Test sw

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Nothanks!, Nov 28, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Nothanks!

Nothanks! Someday Author

Test swde cok amaçlı nerden düşüyor? Maden kasamiyorum.
    Tanesi 500 andermant.
    Ayrica test sw niye bu kadar zor, ne item var ne ander exp kasmak gerçek swden daha zor ara dunyaya giremiyorum uniq setler yok ,comezden ustaya görevleri ayri bir kanser sebebi bu şartlar altinda neyi test edebilirim?

2. sibano

sibano Padavan

hiçbirşeyi demek belki abartı olacak ama doğru kelime hesapları test için bizmi kasıcaz anlamadım, 55 yada 60 a çekmek bu kadar zor olmamalı uzun zamandır açık hesabım var ama halen düşük lv

3. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @Nothanks!,

Bu tür sunucular oyunlardan oyunlara farklılık göstermektedir. Mevcut test sunucusu ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi not almış bulunmaktayım.

Saygılarımızla, iyi günler dileriz.

4. Nükleaz

Nükleaz Forum Apprentice

Aslında level ve temel eşya konusunda sorununuz olmaması lazım çünkü turuncu nickli oyun görevlileri müsaitlerse ve aşırı derecede spamlamazsanız 55'e çekiyor hesapları envanter genişletmesi ve birkaç eşya ile birlikte

5. Nothanks!

Nothanks! Someday Author

Turuncu nickli arkadaslari nerde buluruz musaitlerse soylede bi randevu alalım?
    2 gunde 10 saat online oldum kinghsill merkezde 100 lvl full itemli elemanlar denk geldi bir iki tane onlarda kimseye yardim etmesin diye party blocklamislardi.

Last edited: Dec 2, 2020