Discussion Pytania początkujących graczy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    krzy40 - Twój post usuwam jako OT.

    wojtekwjk - Twój post także usunąłem jako OT
     
    Last edited: Jan 1, 2021
  2. Sakata

    Sakata Forum Apprentice

    Witam!
    Wracam po długiej przerwie więc ten dział będzie odpowiedni raczej.
    Mianowicie: widzę iż nastąpiło wiele zmian, a pytanie moje to: gdzie jest stary set dragana? ten co dodawał parę\mane?
    Podejrzewam że został usunięty ale wolę zapytać, bo nie umiem się jeszcze odnaleźć po tych zmianach ekwipunku:)
    Z góry dzięki za odpowiedź!
     
  3. Tivold98

    Tivold98 Forum Greenhorn

    Cześć chciałbym zacząć grać w drakensanga i widziałem, że weszła jakaś duża aktualizacja.
    Razem z moim kolegą postanowiliśmy zagrać, kolega wybrał maga, a ja się zastanawiam nad postacią wojownik łucznik czy ten mechanik jakiś. Ogólnie widziałem jakieś filmy na Youtube gdzie ludzie po prostu mówią, że łucznik został zniszczony nie da się nim grać itd
    Dlatego też przchodzę tutaj i zapytać się czy naprawdę łucznik jest słaby.
    Wojownika nie chce bo jak widziałem jego skille to chyba bym zasnął przy nim.
     
  4. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Witamy po przerwie ;) Wspomniany set został usunięty, obecnie można zakupić jedynie skórkę (nakładkę na przedmiot, zmieniającą go jedynie wizualnie).
    W ostatnim tygodniu stycznia czeka nas aktualizacja, która ma naprawić błędy związane z umiejętnościami oraz talentami. Istnieje zatem prawdopodobieństwo, że klasy będą lepiej zbalansowane. Do tego czasu możesz spróbować gry na wszystkich klasach, czyli wbić kilkanaście poziomów, zapoznać się z podstawowymi umiejętnościami i zdecydować po aktualizacji, którą klasą ostatecznie będziesz grał.
     
    Sakata and Ghost9195 like this.
  5. Ghost9195

    Ghost9195 Forum Greenhorn

    Witam mam krótkie ale bardzo nurtujące mnie pytanie ponieważ próbuje dropnać skórę herolda bez powodzenia (jakos w tym patch 100x wejść) wielu graczy pisze że nie dropi a niektórzy mówią że to bugg proszę o pomoc i wyjaśnienie czy opłaca się tracić czas na drop czy nie.
     
  6. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Obecnie nie da się stworzyć setowego/unikatowego płaszczu na stole. Aktualizacja namieszała w tworzeniu przedmiotów, najwidoczniej tworzenie płaszczy zeszło na drugi plan. Smocza skórka Herolda wciąż widnieje w oknie informującym o przedmiotach możliwych do zdobycia, więc teoretycznie jest do zdobycia.
     
    Ghost9195 likes this.
  7. Ghost9195

    Ghost9195 Forum Greenhorn

    Dziękuję za informacje :)
     
  8. Sakata

    Sakata Forum Apprentice

    Szkoda wielka ;/ Ale dzięki:) I prosiłbym o link jakiegoś poradnika o tym jak teraz grać, co założyć itd., bo nic nie mogę na forum znależć od kiedy usunęli Polski zresztą dlatego mam nowy nick :)
     
  9. MethaneBlaster

    MethaneBlaster Forum Apprentice

    Dzień dobry. Gram od niecałego roku, mam 70 któryś poziom, ale chyba ciągle jestem początkujący, więc mogę tutaj coś napisać.
    To dlaczego ciągle działa laserek? Czy to oznacza, że Gienek (tak nazywam rycerza wyskakującego z pierścienia Dragana) już nigdy nie będzie działał? Bo na razie wyskakuje, ale potem nic nie robi. Trochę go zwyzywałem za to.
     
