Announcement Sesja pytań i odpowiedzi od Teamu DSO

Discussion in 'Sekcja Polska' started by TL_Tyche, Oct 7, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Bohaterowie Dracanii!

  Niedawno mieliście okazję zadać pytania teamowi Drakensang Online. Odpowiedzi zostały już zebrane - prezentujemy je poniżej!  Q: Jakie są plany dotyczące nowej klasy?

  Prace na nową klasą trwają od zeszłego roku, ale dotyczyły tylko niektórych aspektów i były prowadzone niezależnie. Prace dedykowane tylko tej klasie nie były jeszcze prowadzone. Więcej informacji może się pojawić w przyszłym roku.

  Q: Czy zostaną wprowadzone więcej mitycznych przedmiotów. Jeśli tak, to czy są plany w jaki sposób będziemy je zdobywać?
  Mityczny przedmiot został niedawno wprowadzony, jednak nie był to element wyposażenia, a Zniszczona amfora z zadań poprzedzających event piracki. Na chwilę obecną nie jest planowane dodanie kolejnych mitycznych przedmiotów, gdyż byłyby one najpewniej najlepszym przedmiotami. Skupiamy się w tej chwili na zbalansowaniu rozgrywki PvE oraz gry jako całości, a wprowadzenie nowych potężnych przedmiotów utrudniałoby to zadanie.

  Q: Czy nagrody z Wielkie Prezentu dostępnego w trakcie zimowego eventu zostaną zmienione?
  Tak, w następnej edycji eventu Świątecznego nagrody te zostaną zmienione.

  Q: Czy są plany dodania "Eliksiru premium" jako oferty za gotówkę lub mroczne monety? Jeśli nadal będzie on do zdobycia tylko z sześcianów, to czy szansa na otrzymanie zostanie poprawiona?
  Celem eliksiru było uczynienie tajemniczych sześcianów wartymi zdobywania i otwierania, nawet jeśli gracze nadal będą zachowywać je na szczególne okazje. Eliksir ma być wyłącznością dla sześcianów i graczy premium, więc co najwyżej zdobycie go będzie możliwe w trakcie Dnia premium.

  Q: Czy są plany połączenia serwerów w jeden duży?
  Trwają rozmowy na ten temat.

  Q: Czy są planowane jakieś przeróbki, np. setów, przedmiotów, eventów czy umiejętności?
  Tak, w Rozszerzeniu Zawartości. Nie jesteśmy jednak jeszcze w 100% pewni jak duże one będą. Z racji tego, że statystyki potworów i postaci zostaną zmienione, to także statystyki przedmiotów.

  Q: Czy zostanie dodanych więcej możliwości zdobycia broni jubileuszowej, np. poprzez jej wytworzenie?
  Nie, na chwilę obecną nie ma takich planów.

  Q: Czy zamierzanie zrobić DSO bardziej przyjazne dla nowych graczy? Zwłaszcza z powodu dodania gry do Steama.
  Tak, z racji tego, że przebalansowaniu ulegną walki z bossami i potworami, więc zostaną też zmienione nagrody z zadań oraz poziom odblokowania Międzyświata.

  Q: Czy są plany utworzenia klasycznych serwerów (poziom postaci 45)?
  Nie ma teraz takich planów.

  Q: Czy szansa na zdobycie klejnotów zostanie zwiększona?
  Nie, ale są plany dodania większej liczby nowych i ciekawych klejnotów. Stanie się to zarówno przed jak i wraz z Rozszerzeniem zawartości.

  Q: Jakie są plany dotyczące PvP?
  Planowana jest przeróbka systemu PvP, tym razem bardziej globalna, zawierająca nowe tryby oraz przebudowanie drzewka. Odbędzie się to po Rozszerzeniu lub nawet początkiem przyszłego roku.

  Q: Czy są plany dodania możliwości zmiany serwera, zarówno odpłatnej jak i darmowej?
  Jest to przedmiotem dyskusji.

