Discussion Pytania początkujących graczy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Runy wstawia się do specjalnego przedmiotu - ozdoby runicznej. Znajdziesz je w zakładce Trinkets (ikona powyżej Specjalnej sakwy). W tej samej zakładce znajdziesz także miejsce na ozdoby z klejnotem. Jak nazwa może wskazywać, wkłada się do nich klejnoty.
   
 2. DonovanArdo

  DonovanArdo Forum Greenhorn

  To stare runy były w przedmiotach nie wchodzą, coś da się z tym zrobić?
   
 3. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Jakie konkretnie runy - jak się nazywają? Możesz też wrzucić zdjęcie.
   
 4. DonovanArdo

  DonovanArdo Forum Greenhorn

  Taka Niebieskie Runy Prędkości ma ich 7
  [​IMG]
   
  Last edited: Apr 4, 2021
 5. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Już Ci MOD_Orion tłumaczył, gdzie można dawać runy. Przeczytaj dokładnie opis run.
   
 6. DonovanArdo

  DonovanArdo Forum Greenhorn

  A muszę wydropić te ozdoby runiczne, albo kupić?
   
 7. Szenlonggz

  Szenlonggz Forum Apprentice

  te ozdoby dość często wypadają idź po farm trochę na pewno coś wypadnie kupić się nie da
   
 8. Gargamella

  Gargamella Someday Author

  Hej, mam pytanie noobskie, jak na nooba przystało :rolleyes: Do czego służy klatka portalowa i jak się jej używa? Mam 3 (2 z kodu i jedna z paska postępu za jaja) i nie wiem, czy je zachować, sprzedać albo się w jednej z nich zamknąć dla bezpieczeństwa przed wrogami? :cool:
   
 9. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Zamknięcie się w niej brzmi bardzo kusząco ;)
  Sama klatka nie tego tego służy. Jak wynika z opisu, jej funkcja to zamiana petów na wzrostniki. Można w ten sposób pozbyć się petów, które są nadmiarowe (czyli ich powtórki są już umieszczone w sakwie kolekcjonera). Za peta w stopniu ulepszonym (zielonym) otrzymasz 1 wzrostnik, za magicznego (niebieskiego) - 2, za nadzwyczajnego (fioletowego) - 5, a za legendarnego (pomarańczowego) - 10. Jest jeszcze niewielka grupa petów, które są w stopniu wyjątkowym (żółta nazwa i żółta ramka). Za takie otrzymasz 20 wzrostników. Do tej ostatniej grupy zalicza się Fenek, którego można otrzymać z sześcianów.
   
  Gargamella likes this.
 10. Gargamella

  Gargamella Someday Author

  Wszystkie wydropione zwierzaki mam na zielono. Ostatnio dropnęłam Małego Strażnika Viscanium, którego już mam w sakwie kolekcjonera. Tego drugiego sprzedałam u Grizmka za 23 złota. Jak mam użyć klatki, żeby kolejnego zdublowanego peta zamienić na zmieniony wzrostnik?
   
 11. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Wydropione z przeciwników raczej na pewno będą tylko na zielono. Wyższe stopnie można zdobyć z eventów (np. fioletowe lalki w DtU).
  Instrukcja obsługi również jest zawarta w opisie (ten żółty napis na dole) - klikasz PPM na klatkę i LPM na peta.
   
 12. rejmondo

  rejmondo Forum Greenhorn

  Hejka, gram może od 3-4 dni i natrafiłem na pewną przeszkodę a mianowicie nie wiem jak zrobić mikstury z craftu. Mam obecnie 19lvl i gdy podchodzę do stołu w zakładce widnieje jedynie: "ulepszenie esencji", "tworzenie esencji" oraz "tworzenie składników" a na poradnikach jak patrzę są zakładki z miksturami i teraz pytanie jest jakiś pre-quest? a może jeszcze lvl nie ten?
   
 13. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  W oknie stołu warsztatowego, w jego górnym prawym rogu są dwie ikonki z polami do zaznaczania. Po zaznaczeniu jednego, odpowiedniego pola stół będzie wyświetlał wszystkie przepisy, także te nieodblokowane. Wtedy, gdy wybierzesz sobie odpowiedni przepis, będziesz mógł po prawej stronie głównej części okna sprawdzić, jakie są wymagania do odblokowania danego przepisu. To tak tytułem wstępu.
  Przepis na zwykłe (szare) trunki otrzymujesz z misji Od zera do bohatera, a przepisy na szare pozostałe mikstury (eliksiry, lekarstwa i toniki) kupujesz u mistrzów produkcji w głównych miastach regionu. Wyższe stopnie rzadkości mikstur odblokowujesz poprzez osiągnięcia (kategoria Wytwarzanie).
   
 14. Gargamella

  Gargamella Someday Author

  Szanowni, pytanie o składniki do produkcji przedmiotów użytkowych, a przy okazji do zrobienia codziennych wyzwań. Czy te wszystkie rudy, liście, soki z rośliny wypadają z dowolnych mobków losowo? W sensie, że z każdego mobka może wypaść każdy z tych składników? Przykładowo, w codziennych mam zebrać rudę. Bić cokolwiek na moim poziomie i liczyć na szczęście, czy bić jakieś konkretne mobki? Od godziny biegam po Wulkanie Suvius i zdobywam głownie soki i liście, a rudę mam 1 sztukę. Przenieść się w inne miejsce?
   
 15. Eradan111

  Eradan111 Junior Expert

  Jak nasuniesz kursor na składniki to masz tam opisane z czego dokładnie leci dany składnik (poziom oczywiście od lvl trudności)
  Można też korzystać z narzędzi uniwersalnych, zazwyczaj dostajesz z 5 składników za użycie.

  Ruda leci ze wszystkiego i jest to normalne, że jest jej mniej od liści i soków.
  Osobiście polecam dzielnicę świątyń.
   
 16. Munio*

  Munio* Forum Greenhorn

  w jakiej lokalizacji znajdują się na mapach rośliny dające legendarne liście i sok? w miedzyświatach na poziomie rozlew krwi nie widziałem.
   
 17. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Na każdej normalnej mapie, poza międzyświatem. Faktycznie, opis w sakwie tego nie precyzuje.
   
 18. jaxom1

  jaxom1 Forum Apprentice

  Witam mam pytanie ,jestem na 41lvl zrobiłem wszystkie zadania i chce przejść na kolejną lokacje konkretnie Myrdosh (Dolina Gromu) ale nie mogę tam wejść .Mam porozmawiać z maszynista Lukash ale on nie ma żadnego dialogu ,co musze zrobić żeby przejsc dalej.
   
 19. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Aby otrzymać nowe misje, należy zwiększyć poziom postaci. Dotyczy to większości misji głównych, misje poboczne mogą też zależeć, prócz poziomu, od wykonania misji głównych.
   
 20. Villzin

  Villzin Forum Greenhorn

  Witam. Gdzie mogę znaleźć przepisy na ulepszanie kamieni? Są jakieś lokacje lub skrzynie, w których ich znajdę? Jeśli tak to prosiłbym o jakieś namiary. Pozdrawiam
   

Share This Page