Feedback Święto jubileuszu Dracanii - błędy, problemy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by TL_Tyche, Sep 3, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Bohaterowie Dracanii,

  Już za niedługo będziemy obchodzić 11. urodziny Drakensang Online! Jubileusz Dracanii jest świętowany, aby uczcić wszystkich bohaterów, którzy walczyli przez cały ten czas.

  Jednak nie tylko potwory na arenach mogą stanowić wyzwanie! Chcemy, by święto to przebiegło bezproblemowo i by dostarczyło Wam jak najwięcej zabawy, w związku z tym zwracamy się do naszych bohaterów z ogromną prośbą:

  Jeżeli podczas zeszłorocznej edycji Jubileuszu napotkaliście błąd gry, zgłoście go tutaj! Zgłoszone problemy zostaną od razu przekazane do deweloperów. Zgłoszenie nie musi zawierać Waszych danych z gry (jak np. nicku), ale prosimy o zamieszczenie możliwie najdokładniejszego opisu błędu oraz danych ogólnych (jak np. klasa postaci).

  Błędy, które zostały już zgłoszone:
  • Na drakanijskiej arenie wyzwań pojawiało się za dużo przywołańców (w szczególności tyczy się to bossów przywołujących potwory w dużej liczbie, jak np. Wendigo), co powodowało obniżenie jakości czy nawet zawieszanie się gry.
  • Na drakanijskiej arenie wyzwań gracz mógł otrzymać obrażenia od Sharra Kharaba od niewidzialnych kul.
  • Na drakanijskiej arenie wyzwań gracz mógł utknąć w elemencie czaszki, bez możliwości wydostania się.
  Czekamy na Wasze zgłoszenia!
  Wasza Ekipa DSO
   
 2. jumamaster

  jumamaster Someday Author

  naramienniki wściekłej bestii - płonąca bstia - skórka która wypada ze złotej pinaty nie jest możliwa do podniesienia. Zostaje na ziemi
   
  мasa_grimm likes this.
 3. BlackBlond

  BlackBlond Junior Expert

  witam misja z zadań dziennych zbierz phestosowy otwieracz do jajek x10 -nie działa-
   
 4. bandziu2014

  bandziu2014 Forum Apprentice

  Mimo zdobycia nowego kregu dalej się "pojawiają" gobliny. Także jest problem że gdy się pojawią, nie można wejść z nimi w interakcje.
   
 5. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Wszystkie zbędne posty, zbaczające z tematu, zostały usunięte. Pozostawiono tylko te posty, które rzeczywiście odpowiadają założeniu danego tematu, czyli zgłaszaniu błędów związanych z wydarzeniem Święta Jubileuszu Dracanii. Dalsze zbędne posty, czy dyskusje będą usuwane.

  W razie jakichkolwiek pytań, sugestii odnośnie tego wydarzenia, a także opinii odnośnie gry - zapraszamy do innych tematów odpowiednio dla nich przeznaczonych m.in. do wątku z pytaniami ogólnymi.
   
 6. jumamaster

  jumamaster Someday Author

  Watery Odor ( Nie ma polskiej nazwy) - ozdoba ślad, która wg opisu powinna być dostępna u Grimy w sklepie podczas jubileuszu. Nie wiem czy jest to bład ale zgłaszam tutaj, ponieważ nie ma tego w ofercie . Jeśli zawartość oferty podczas eventu ulegnie zmianie poprosiłbym o informacje czy taka opcja istnieje.
   
 7. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  krzy40, LeonThePug, Geraldinio - to nie jest wątek dyskusyjny, Wasze posty zostały skasowane. Błąd (który właściwie błędem nie jest, a niedogodnością) związany z efektem do naramienników wściekłej bestii został już zgłoszony w tym wątku.

  krzy40 - otrzymujesz ode mnie 11 punktów ostrzeżenia, co wiąże się z blokadą konta na 1 dzień.
  LeonThePug - za mniejszy kaliber offtopu otrzymujesz ode mnie 1 punkt ostrzeżenia.
  Geraldinio - tylko dlatego, że chciałeś pomóc, otrzymujesz ode mnie potępiające spojrzenie.
   
 8. Totentamten

  Totentamten Junior Expert

  [*****]
  Niewidzialne kule na arenie wyzwań. Bywa, że taki przelot skończy się bez śmierci, albo z ich niewielką ilością. Ale miałem przypadek z dwoma Sharr Kebabami gdzie skończyło się na wypłukanych 50+ kamieniach do wskrzeszania. Większość z nich nie z własnej winy a z powodu błędu wymienionego w pierwszym poście tego wątku. Czy w związku z tym planowana jest jakaś rekompensata? Skoro wydawca sam przyznaje że to błąd.
   
  Last edited: Sep 20, 2022
  -kiler5- likes this.
 9. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Totentamten - zmień proszę ton, bo nic tym nie ugrasz. Jak nagrodę za ignorowanie próśb moderatora otrzymujesz 11 punktów, co wiąże się z blokadą konta na 1 dzień. Część postu będąca dyskusją bądź powielaniem zgłoszeń została usunięta.

  -kiler5- - Ty z kolei otrzymujesz 22 punkty, czyli blokadę konta na 5 dni. Powodem jest ignorowanie próśb moderatora i uprawianie dyskusji w wątku do tego nieprzeznaczonym.

  Jeszcze raz, mam nadzieję, że ostatni, proszę o nie dyskutowanie w tym wątku na tematy związane z błędami. Temat służy on JEDYNIE zgłaszaniu problemów. To samo tyczy się zgłaszaniu ponownie znanych już błędów.

  ΘΧαrdαsΘ - post usuwam.
   
  Last edited: Sep 21, 2022