Discussion "Co nadal w trawie piszczy..." czyli nowinki o Drakensang

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. KulawyMao

  KulawyMao Forum Connoisseur

  zastanawia mnie jak wtedy bd dzialaly wszelakie bonusy do xp, a jest ich sporo
   
 2. ΣMiwel

  ΣMiwel Forum Overlooker

  Tu raczej nie chodzi o to ile tobie brakuje, tylko o to, ile ogólnie jest expa od jednego poziomu do drugiego. Czyli, innymi słowy, nie ważne na jakim poziomie oddajesz misję, zawsze wypełni ci taki sam kawałek paska expa, czyli np. jedną "tabliczkę" (na których 5 jest obecnie graficznie podzielony pasek).

  Z 45 lvl dodali 6 nowych map (w tym 1 miasto i 1 z bossem), z 50 lvl dodali 13+ nowych map (w tym 2 miasta i 2 z bossem), + dlatego, że dodali parę malutkich w stylu komora ofiar albo świątynia Artayi, z 55 lvl dodali 9+ nowych map (w tym 1 miasto i 2 z bossem), + dlatego, że jedna ma wiele pięter (czeluści). Teraz ma być 18+ nowych map (w tym 1 miasto - prawdopodobnie odnowione Cardhun - i 2 z bossami), a + dlatego, że mają być dodatkowe małe mapki oraz "labirynty", jak to określili. I teraz jest możliwe, że dodadzą jakieś nowe międzyświaty, czyli wersje istniejących mapek ze zwykłego świata, których z oczywistych względów nie liczą do puli 18 nowych. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało. Przecież ludzie narzekali, że za szybko wbijają nowy max lvl po rozszerzeniu... to teraz może nie będą. :D

  Przynajmniej wstępnie (jak wcześniej pokazywali na streamach), to wyglądało tak, że czarodziej dostaje 2 nowe skille i dwa rozdzielone stare (strażnik płomieni jako oddzielny od zwykłego i ogniste zniszczenie jako dodatkowy skill bez setu q1). Krasnal dwa nowe skille (ogień i miny). Łucznik jeden nowy i jeden rozdzielony (drzewo jako osobny skill). Rycek jeden nowy.

  Klasy, które dostają mniej nowych skilli, mają (według tego co pokazali) mieć więcej pasywnych w drzewku expa. O tak to będzie wyglądało:
  [​IMG]
  Mag ma podzielone skille na 4 kolumny + to co jest po prawej, pozostałe klasy mają mieć 3 kolumny. Po prawej inne klasy będą miały za to więcej rzeczy do stawiania punktów. Z resztą, w zacytowanej odpowiedzi było tak:
  Więc zobaczymy jak to będzie wyglądało. :)

  Powyższy screen. :D :D :D

  Były dwa pytania na które oni odpowiedzieli razem. Pytanie o skille nie odnosiło się do drzewka wiedzy. To ja je zadałem, zanim zauważyłem, że po prawej skille są wyrównywane. A że skille maga z wiedzy są bezsensowne to fakt, ale może coś się zmieni, skoro wiedzę zmieniają.
   
 3. ogmiosan

  ogmiosan Forum Apprentice

  Witam moje pytanie dotyczy zmiany wartości kamieni po wprowadzeniu wyższego lvl np : jak zostanie zamieniony rubin królewski , następnie czy jesli mamy podniesiony rubin królewski na kolor niebieski czy jego wartości będą adekwatnie większe do rubina królewskiego niepodniesionego na żaden poziom ?
  Po zmianach ile będziemy mogli włożyć kamieni w broń ?
   
 4. PatrykWalencik

  PatrykWalencik Forum Apprentice

  W każdy przedmiot będziesz mógł maksymalnie włożyć 10 kamieni (dotyczy to również broni).
  Kamienie szlachetne będziesz mógł włożyć wszędzie, to znaczy że rubiny można włożyć np w buty, a co do zmiany wartości to nigdzie nie widziałem aby coś takiego było zapowiadane.
   
 5. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  To nieco uściślę, liczba slotów na kamienie będzie zależała od poziomu przedmiotu i maksymalnie będzie ich 10. Jednocześnie nie wiadomo, czy sloty te będzie można odblokować za MMy (jak dotychczas).
  Co do samych kamieni, to nie ujawniono czy będą miały zmieniane wartości. Jedyne co jest pewne, to że będą jakieś nowe. Jakie konkretnie? Oczywiście, niewiadomo.
   
 6. -ADI22-

  -ADI22- Forum Greenhorn

  Witam serdecznie jeżeli włożę do broni 10 kamieni czy do tej samej broni mogę włożyć również 10 run np do predkosci czyli łacznie będę tam miał 20 gniazd ?
   
