Discussion Pytania początkujących graczy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. kibic19795

    kibic19795 Forum Greenhorn

    Co trzeba zrobić żeby wejść na mapę Qaizah mam 49 level i stoję
     
  2. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Podejrzewam, że trzeba mieć 50 lvl i skończone główne misje fabularne w Lor'Tac.
     
  3. jaxom1

    jaxom1 Forum Apprentice

    Witam Pytanko o szybkość ataku, jakie bonusy są aktywowane po osiągnięciu wartości (4.500) i wyżej .Pytam bo nigdzie nie widzę w opisie tej informacji a nie wiem czy warto nadal podnosić te symboliczna wartość (4,0). Dzieki.
     
  4. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Informacja o tym jest w grze, w tooltpie prędkości ataku, ale widać ją dopiero po osiągnięciu prędkości 4.0. Typ bonusu jest taki sam - ciągle każde użycie skilla zwiększa stos do buffa Uwolniona złość. Z tą tylko różnicą, że przy prędkości 4.0 jest to 1 punkt do stosu, przy 4.5 - 2 punkty, przy 5.0 - 3 punkty, przy 5.5 - 4 punkty, przy 6.0 - 5 punktów, a przy 6.5 - 6 punktów. Więcej punktów za jedno użycie skilla chyba się już nie da wyciągnąć.
     
  5. jaxom1

    jaxom1 Forum Apprentice

    Witam mam takie trochę śmieszne pytanie a mianowicie. Międzyświaty , wchodzimy w 5-tke do Ruiny Kręgu Czarodz... przechodzimy wszyscy do next lokacji czyli Lab..Kłamstw na samym początku lokacji jest mini boss pokonujemy go i cały team jakimś niejasnym sposobem przenosi się do Elizium Kali czyli główny boss ,jak to zrobić bo ja już próbowałem użyć teleportu do Kali ale lądowałem w zupełnie innej lokacji . Z góry dzięki jeśli ktoś mi to wyjaśni .
     
  6. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Wyjaśnij jeszcze raz na czym polega problem. W tym momencie Twój post jest niezrozumiały.
     
    jaxom1 likes this.
  7. kibic19795

    kibic19795 Forum Greenhorn

    Mam pytanie co za geniusz wpadł na pomysł żeby zadanie do miedzy światów to w komnacie było na poziomie zagłada?
     
  8. -krisog-

    -krisog- Forum Greenhorn

    Tam się odsiewa ziarna od plew.
     
    Slaw445 likes this.
  9. jaxom1

    jaxom1 Forum Apprentice

    Witam mam pytanie dotyczące osiągnięć, konkretnie chodzi o Produkcje-przedmioty używane - Mikstura Durii ll w opisie jest napisane aby stworzyć Toniki , Lekarstwa razy JEDEN z następujących przedmiotów .20. Jak to rozumieć mam stworzyć po 1 szt czy po 20 z każdego wymienionego gatunku . Z góry dziękuje za odpowiedz .

    I jeszcze raz Ja skoro przy produkcji jestem to pytanie ,czy ma sens wytwarzanie wyposażenia z lepszej jakości rudy i składników z bossa skoro można przenosić zaklęcia z innych przedmiotów i czy któryś ze składników ma wpływ na wartości podstawowe wytworzonego przedmiotu .
     
    Last edited by moderator: Aug 18, 2021
  10. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    1. Trzeba stworzyć 20 w sumie, ale nie ma znaczenia które konkretnie to będą.
    2. W obecnej wersji każdy "kolor" składnika wpływa zarówno na wartości podstawowe, jak i na zaklęcia. Polska wersja gry jest w tym miejscu niekompletna. Zapoznaj się z tym postem, w którym to już wyjaśniałem.
     
  11. Trade_Gator

    Trade_Gator Someday Author

    Zrobiłem nową postać i w szybki sposób wbiłem ją na 100 poziom. Zrobiłem dojście do Hiraji i Cardhun ale nie mogę wejść na przedmieścia Carthonu. Pamiętam że powinienem dostać misje od Jona Sunlaira ale nie ma go w Kingshill. Najprawdopodobniej powiniene zrobic jakąs misje aby jakoś to odblokować. Może ktos wie jak to zrobić. W Grimfordzie nic nie ma.
     
