Yardım

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by eibon61ts, Jan 28, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. eibon61ts

eibon61ts Forum Greenhorn

Oyuna uzun zaman sonra tekrar başladım ve daha önceden görevden almış olmam ve okumam gereken bir beceriyi okumadığım için şimdiki görevim için tezgahta üretimi yapamıyorum. Bunun için destek istiyorum. Görevlerde ilerleme sağlamam ve ileride de kullanacağım tezgah nesne üretimi için bu malzeme lazım ama o malzemeye ne olduğunu bile bilmiyorum. Bir materyalden sebep tekrar karakter kasmak da mantıksız olacak. Sizden bu durumu düzeltmeye yardım etmenizi istiyorum.
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Resimlerde görüleceği üzere üretim ilerlemem , tezgah durumum ve görevim belirtildiği gibidir. Lütfen en kısa sürede yardımcı olun.

2. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @eibon61ts

Tezgah görevlerinden sadece işe yaramayan parçalar yapılabilmektedir. Genişleme ile birlikte Çömezden Ustaya görevleri iptal olmuştur. Tezgahta öncelikle geliştirilmiş itemlerden belirli sayıda sihirli item üretmeniz gerekmektedir. Bu itemleri ürettiğinizde başarınız aktif olmaktadır ve bir sonraki item üretim aşamasına geçebilirsiniz. Tezgah şu anda bu şekilde çalışmaktadır. Aynı işlemler taş üretimi için de geçerlidir. Başarılar kısmında İtem Üretimi/Taş Üretimi başlıklardan hangi nesneleri üretmeniz gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla, iyi geceler dileriz.

Beta likes this.