  Q: Zamierzacie naprawić "cofanie" się postaci i długie ładowanie?
  Pracujemy w tej chwili nad wieloma rozwiązaniami, które ograniczą występowanie tych problemów w największym możliwym stopniu.

  Q: Czy event Helijski powróci?
  Tak, powróci wraz z planowaną przeróbką systemu PvP oraz zmianami w samym evencie.

  Q: Czy event Piłki Szturmowej jeszcze się odbędzie?
  Obecnie nie ma takich planów, ale kostiumy z tego eventu będziecie mogli zakupić w czasie jednej z najbliższych Ofert Gnoba.

  Q: Czy DSO otrzyma wersję mobilną?
  Nie.

  Rozszerzenie zawartości:
  1. Czy aktualne przedmioty staną się bezużyteczne (np. set Dragana)?

  Nie, przedmioty mityczne nie stracą swojej użyteczności.

  2. Więcej informacji, by gracze mogli się na nie przygotować?
  Prawdopodobnie pojawią się one w odpowiednim czasie, ale samo Rozszerzenie nie będzie zawierać drastycznych zmian, które zaszkodziły rozgrywce, a także nie będą usuwane żadne zdobyte przez graczy przedmioty.

  3. Czy poziom maksymalny zostanie zwiększony?
  Nie.

  4. Nowe mapy czy misje?
  Pojawi się kilka nowych map oraz ich wariacje, większość związana z lawą i ogniem. To samo tyczy się misji - do każdej z map zostanie dodana nowa linia zadań.

  End game:
  1. Czy są jakieś plany na dodanie większej liczby wyzwań dla graczy, których postacie są wymaksowane? Obecne PvP nie jest taką opcją.
  Tak, są takie plany, które chcielibyśmy wam przedstawić. Więcej informacji zostanie przekazane w osobnym wątku, gdy tylko rzeczy te zostaną potwierdzone.

  2. Dodacie bossy lub mapy z wyższym poziomem trudności (np. jak poziom heroiczny/mityczny w WoW)?
  Nie, nie mamy planów na dodanie takich poziomów.

  3. Jeśli są plany, to czy zostaną one wdrożone?
  Rzeczy, które mamy dla was w zanadrzu, a które chcemy wdrożyć i wydać, nadal wymagają pracy, by były w pełni gotowe. Nie mamy ustalonej daty na to wszystko, ukażą się w odpowiednim czasie ;)

  Marketing, Tworzenie Treści and streamy na Twitch :
  1. Twitch dropy i Amazon Prime gaming?

  Team Marketingowy i ja rozpatrujemy obecnie wdrożenie Twitch dropów dla naszych Twórców treści.

  2. Dzienniki deweloperskie i kulisy tworzenia?
  Nie tylko szukamy sposobów na wsparcie naszych twórców treści, ale także pomysłów na nowy układ, którego będziemy używać do regularnego streamowania, rozdawania prezentów, robienia turniejów, konkursów treści oraz memów, itp.!
  Chcemy także tworzyć Dzienniki deweloperskie oraz inne treści specjalnie dla was (możecie nam powiedzieć, co najbardziej chcielibyście oglądać) na Youtube i w innych mediach mediach społecznościowych (są także rozmowy dotyczący TikToka).

  3. Program Twórców Treści?
  Kiedyś mieliśmy program partnerski, który nie był w pełni rozwinięty i został zapomniany. Z racji tego, że otrzymaliśmy mnóstwo pytań dotyczących partnerstwa treści, Team marketingowy pracuje nad w pełni rozwiniętym programem, by wspierać naszych twórców treści oraz graczy.

  Zdajemy sobie sprawę, że zawsze jest coś, co może być lepsze, dlatego bierzemy sobie do serca wszystkie Wasze opinie i naprawdę staramy się zapewnić Wam jak najlepsze wrażenia z gry.
  Cały zespół jest bardzo wdzięczny za to, że jesteście tak samo zaangażowani w Drakensang Online jak my!

  Wasz Team Drakensang Online
   
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page