Announcement WAŻNE: Prośba o zmianę hasła

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Yahiko, Nov 13, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Bohaterowie Dracanii,

  Udostępniona nam została lista nazw użytkowników oraz haseł używanych u nas w grze.. Ze względów bezpieczeństwa Państwa danych, pilnie prosimy Was o zmianę hasła do konta w grze Drakensang Online, jeśli ono jest używane również na innych stronach internetowych. Polecamy również zrobić to w innych miejscach, gdzie owe hasło było używane.

  Po dokładnym sprawdzeniu naszych systemów możemy wykluczyć możliwość naruszenia danych z naszej strony. Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż w celu uzyskania dostępu do kont DSO i stworzenia udostępnionej nam listy wykorzystano listy z ewentualnych starszych wycieków danych.
  Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój adres e-mail nigdy nie pojawił się wśród adresów zagrożonych naruszeniem ochrony danych, możesz to zrobić, korzystając z tej witryny:
  https://haveibeenpwned.com/

  W razie wątpliwości prosimy o zmianę hasła. Staraj się nie używać ciągle tego samego hasła i nigdy nie korzystaj ze stron trzecich, które wymagają użycia danych logowania (np. klikając w podejrzane linki, czy też przepisując linki od spam-botów w miastach). Gracz odpowiada za bezpieczeństwo swojego konta, dlatego też odradzamy wchodzenia w tego typu linki, a także polecamy dość regularne zmienianie hasła do kont - nie tylko tych powiązanych z naszym produktem, ale również i np. mediów społecznościowych, czy innych stron, na których posiadają Państwo konto.

  Warto dbać o bezpieczeństwo swoich danych. Prosimy tego nie zaniedbywać, aby w przyszłości nie pojawiały się problemy.

  Z pozdrowieniami,
  Wasza Ekipa DSO.
   
Thread Status:
Not open for further replies.