Discussion DYSKUSJA: AKTUALIZACJA 249

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Apr 15, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Nie jest to błąd. Gdy zmienia się kształt Kolebki mrozu, zmienia się także lokalizacja Dziadka Jullova. Nowe miejsce to północ mapy, mniej więcej rejon jak na screenie (nie jestem w stanie podać dokładnej lokalizacji).
    Screenshot_7.png
     
    Ennika likes this.
  2. fresh3000

    fresh3000 Forum Apprentice

    Witam serdecznie , pytaanko mam , dlaczego po wbiciu 50 lvl nie mogę wejsc do miedzyświatów mimo iz znalazłem wejscie w Nahuatlan , zamiast wejscia mam czarny prostokąt . Dostałem tez pergamin po wbiciu 50 lvl ale wejsc tam nie moge , ktoś mi to wyjaśni dlaczzego tak jest? Ps: jest to 3 nowa postac która chce wbić 100 lvl dla 3 rangi weterana.
     
  3. KTośxD

    KTośxD Forum Greenhorn

    Wie ktoś gdzie jest Komnata która prowadzi do międzyświata?

    Możesz mi powiedzieć gdzie jest wejście? Ja już ukończyłem wszystkie misję ale nie wiem gdzie jest wejście
     
    Last edited by moderator: Apr 23, 2021
  4. fresh3000

    fresh3000 Forum Apprentice

    Koło kolebki śmierci , ale ja tam nie moge wejsc nie wiem dlaczego , wiesz cos o tym moze?
     
  5. KTośxD

    KTośxD Forum Greenhorn

    To chyba nie to ponieważ zrobiłem wszystkie misję główne i nie ma nic tam, oprócz czarnego prostokątu
     
  6. fresh3000

    fresh3000 Forum Apprentice

    no własnie mam to samo , moze ktos z moderacji podpowie co jest pięć?
     
  7. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Tak, wejście do Komnaty Panoltiaco jest zaraz obok wejścia do Kolebki śmierci. Jak jest wspomniane w patchnotach, trzeba mieć 50 poziom i można tam wejść tylko na poziomie Zagłada.

    fresh3000, KTośxD - czy moglibyście rozwinąć temat tego "czarnego prostokąta"? Najlepiej w postaci screena.
     
  8. KTośxD

    KTośxD Forum Greenhorn

    Mam 51lvl oraz wszystkie misję ukończone a brak wejścia :/
     
  9. fresh3000

    fresh3000 Forum Apprentice

    https://ibb.co/PwYytdQ
     
  10. KTośxD

    KTośxD Forum Greenhorn

    Już wiem jaki jest problem ponieważ zagłada jest na tym terenie dopiero od poziomu 64 :)

    Wydaję mi się, że jednak lepiej wbić 55lvl, zrobić misję i w Kingshill pojawi się też droga do międzyświata.
     
  11. fresh3000

    fresh3000 Forum Apprentice

    To co piszesz jest potwierdzone w 100 %? Bo raczej nie sądze , choćby ze nie ma nigdzie wejscia na mod 64 lvl
     
  12. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    KTośxD, fresh3000 - z Tego co się dowiedziałem wejście pojawi się, gdy będziecie mieli poziom 55.

    Na ten moment nie ma potwierdzonej informacji, czy jest to błąd, czy zamierzone działanie.
     
  13. fresh3000

    fresh3000 Forum Apprentice

    Dzieki za informacje :) Zobaczymy :)
     
  14. gonhan

    gonhan Forum Greenhorn

    Komnata panaltiaco niech mi ktoś wytłumaczy jak postać 55 lvl ma to wykonać solo jak wchodząc tam na zagładzie bo innego poziomu do wyboru niema to mobki maja lvl 75 to jakiś żart a inaczej na miedzy świat się teraz nie da rady dostać.
     
  15. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Poziom trudności jest teraz tworzony poprzez podwyższanie poziomu przeciwników. Na zwykłej zagładzie jest to właśnie +20 do poziomu postaci. Stąd też taki, a nie inny poziom przeciwników.
    Międzyświat jako taki jest zaprojektowany dla graczy endgame'owych i zapewne stąd wynika fakt, że trzeba do komnaty wejść na poziomie zagłada. Skoro jednak sobie nie dajesz rady, to warto odłożyć zrobienie tej misji na późniejszy czas. Na czas kiedy wzmocnisz nieco swoją postać. Jak już zaznaczyłem w tym poście, wykonanie misji w komnacie nie jest wymagane do rozpoczęcia zabawy z zawartością CE. Misja ta jest wymagana tylko do rozpoczęcia wykonywania misji w międzyświecie (misja Międzyświatami itd).
     
  16. gonhan

    gonhan Forum Greenhorn

    A można dostać poradę jak albo gdzie mam się udać żeby rozpocząć te nowe krainy? bo z tego co się orientuje one są właśnie na miedzy świecie a nie mogę się tam dostać no chyba ze o czymś nie wiem?
     
  17. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Ależ oczywiście, że można dostać :)
    Szczegółowa instrukcja znajduje się w tym poście.
     
  18. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    zrobienie tego na 55lvlu jest calkowicie wykonalne, tak jak na kazdym innym lvlu, z tym, ze jedne klasy maja latwiej, a inne trudniej
    dajac Ci porady jak to zrobic
    idziesz na byle jaka mape bolesny = dropisz eq, zeby byc silniejszym
    potem idziesz na dreczacy i dropisz eq = zeby byc jeszcze silniejszym
    potem fatal
    potem inf1
    jak bd mial full eq z inf1 powinienes sobie bez trudu poradzic na mapce przejsciowej do cardhun
    znajomosc gry to w drakenie polowa sukcesu
     
  19. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Aktualizacja 249 przeszła dzisiaj do historii, więc temat zamykam. Do dyskusji zapraszam w nowym wątku, tym dotyczącym wersji 250.
     
    TL_Tyche likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.