Discussion Pytania początkujących graczy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
 1. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Zapoznaj się dokładnie z osiągnięciami w kategorii Wytwarzanie. System zdobywania przepisów uległ zmianie w wersji 245.
   
 2. Poziom

  Poziom Forum Greenhorn

  Witam. Wróciłem niedawno do gry i chciałem wykonać główne nowe qusty. Obecnie zatrzymałem się na odnalezieniu Neriny w pokręconym lesie 2/4 ale przez przypadek skasowałem tę misje. Pytanie moje od kogo mam ją z powrotem wziąć bo nigdzie nie mam wykrzyknika żółtego a byłem we wszystkich miastach i mapkach.
   
  Last edited: Jun 15, 2021
 3. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Musisz wrócić się na Polanę Artayi i porozmawiać z Conlanem.
   
 4. Poziom

  Poziom Forum Greenhorn

  Dziękuję za pomoc.
   
 5. Gargamella

  Gargamella Someday Author

  Hej, pytanie odnośnie składników do produkcji przedmiotów użytkowych. Odblokowałam "zielone" trunki, ale nie mogę ich produkować, bo nie mam surowców. Na jakim poziomie trudności trzeba dropić/zbierać składniki, bo te, które zdobywam na bolesnym jak widać, nie nadają się.
   
 6. Wuja2612

  Wuja2612 Forum Apprentice

  Jak wchodzisz na mapki i wybierasz poziom trudności, kolory składników zmieniają się wraz z poziomem. Zielone składniki to poziom dręczący oraz śmiertelny, niebieskie to zagłada, różowe to bezlitosny a złote to rozlew.
   
  Gargamella likes this.
 7. Gargamella

  Gargamella Someday Author

  Czyli na bolesiu nie mam co bić, trzeba spróbować na dręczącym. Myślałam, że zwykłe składniki lecą na normalnym, a zielone na bolesnym. Dziękuję za odpowiedź.
   
 8. MKop2021

  MKop2021 Forum Greenhorn

  Dzień dobry,
  gram od 3 dni i mam milion pytań, ale najbardziej nurtuje mnie jedno. W trakcie gry otrzymuję monety za misje, zabicie potworów, jednak poziom zgromadzonych monet w ogóle nie wzrasta, np. po wykonaniu misji wyświetla mi się informacja, że otrzymuję 1000 monet, jednak nie ma to odzwierciedlenia w pasku wartości monet (jedynie mroczne monety się aktualizują, jeżeli je dostaję). Przepraszam za głupie pytanie, szukałam odpowiedzi na forum, ale bezskutecznie. Dziękuję za pomoc.
   
 9. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Nie zauważyłem do tej pory, żeby złoto się nie zliczało. Nie widziałem też takich lub podobnych zgłoszeń. Możliwe jest więc, że coś przeoczyłeś. Przede wszystkim, miej na uwadze, że gdy widzisz powiadomienie na środku ekranu, to przedmioty (nie tylko złoto) są już doliczone do Twojego konta. Kolejna rzecz, nagrody za misje często są określane w miedziakach. Jeżeli więcej masz dostać 1000 monet (miedzi), to faktycznie dostaniesz 10 srebra (1 srebra = 100 miedzi, 1 złoto = 100 srebra). Dla sprawdzenia tego wszystkiego, zrób tak: jak tylko zalogujesz się do gry, zapisz sobie stan złota (najlepiej zrób screena), następnie pograj trochę, oddaj jakieś misję i porównaj wartości. Sprawdź też, czy sprzedanie przedmiotu podniesie ilość posiadanego złota.
  Wszystkie wartości (także screeny) wrzuć tu na forum, dopisz co w grze robiłeś, jakie misje oddałeś itp. Będzie można wtedy ocenić, czy faktycznie coś się u Ciebie dzieje niedobrego.
   
