Discussion PYTANIA: Płatności, konta Premium i Deluxe

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 19, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Powstr

Powstr Forum Greenhorn

Ale płatność była zaksięgowana już dnia 7.10. Kontaktowałem się zalogowany i z działem płatności.

2. BA_Bastet

BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

Czy byłeś zalogowany w kontakcie z działem płatności niestety nie wiem, nie mam jak sprawdzić. Z supportem niestety nie.
    Przypomnę, że kontakt z gry, z poziomu klienta NIE jest zalogowanym kontaktem. Zawsze należy to robić poprzez stronę.
    Po drugie:

Chodzi o księgowanie na koncie BP, a nie zaksięgowanie wyjścia. Dopiero po 5 dniach roboczych od momentu wyjścia z Twojego konta możesz zgłosić reklamację.
    Przypomnę, że transfery międzynarodowe, między różnymi bankami mogę trwać dłużej niż standardowe wewnątrzkrajowe.
    Po trzecie: nikt Cię nie chce oszukać. Takie są procedury i w 99% w tym czasie wszystko się wyjaśnia. Resztę rozpatruje dział płatności BP.
    Także ze spokojem, bez nerwów.
    Pamiętaj, że blik to nie forma płatności a forma potwierdzenia płatności. Płacisz poprzez konto. Możliwe, że to wydłużyło księgowanie, aczkolwiek wątpię. Pozostaje czekać i po 12.10 zgłosić się do odpowiedniego działu.
    Pozdrawiam.

3. iWannaDie420

iWannaDie420 Forum Greenhorn

Mam wydarzenie trwające 3 godzinki że zyskuje dodatkowe 35% z zakupu mrocznych monet to wszedłem w sklep w grze i próbowałem zakupić 8500 mm za 26.99PLN i wybrałem kartę kredytową wpisałem dane zatwierdziłem płatność w aplikacji mobilnej ING i nie ściągnęło pieniędzy ani nie otrzymałem mm próbowałem 3 razy bez żadnego skutku trochę przykro bo jednak 3000mm piechotą nie chodzi

Wybrałem inną metode płatności przez "Trustly" i tym razem sciągneło z konta pieniądze ale nie otrzymałem swoich mrocznych monet :)

Last edited by moderator: Oct 31, 2020
  4. BA_Tyche

BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

Post przeniosłam do tematu związanym z płatnościami. Zgodnie z powyższym postem, płatności mogą być księgowane na koncie BP nawet i po kilku dniach.

5. cicciobello2

cicciobello2 Forum Greenhorn

6. MOD_Orion

MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

Post przeniosłem do właściwego tematu.

Co się tyczy problemu, to za bardzo nie masz innej możliwości jak to zapłacić. W inny sposób nie odzyskasz dostępu do konta.

Share This Page