Announcement Witamy nową CM + kod bonusowy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Yahiko, Jun 7, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Bohaterowie Dracanii,
  chcielibyśmy poinformować, iż doszło do zmiany na stanowisku Community Managera. Serdecznie witamy nową Community Manager, która zastąpi dotychczasowego CM Shanty'ego.

  Nasza nowa Managerka chciała również przekazać kilka słów do społeczności, dlatego też całą jej wiadomość (przetłumaczoną) wklejamy poniżej:  "Witajcie!

  Jestem Bella, wasza nowa menedżerka społeczności i jestem podekscytowana, że mogę tu być z wami wszystkimi!

  Pozdrawiam Was ze słonecznych wybrzeży Singapuru (strefa czasowa GMT+8), a moim celem jest odbudowa mostu komunikacyjnego pomiędzy naszymi legendarnymi graczami a zespołem deweloperskim. Twoja opinia jest skarbem, którego poszukuję i zadbam o to, aby dotarła do uszu twórców głośno i wyraźnie.


  Rozpoczynam własną podróż do 100 lvl w DSO, potrzebuję Twojej pomocy! Prosimy o poświęcenie chwili (10-15 minut) na wypełnienie tej ankiety (link poniżej). Bardzo mi to pomoże zrozumieć obecną sytuację, wasze doświadczenia, bolączki i marzenia związane z grą. Dodatkowo możesz zostawiać mi wiadomości w ankiecie – obiecuję, że każdą przeczytam!


  https://forms.office.com/e/WJ4H1NbReV


  Oddaję w wasze ręce również kod bonusowy: DSOCMBELLA
  Zawiera on 100x monet społeczności.
  Kolejny kod bonusowy ujawnimy, gdy ankieta osiągnie 2000 odpowiedzi!

  Twoje spostrzeżenia i opinie są bezcenne i razem możemy doprowadzić do tego, aby Twoje codzienne przygody w DSO były jeszcze przyjemniejsze!

  Ważna uwaga: uważaj na oszustów! Nigdy nie będę wysyłać Ci wiadomości w grze ani o nic nie prosiła. Wszelka oficjalna komunikacja będzie odbywać się za pośrednictwem konta na Discordzie.

  Wspólnie pracujmy nad ulepszeniem Dracanii!

  Dzięki, Bella"  Z pozdrowieniami,
  Wasza Ekipa DSO
   
Thread Status:
Not open for further replies.