Discussion Witaj Dracanio! Czekamy na wasz feedback.

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 10, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    oj boże jescze nie wiesz co to rutyna w tej grze -jak przelecisz milion razy q1 q5 , i stonkeep na skrzynki kolczasta dolina lub doilina gnomu to się dowiesz ,, itp. bo spamiąc tą pustynie X czasu da się już paść od tego słońca'
     
  2. fresh_jacob

    fresh_jacob Forum Greenhorn

    Feedback od wersji alfa do teraz. Czyli wersja alfa była lepsza niż to co BP nazywa wielką aktualizacją. Bo po tylu latach oczekiwania na nowe lv myślałem że BP doda kilka krain za jednym razem. Oczywiście twórcy nie zawiedli pokazali gdzie maja graczy. Wystarczyło dodawać nowe 5 lv co 2-3 miesiące. I Dzisiaj byłoby 100 lv z kilkunastoma krainami albo i więcej. No ale jak się ma graczy gdzieś i się patrzy wyłącznie na kasę, to się kombinuje. Jak tu zarobić, a się nie narobić. Jak rozciągnąć 55 lv na 100 lv Jakieś żarty. Do tej pory czasem można było przyjść na jakiś event, ale teraz to koniec jazdy, bo co się da z 5 skilami. Po prostu BP sobie pozmieniało rozgrywkę ale nie dodało niczego nowego. Jedynie posuli grę w którą można było czasem sobie pograć( jakieś eventy itp) Starsi gracze po prostu nie mają tu czego szukać, gra się nie rozwija od kilku lat mimo tego że można było spokojnie dodawać nowe lokacje. Ewidentnie widać że BP zależy jedynie na hajsie i szuka nowych naiwniaków. Bo starsi już w to nie grają. POE jest kilkaset razy lepsze i też za free.
     
    BKGREG likes this.
  3. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    dodali by klejnot na kwiatki do zakupu ,za byle co , bo ile mozna latać i 0,a zepstue narzędia idą w 4 litery,

    mam drugie jescze pytanie .tylko do graczy draken ,czy ta gra stała się 2x DARK ORBIT ,czyli the wolking deth ,sorry że anglieslki panie -nowie modowie ale pasuje jak ulał do tgo co piszę
     
    Last edited: Oct 11, 2021
  4. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    Witajcie zalogowałem się tylko po to żeby zapytać jak tam obecnie się gra ma i czy nie umarła jeszcze? Gra w to ktoś jeszcze szczerze powiedziawszy, stara gwardia graczy umarła z tego co się orientuje, jacyś nowi pewnie naiwni się znajdą :) Porównując to co było 3/4 lata temu, a obecnie to okropne psy... Ja swoją przygodę zakończyłem po wprowadzeniu Dark Legacy niestety dla mnie to za dużo przerosło mnie to co oni zaczęli wyprawiać i tak zbyt dużo znosiłem, ba i nie żałuje teraz tylko mogę poobserwować, co się wyczynia ;) Setki spędzonych godzin, zarwanych nocek bywało, było naprawdę fajnie :) Pamiętam czasy 40 lvl, gdzie na Bugu blokowało się Herolda i nie mając tego lvl biło się go wbijając lvl, pewnie nie za wielu wie o czym mowa, ja zaczynałem przygodę z tą grą kiedy jeszcze raczkowała było to już dobre kilka lat temu jak mnie pamięć nie myli 2012 rok albo wcześniej :) Chętnie bym wrócił do tamtych czasów, masę ludzi się zmieniło, przewinęło moderatorów, użytkowników nawet nowe forum powstało :) Proszę link do legendarnego filmiku żeby obecni zobaczyli jak wtedy wyglądała gra, tak to ten okres o którym mówię :)
    Pozdrawiam i życzę powodzenia
     
  5. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Post przeniosłem do wątku z feedbackiem, gdyż do pytań nijak nie pasował.
     
    AMONUM likes this.