Announcement Uruchomienie wersji Steam

Discussion in 'Sekcja Polska' started by TL_Tyche, Sep 15, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Bohaterowie!

  Jak zapewne zauważyliście, wciąż się rozwijamy i platforma Steam będzie kolejnym miejscem, na której będzie można grać w Drakensang Online. Decyzja ta wywołała wiele dyskusji. Śledziliśmy je i pragniemy Wam przekazać garść informacji na temat uruchomienia gry na Steam.

  Przede wszystkim, głównymi powodami dla którego DSO będzie dodane na platformę Steam jest chęć przyciągnięcia większej liczby graczy oraz posiadanie kolejnego miejsca do zbierania opinii na temat gry. Otrzymaliśmy od Was wiele wspaniałych opinii, ale pośród nich znalazło się też kilka pytań i wątpliwości. Przejdźmy zatem do tematu!

  Wersja Steam gry nie będzie się niczym różnić od dotychczasowej wersji - ciągle będziecie grać w tę samą grę. Rozgrywka cross-platformowa pomiędzy graczami używającymi klienta, a tymi korzystającymi ze Steama będzie możliwa. Nie będą przeprowadzone żadne zmiany, a także nic nie będzie zamykane.
  Do korzystania z platformy Steam konieczne będzie utworzenia nowego konta, powiązanego z kontem Steam.
  Miejcie na uwadze, że na tym koncie będzie mogli grać tylko z użyciem platformy Steam.
  Aktualne serwery będą wykorzystywane także przez graczy Steam, jednakże w przyszłości możliwe będzie dodanie nowych. Ponadto, uruchomienie wersji Steam nie jest związane z nadchodzącym Rozszerzeniem treści. Więcej informacji na ten temat przekażemy już wkrótce!

  Wasza Ekipa DSO
   
  BA_Bastet, мasa_grimm and Akatriel like this.
Thread Status:
Not open for further replies.