  12. End08

    End08 Forum Apprentice

    m
    musisz zrobic qest w hiraji do konca z ubiciem dzina o te lampe chodzi , tez sie zastanawialem bo wsczesniej to byly scrole wtedy sie pojawi misja w grmstone
     
  13. jaxom1

    jaxom1 Forum Apprentice

    Witam mam pytanie odnośnie akcji Jubileuszowej czy żetony do poszczególnych aren jakie mi pozostały po ukończeniu całego etapu moge usunąć czy one do czegoś się jeszcze przydadzą .

    Kolejne pytanko czy zadanie pokonania Mortisa kończy etap zadań głównych ?.
     
    Last edited by moderator: Sep 10, 2021
  14. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Po pierwsze, Twoje posty połączyłem, gdyż nie piszemy posta pod postem. Jest opcja Edit, która służy do zmiany treści wiadomości i dodania kolejnego pytania.

    1. Możesz wyrzucić, możesz zużyć, albo możesz zostawić na przyszły rok. Pierwsza opcja to radykalne rozwiązanie. Druga, moim zdaniem najlepsza, gdyż zawsze jakieś graty zdobędziesz. Trzecia opcja jest ryzykowna, gdyż nigdy nie ma pewności jak taki event będzie wyglądał w kolejnej edycji.

    2. Tak, pokonanie Mortisa i rozmowa z Ammonem kończy główną linię zadań fabularnych.
     
  15. Gargamella

    Gargamella Someday Author

    Cześć wszystkim,
    pytanie nooba grajacego od początku tego roku, mag, obecne 90 lvl, gram solo. Zaczął się event Festiwal Duchów. Biegam po Staropolu, zbieram eskę i części siepaczy. Pytanie do weteranów, próbować robić ten event, czy kisić eskę i remedia Zofii na przyszły rok, jak będę miała 100 lvl i może trafią do jakiegoś aktywnego bractwa?
     
  16. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Obawiam się, że nie dasz rady zrobić tego eventu solo. Główny event ma (całościowo patrząc) za słabe nagrody, by stawać na rzęsach i próbować go zrobić. Możesz się skupić tylko na niektórych nagrodach, np. na drugim pasku za 600 postępu jest zielona runa spustoszenia. Na Twoim etapie rozwoju podejrzewam, że trochę pyłu Ci się przyda, a być może nawet nie posiadasz jeszcze 5 run spustoszenia ;)

    "Powrót zza grobu" ma nieco lepsze nagrody - chociażby klejnoty, ale niestety są one na samym końcu...
     
  17. WOW1122

    WOW1122 Forum Greenhorn


    Jeśli chcesz mogę pomóc w robieniu eventu :) Podaj tylko nick poniżej. Jak polubię to można usunąć.
     
  18. Ennika

    Ennika Active Author

    Hej, ja też latam solo. Wróciłam po latach i niedawno dotarłam do 100 lvl (jestem słaba, niski poziom wiedzy, kamieni itd). Próbuję robić ten event :)
    Nie wiem czy masz zrobiony quest na tworzenie esencji światła (chodzi o pokonanie 9999 stworów cienia - otrzymujesz przepis na tworzenie esencji światła ze zwykłej esencji i kul światła, które można pozyskiwać w telepolos, tetaconetl i pokręconym lesie z takich dużych kryształów na mapie). Mogłabyś sobie zrobić trochę esencji, która przydaje się na czas walki w zamku (ta sama jest potrzebna na Sargona). Zwykła ale można wtedy na normalu polatać, zdobyć dusze (nawet ze świnek - 5 na mapie, jestem fanką szukania świnek :p) i dojść do peleryny. A wtedy przez 3 godziny można bić normalną eską :)
    Remedium można też wydropić z bossa w Staropolu, który pojawi się, gdy pokonasz wszystkie stwory, nawet te ręce wychodzące z pól dyni.
    Mam nadzieję, że nie namieszałam Ci w podjęciu decyzji:)
    Jest sporo czasu, może uda Ci się zdobyć jakieś nagrody z paska :)
     
  19. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    odpowiem ci tak nagrody z 1 pasa ,4 liter nie urywaja ,nie robiłem tego ,ale jest joker do kamieni , to dużo pyłu ,bo według bp ,tylko to się liczy obecnie ,0 po za tym ,dlatego to robie ,inaczej męcze psychicznie ,bo solo na luzie daje se radę ,kurcze pomogli by coś ludziom dajac dotakowe buffy na progres bo to meczernia ,ciagle to samo
     
  20. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    ktory jest obecnie warty 23k pylu = 10-15min farmy jak masz drogi xd
    jak masz slaba postac to olej ten event, bo nic w nim nie ma, lepiej sie szykuj na wendigo za jakies 8 dni