 7. ryudopl

  ryudopl Forum Greenhorn

  10. Więcej dostępnych gniazd na kamienie szlachetne (do 10 w zależności od poziomu przedmiotu) oraz możliwość dodania dowolnego kamienia do dowolnego elementu wyposażenia. Klejnoty oraz runy zostaną dodane do zupełnie nowego typu przedmiotu (do 10 miejsc).
   
 8. GienkoDePL

  GienkoDePL Someday Author

  Dzień dobry
  raczej nie :D ... będzie nadal 10 tylko, że miejsca run kamieni będą wymienne ale z ograniczeniami ilość, będzie też dowolność przy pisania run/kamieni czyli dowolnie do każdego wyposażenia włożysz runę / kamień teraz przypisaną do itemu. Tak ja to rozumiem , ale to jest moje rozumienie i może odbiegać od rzeczywistość.

  Chcę dopytać co z sześcianami likwidują , zostają bo nie wiem co z nimi mam robić?
  Pozdrawiam
   
 9. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Twoje "rozumienie" jest błędne, co masz udowodnione w poście dokładnie nad Twoim. Niedokładnie zapoznałeś się z dostępnymi informacjami.

  Sześciany raczej zostaną, ale nie wiadomo co będzie z nich lecieć. Niby sugerowali, by je otwierać, ale ja póki co je zbieram. Jak się na TS pojawi CE, to ostatecznie będzie można zdecydować.
   
  GienkoDePL likes this.
 10. -ADI22-

  -ADI22- Forum Greenhorn

  Jeśli będzie przypisywana runy do danego przedmiotu to mogą np. do broni przepisac 2 gniazda runy prędkosci i tym sposobem runy nie którzy wydali gracze drakeny i koniczyny pójdą do smieci
   
 11. PatrykWalencik

  PatrykWalencik Forum Apprentice

  Runy będą osadzane w nowym typie przedmiotów, nie będzie już można wsadzić run w broń czy pasek.
  Z tego co było powiedziane runy będą dodawać tylko wartości procentowe, czyli jak miałeś zwiększone punkty życia dla tego przedmiotu to teraz będzie zwiększone punkty życia (ogólne). Żadne runy raczej nie będą bezużyteczne, ale o tym najlepiej dowiemy się kiedy CE będzie na testowym.
   
  BA_Bastet likes this.
 12. GienkoDePL

  GienkoDePL Someday Author

  Dzięki za wiarę, że napisałem post 1 minutę .... ale fakt gdzieś mi coś umknęło :D
  Dokładnie nie wiem o co chodzi z tym nerfem ... trzeba poczekać na dokładniejsze informacje
  bo z tego wynika, że będzie można użyć 30(50) kamieni np rubinów do tego % runy szkody od całości w tym od broni i gdzieś jakieś inne runy % prędkość i inne ja nie widzę w tym nerfu wręcz przeciwnie .. większość dowolność w budowaniu postaci, jakieś klejnoty . Ale pożyjemy zobaczonym :D
   
 13. BA_Tyche

  BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

  -ADI22-, ogmiosan - czasem dobrze jest porozmawiać z samym sobą, jednak prosiłabym o robienie tego w zaciszu własnego domu, a nie na forum. Za trollowanie oba konta otrzymują ode mnie 11 punktów, co wiąże się z blokadą konta na 1 dzień.

  PatrykWalencik - Twoją wypowiedź usuwam, jako że odpowiada na usunięty post.
   
 14. .killer.

  .killer. Forum Apprentice

  Wiecie może, czy warto się czegoś pozbyć przed rozszerzeniem, żeby potem nie pluć sobie w twarz? Zmieniony wzrostnik, fragmenty materii, monety społeczności,odłamki sfery i klucze męstwa co najważniejsze? I czy warto coś dokupić: rubinki etc etc etc?
  Toniki i lekarstwa zostają, wiadomo coś?
   
  Last edited: Nov 1, 2020
 15. Eradan111

  Eradan111 Junior Expert

  Myślę, że odpowiedź na to pytanie będzie za tydzień dopiero jak wejdzie DL na testowy
   
  .killer. likes this.
 16. Gosiik

  Gosiik Forum Greenhorn

  Witam
  Czy wiadomo już coś na temat sześcianów? Zostają?
   
 17. WhiciaQ

  WhiciaQ User

  Witam, zapoznajcie się proszę z tą informacją.
   
 18. Gosiik

  Gosiik Forum Greenhorn

  Nie jest tam konkretnie napisane co z sześcianami, stąd moje pytanie, bo może jakaś nowa informacja do Was wpłynęła.
   
 19. WhiciaQ

  WhiciaQ User

  Ale w punkcie 19 - jest napisane, że nie są planowane zmiany w premium.
   
 20. GienkoDePL

  GienkoDePL Someday Author

  Dzień dobry ,
  Tylko funkcje premium dotyczą dropu sześcianów a nie tego co z nich wypada po otwarciu. A tu jest sprawa kluczową kiedy je otworzyć teraz czy po aktualizacji CE? Pozdrawiam
   

Share This Page