Sorular ve Detaylar

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by LordHydron, Feb 26, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. LordHydron

LordHydron Forum Greenhorn

Öncelikle bu oyunu neredeyse 7-8 yıldır oynuyordum birkaç gün oldu tekrar başlayalı bi ton mevzu var 100 lwlin geleceğini biliyordum ama bu kadar fazla değişiklik hiç tahmin etmemiştim.

Sorular
    1-)Oymalarını kullanamıyorum nesneler kendiliğinden bi seviyede duruyor üzerine tıklıyorum ama olmuyor nasıl kullanacağım silah yükseltemiyorum.
    2-)Mortis parası benim eski zamanımda da vardı sonradan kaldırıldı ve herkes rahatça mortis giriyordu şimdi ise tekrar gelmiş ve ben mortise giremiyorum mortis parasını nereden bulabilirim etkinlikler hariç?
    3-)Büyücü karekteri için rün,takı,tecrübe,bilgi ve mücevher buildi hakkında bilgi sahibi nereden olabilirim?
    4-)rün takısını ve mücevher takısını nasıl yükseltebilrim(gelişmiş,büyülü efsanevi şeklinde)? Ve ayrıca 10 slot nasıl açarım?

2. 4NormaL

4NormaL Junior Expert

Güç oyması yeni sistemde sadece tezgah için kullanılıyor, şuanda sadece itemlere büyü aktarmak ve büyülü, sıradışı, efsanevi nesne üretmek için kullanılıyor ve daha sonra gelecek olan eşsiz nesneleri tezgahta üretmek için kullanılacaktır. Eski sistemde olan itemlere seviye atlatma artık oyunda yok onu kaldırdılar.

Mortis parası şuan sadece sargon etkinliğinden elde ediliyor.

Rünler Hayat, Kritik, Hasar, Saldırı Hızı, Mana, Mana Yükleme, Zırh, Direnç bu rünlerden 5 adet olması gerekiyor kalan 5 slota antik bilgi rünü takabilirsin veya varsa Konsantre kış ortası rünü takabilirsin duruma göre bazı rünlerde değişim yapabilirsin örnek mana yeterince varsa mana rünü çıakrıp ayak hızı rünü takabilirsin gibi ama saydığım ilk 6 rün kesin olmalı birde varsa kış ortası rünü.

Büyücü ile ilgili buz buildi genelde kullanılıyor bu videoda gerekli bilgileri bulabilirsin antik bilgi skill ağacı falan

Rün ve Mücevher takıları 10 slot yapmak için bu takıların en az 100 level olması gerekiyor. Rün ve mücevherleri tezgahta geliştirebilirsin rünleri geliştirmek için rün tozu, mücevher geliştirmek için parlak toz gerekmekte Rün tozu tezgahta rünleri eriterek elde edebilirsin Parlak tozu tezgahta aynı şekidle değerli taşları eriterek elde edebilirsin. Rün ve Mücevher geliştirmesi yaparken sıradışı, efsanevi kademe rünler ve mücevherler için bazı başarıları açman gerekebilir başarılar bölümünde üretim alanında bu başarıları görebilirsin.

Rünleri Cehennem ve üzeri zorluk derecesinde haritalarda bulunan yeşil, mavi, pembe, turuncu patronlardan ve dünya bosslarından düşürebilirsin. Daha sonraki yamalarda rünler daha düşük zorluklarda düşecek şekilde ayarlanacak.

Last edited: Feb 26, 2021
    aBDuLHaMiTHaN and Menekşe like this.
  3. LordHydron

LordHydron Forum Greenhorn

Teşekkürler bilgin için

4. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba,

Sn. 4NormaL vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı teşekkür ederiz.

Yeni içerik güncellemesi ile birlikte bir çok şey değişti. Yakın zamanda yeni rehber çalışmalarımızla birlikte sizlere daha detaylı bir şekilde yardımcı olabileceğiz. O zamana kadar yama notları ve geribildirimlerden yararlanabilir yada merak ettiklerinizi yine forum üzerinden sorabilirsiniz.

İyi oyunlarlar dilerim.

Beta likes this.