yeni harita

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by 55baba55, Jul 8, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. 55baba55

55baba55 Forum Connoisseur

yeni haritamız hepimize hayırlı uğurlu olsun
    Tabi ki yeni sorunlar da beraberinde hiç gecikmeden geldi hatta beraberinde gelmişler
    oyunda hiç sorun yoktu zaten bir daha eklenmiş herzaman olduğu gibi yine düzelmesini bekleyeceğiz

Ays and Menager625 like this.
  2. Fearless.!

Fearless.! Forum Greenhorn

evet görevler ilerlemiyor anlamıyorum test serverde adam kılık deneme yapılmadanmı fırınlanıyor bunlar:D

3. kxt26012

kxt26012 Forum Apprentice

Yeni haritada OK TÜYÜ müdür nedir . nasıl yapıyoruz görevi

4. kxt26012

kxt26012 Forum Apprentice

Hala düzelmedimi görevler kül teslim ettim orda kaldı

5. Atmacaselo

Atmacaselo Someday Author

Alev Labirentinde Lav Yolu neden 2-3 girişten sonra açılıyor?
    Lav yolu sonunda AZAR isimli boss 5 kere kesilecek deniliyor ama ilerleme atmıyor sayaç hep 1 de kalıyor ve boss kesildikten sonra harita çılgın gibi refresh yapıyor ..Bu hata ise düzeltilmeli.Hata yoksa harita neden milyon kere zıplıyor?
    Hata yoksa neden defalarca AZAR boss kestiğim halde 1 kere kesilmiş görünüyor?
    Lütfen bir inceleme isteyin..Gerekirse video çekeyim ya da oyun loglarıma bakın ..

Şimdi hatırladım kangölü giriyoruz kafasına göre gruptan bazılarımızı normal bazılarını acımasız gibi farklı haritalara atıyor..

6. Arthemis TR

Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

Merhaba,

Bahsedilen tüm sorunlar ekibimize iletilmiştir. Sorunların en kısa zamanda çözüleceğini umut ediyoruz.

İyhi oyunlar..

Ays likes this.
  7. Atmacaselo

Henüz düzelmedi AZAR Boss kesildikçe ilerleme artmıyor ..Neden düzeltilmiyor ?Silsinler o görevi bari..
    Ellonidos şehrinde Alev Labirenti.Ölü olan Ölü kalır.Azarı 5 kez yen..

kaç defa kesildiğini hatırlamıyorum artık saymayı bıraktım..

8. Atmacaselo

Hata Kod 42 sebebi ile AZAR girişi yapamadım .Ara sıra normal mapa düşüyor kan gölü girsem bile..