Yan Hesaplarımı Nasıl Cardhun'a Sokabilirim?

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by WİsdomSlayer, Dec 12, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. WİsdomSlayer

WİsdomSlayer Forum Apprentice

Selam 67 lvl bir karakterim var cardhun şehrine girdi sıkıntı yok o karakterde ancak yan karakterim 55 lvl okçu onu sokamıyorum ne yapmam gerek?

2. Arthemis TR

Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

Merhaba,

Sorununu 'Yeni eklenen haritalara nasıl girebilirim?' olarak algılıyorum, çünkü hesabınızdaki ana karakteriniz Cardhun şehrine girebiliyorsa, yan çarlarınız da 10. seviye itibari ile şehre girebiliyor. En azından aksi ile ilgili şu ana kadar herhangi bir bilgi alınmamıştır.

Yeni haritaları açmak için ise, ki bu sadece yan çarlar için değil, ana karakter için de geçerlidir, aşağıdaki iki görevi tamamlamış olmanız gerekmektedir:

1. Lanetli Dilek
    https://drakensangonline.fandom.com/wiki/Cursed_Wish

2. Geçmişin Gölgeleri
    https://drakensangonline.fandom.com/wiki/Shadows_of_the_Past

Bu görevler tamamlandığında Kingshill şehrinde yeni eklenen görevleri alabilirsiniz.

İyi oyunlar..

3. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

10 level çar geçmişin gölgeleri görevini yapamıyor galiba. bu yüzden cardhuna giriş için 50 lvl olmak gerekebilir.. son görevleri hiraja'da sanırım.. ben öyle biliyorum..

4. WİsdomSlayer

WİsdomSlayer Forum Apprentice

Tamamdır hallettim teşekkürler.

5. Arthemis TR

Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

Merhaba,

Ufak bir düzeltme yapalım :) - yan çarlar 45. seviyeye ulaştıklarında Chardhun şehrine girebilirler, yalnız bu yeni haritalara girebilirler anlamına gelmiyor.

Sorununuzun düzelmiş olmasına sevindik.

İyi oyunlar..