  10. Adrian5798

    Adrian5798 Padavan

    1) Rycerz pojawiał się tylko z ringa dragana.
    2) Po aktualizacji 245, set ofensywny dragana został pomniejszony z 4 części do 3 (ring teraz nie należy do setu). Bonusy w nim się zmieniły, jednak bonus z laserem wyróżniał się wśród wszystkich innych bonusów i był kojarzony z tym eventem, więc on został w bonusach.
    3) Spytałeś o stary set dragana, a nie o ten aktualny, więc Tyche ci odpowiedziała poprawnie. Wtedy to był set wodza (hełm, naramki i płaszcz) - i on został najpierw przerobiony, a potem usunięty. Ogólnie rzeczy związane z draganem dobrze się kojarzyły, gracze też pytali o to, czy ci nowsi będą mogli zdobyć te itemki. Nie chcieli ich już wprowadzać do gry ponownie ( zgaduję, że z uwagi na zbyt dużą już ilość unikatów z dragana) i dali opcję kupienia ich skórek. Cała historia.
    4) Jeśli jest jakiś bug z działaniem rycka z ringa, to można śmiało sądzić, że w 246 aktualce możliwe jest jego naprawienie, chociaż po twórcach niczego nie można być pewnym ;c
     
    Sakata and TL_Tyche like this.
  11. Lisica92

    Lisica92 Forum Greenhorn

    Chciałam zapytać, ile można maksymalnie dodać gniazd na kamienie szlachetne do przedmiotów? U jubilera da się za mroczne wykupić tam gdzie sprawdzałam maksymalnie cztery gniazda, ale teoretycznie w panelu jubilera jest więcej miejsc, da się jakoś odblokować więcej slotów, czy to zależy od jakichś specjalnych przedmiotów?
     
  12. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced


    To zależy od poziomu przedmiotu .Od któregoś tam poziomu przedmiotu możesz więcej gniazd wykupić.
     
    Lisica92 likes this.
  13. Lisica92

    Lisica92 Forum Greenhorn

    Dziękuję ślicznie za odpowiedź
     
  14. CMjesse

    CMjesse Guest

    Witam serdecznie
    Jaki set na 10 level ,bo dopiero zczalem grac.
     
  15. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Twój post przeniosłam do odpowiedniego wątku. 10 poziom to za niski lvl by zastanawiać się nad setem. Na razie zdobywaj kolejne poziomy, początkowo wystarczą niebieskie/różowe przedmioty.

    Ponadto informuję, że Twój nick zostanie zmieniony, by nie wprowadzał w błąd.

    Pozdrawiam i życzę sukcesów w grze!
     
    MrBark likes this.
  16. Traszka

    Traszka Forum Greenhorn

    Hej, na którym serwerze warto rozpoczać grę na dłuższy czas? Interesuje mnie serwer gdzie są polacy ponieważ będę chciał grać dużo w grupie i raczej będe leciał z pakietem deluxe żeby mieć więcej przyjemności z gry, ponadto poszukuję discorda lub ts3 gdzie spotykają się polscy gracze.
     
  17. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    Spóźniłeś się parę lat
    Obecnie po super zmianach grają tylko niedobitki graczy
    Polaków najwięcej było na heredurze/grimmagu, więc tam możesz szukać szczescia.
    Wydawanie rl kasy na tą chwilę jest bez sensu, ale to twój wybor
     
    Gargamella likes this.
  18. Xorrth

    Xorrth Forum Apprentice

    Jako iż nie uzyskałem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi spytam jeszcze raz. Jak to jest z kolejnymi gniazdami np w Runicznej ozdobie? Mam taka z 92 poziomu i ma 7 gniazd. Dziś zdobyłem taką z poziomu 118 i ta również ma tych gniazd 7. Od którego poziomu tych gniazd jest 10? Ew czy w Runicznej ozdobie z każdego poziomu mogę dorobić 10 gniazd za mroczne monety czy np ilość możliwych gniazd do zrobienia też jest uzależniona od poziomu?
     
    -kiler5- likes this.
  19. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced


    10 gniazd w Runicznej Ozdobie może odblokować od 100 lvl tej ozdoby bo na niższych lvl ozdoby nie odblokujesz 10 gniazd najwyżej 7-8 gniazd i więcej ilosci gniazd nie dokupisz nie odblokujesz .
     
  20. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    -kiler5- - Twoje post usuwam jako OT. Ten temat służy do zadawania pytań i udzielania odpowiedzi na nie. Do opisywania swoich przemyśleń na temat aktualizacji służą inne wątki na forum. Przypominam Ci o tym, gdyż masz tendencje do nietrzymania się tematów wątków.