Discussion Pytania początkujących graczy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Przepraszam za tak późną odpowiedż - miałem mały urlopik od internetu, co polecam każdemu :)
    Napierśnik Destrukcji jest unikatem, który nie dropi. Jedynym sposobem jego uzyskania jest utworzenie go na stole warsztatowym (500 rudy, 100 skórek Destruktora tego samego koloru, co ruda + legendarna zbroja, najlepiej na 145 poziomie)...
    Co do Trzewików Wielkiego Mistrza, to nie jestem do końca pewien, ale chyba są to butki, które dropią ze Wspomnień przeszłości znajdujących się m.in. w Brigaviku (klika się wirki materii, czasem po kliknięciu może pojawić się portal do jednej z map Wspomnień przeszłości i tam one mogą wypaść z każdego wroga znajdującego się na tej mapie. UWAGA: Nie dropią one bezpośrednio na mapie Brigavika)
    Niestety, ale obecnie chyba nie ma takiej oficjalnej listy unikatów, która byłaby wydana przez Producenta. Jeszcze do niedawna poleciłbym stronkę jednej z drakensangowych twórczyń, która miała taką własną stronę z opisami unikatów, aczkolwiek strona wygasła. Możesz spróbować też szukać jakiś wikii, gdzie byłyby one wypisane, albo podpytywać ludzi np. na oficjalnym discordzie DSO, czy też innych discordach (nawet polskich), które są związane z tematyką gry, a także na polskiej grupie na Facebooku.
     
    Selene-Rip likes this.
  2. Uran235

    Uran235 Forum Apprentice

    Zestaw Emilii: pełnia księżyca jest w nim płaszcz, czy wiadomo ile dni on działa? 3dni czy rok?
     
  3. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Działa przez 4 dni.
     
  4. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Chce podciągnąć trochę kolejną postać i widzę tam dodatkowy event, gdzie jest nocny lodowy las?
     
  5. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced

    Nocny Lodowy Las jest dostępny tylko w czasie eventu Dragana .
     
    Geraldinio likes this.
  6. Saawaa

    Saawaa Forum Greenhorn

    Witam. Mam pytanie. Mam 35 lvl. Questa "Produkcja" - Kościana Wyrocznia 1/2 i wchodze do Loch Dusz i w ogole nie dropia mi kosteczki,. ktorych trzeba zebrac 60 sztuk. Ktoś pomoze ? Saawaa
     
  7. Ennika

    Ennika Advanced

    Włącz ścieżkę misji, na mapie pojawi się punkt, gdzie mogą polecieć. Lecą słabo i trzeba się nalatać.