  Last edited: Jul 9, 2021
  MKop2021 likes this.
 10. jaxom1

  jaxom1 Forum Apprentice

  Witam mam dwa pytanka .Czy do Komnaty Panoltiaco w Nahuotlan (Boss Senbu) przy pierwszym podejściu można wejść w Grupie czy musze to przejść solo i to samo pytanie odnośnie Yolotl na bossa Balora w tej samej lokacji .Kolejne pytanie odnosnie konta Premium,Delux , mam aktywne konto premium ale musze aktywować Delux bo czas na wykożystanie sie kończy ,czy te konta się sumują czy w chwili aktywacji Delux konto Premium przepada .Dzięki.
   
 11. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Witaj!

  Na mapę Panoltiaco możesz udać się jedynie sam, ze wsparciem duchowym towarzyszy :p Z Balorem nie ma takiego problemu, jest dostępny grupowo.

  Jeżeli gracze mają aktywną tę samą misję mogą wejść na te same mapy, kwestia rozwinięcia fabularnego. Np Kolebka Mrozu, w zależności od postępu questów ma inny wygląd, dostępność kamienia teleportacyjnego, umiejscowienie Julova, co skutkuje rozdzieleniem członków grupy.
  Przy braku dostępności mapy po prostu nie masz strzałki wejściowej. Nieistotne czy mapa nie jest "jeszcze dostępna" czy "już".

  Co do Premium/Deluxe - jeśli aktywujesz Deluxe konto Premium zostaje "zatrzymane" i nie jest aktywne do czasu zakończenia trwania droższej opcji. Pakiety NIE biegną równocześnie.

  Pozdrawiam :)
   
 12. jaxom1

  jaxom1 Forum Apprentice

  Witam Proste pytanko wyczytałem gdzieś w necie że mając jedną postać na 100 lvl można pozostałymi na niskim lv (poniżej 50 lvl) wejść na Międzyświaty czy to jest możliwe ? jeśli tak to jak i gdzie . Dzięki
   
 13. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Niestety, ale ta informacja jest już nieaktualna. Obecnie jest tak, że postać na poziomie 50 otrzymuje misję od Amona, której wykonanie pozwoli odwiedzić Cardhun. Nie ma już znaczenia, czy inna postać na danym koncie ma już dostęp do Międzyświatów.
   
 14. Doozik

  Doozik Forum Apprentice

  mam 43lvl i zakończone misje w Mystras , jak mogę dostać się na LorTac ?
   
 15. KulawyMao

  KulawyMao Exceptional Talent

  musisz sie wrocic do jarshofn i wejsc w mgielna gran
   
 16. Doozik

  Doozik Forum Apprentice

  wszedłem ale z tej lokacji jest tylko wejście do Andrakash
   
 17. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Z miasta przejdziesz na Lor'Tac, o ile fabuła Ci pozwoli.
   
 18. jaxom1

  jaxom1 Forum Apprentice

  Witam mam pytanie dotyczące Towarzyszy ,który z nich jest najlepszy pod krytyka po max ulepszeniu .I czy istnieje jakaś informacja odnośnie towarzyszy i ich bonusów po ulepszeniu
   
 19. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  "Najlepszy" to pojęcie względne. Największą wartość bonusu do krytyka posiada Jabbaks - zbieracz chrząszczy. Na poziomie legendarnym jest to 30%.
  Najlepszym źródłem informacji o petach jest sakwa kolekcjonera. Zawiera ona zarówno każdego z towarzyszy dostępnych w także, jak i wartości ich bonusów. W 99% przypadków różnica wartości bonusów między poziomami jest stała. Dzięki temu łatwo jest wartości tych bonusów.
  "Nieco" przestarzała tabela znajduje się tutaj.
   
 20. Wuja2612

  Wuja2612 Forum Apprentice

  Do kryta to Jabbaks-zbieracz chrząszczy. Po wymaksowaniu ma 30% do kryta
   

Share This Page