sam użytkownik nie jest w stanie dokonać takiej zmiany. Najważniejszą rzeczą jest to, że musisz się kontaktować z supportem właściwym dla kraju, w którym zostało założone konto. Tylko w ten sposób będą w stanie zweryfikować konto i przeprowadzić odpowiednią procedurę.
   
 9. Piotrus-test

  Piotrus-test Forum Apprentice

  ok rozumiem , ale dlaczego zmienił sie region skoro nawet nie byłem w Anglii ani nie płaciłem funtami ?
  i skoro loguję sie do gry to chyba loguje mnie na właściwy region i tam pisze do pomocy ,ja nie wybieram sobie kraju do jakiego pisze to nie wiem w jaki sposób mam napisać do pomocy - skoro pisze po zalogowaniu do gry ?
   
 10. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Właściwą pomoc techniczną wybierasz poprzez lekką manipulację linkiem. Standardowo, po wejściu na stronę https://www.drakensang.com/ język zmieni się na język aktualnego kraju, czyli polski. Na końcu linku, po / pojawi się też "pl". Wystarczy, że zmienisz w linku końcowe "pl" na skrót domeny kraju założenia konta - język strony ulegnie zmianie. Po zjechaniu na sam dół będziesz musiał odnaleźć link przenoszący do pomocy technicznej. Oczywiście, musisz się też zalogować.
   
 11. Piotrus-test

  Piotrus-test Forum Apprentice

  dzięki ,spróbuję ,jak coś pójdzie nie tak poproszę o wsparcie
   
 12. Glogi

  Glogi Junior Expert

  Mam problem z przedłużeniem konta premium nie działa płatność ani przez SMS ani przez przelewy24, zgłaszałem problem do pomocy technicznej ale odpowiedział mi jakiś bot algorytmu totalnie nie rozumiejąc problemu.
   
 13. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Czy próba zakupu poprzez stronę https://www.drakensang.com/pl także kończy się niepowodzeniem? Czasami mogą występować problemy przy zakupie poprzez klienta gry.

  Post przeniosłem do tematu dotyczącego płatności.
   
 14. Glogi

  Glogi Junior Expert

  Dziękuję za pomoc, tak w ten sposób udało się dokonać zakupu. Od paru lata dokonywałem zakupu przez sklepik w samej grze i już zapomniałem o tym sposobie :)
   
 15. krzy40

  krzy40 Someday Author

  Przed chwilą próbowałem dokonać płatności za premkę korzystając ze strony a nie klienta. Dokonałem płatności przez Przelewy24 po czym gdy płatność została dokonana i kliknąłem "zakończ" w momencie powrotu do sklepu zaczęły mi się kręcić przez dłuższy czas znak zakończenia operacji a potem dostałem komunikat że coś poszło nie tak i jak odpaliłem grę to okazało się że premki nie ma :( co jest do cholery ??? wcześniej próbowałem dokonać wpłaty przez telefon i też figa z tego wyszła
   
 16. panczuk36

  panczuk36 Forum Greenhorn

  Witam, przed chwilą zakupiłem przez przeglądarkę 50x szczęśliwą letnią sakwę przez pomyłkę. Nie otworzyłem żadnej, czy w takim razie można prosić o zwrot pieniędzy?
   
 17. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Niestety, ale nie ma takiej możliwości.