Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 252

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Orion, Aug 31, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ennika

    Ennika Advanced

    Nie było? Myślałam, że naprawią błąd działania szerszeni u strażnika lasu. Błąd pojawił się po aktualizacji.
     
  2. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Ja tam w ogłoszeniu nie widzę słowa "hotfix", a "przerwa techniczna". To dwie zupełnie inne rzeczy. I tak, był przestój serwerów, ale krótszy o godzinę niż deklarowano.
     
    BA_Orion likes this.
  3. Soulshade2

    Soulshade2 Someday Author

    Gdzie leci ta nowa broń na jakiej arenie bądź z jakiego bosa ??
     
  4. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Broń leci ze skrzyni na Drakanijskiej arenie wyzwań.
     
  5. ludwik10

    ludwik10 Forum Apprentice

    Jak zdobyć ostatni pasek postępu? Czy na arenie lecą skrzynie z ostatnim paskiem postępu?
     
  6. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Postęp do ostatniego paska zdobywa się głównie na Drakanijskiej arenie wyzwań. Jest też szansza, że na zwykłej arenie wypadnie skrzynka z postęp do właśnie tego paska.
     
  7. Trade_Gator

    Trade_Gator Someday Author

    Jeżeli na arenie Jubileuszowej pojawia się Dżin to ludzie giną od niewidzialnych kul. Czy BP o tym wie czy ludzie to zgłaszają ? Czy w ogóle cos z tym zrobia bo jest to mega denerwujące jak giniesz od nie wiadomo czegoś !
     
  8. Lunari

    Lunari Forum Apprentice

    ja mam pytanie dlaczego moje kupony na arenę eventową są szare tylko te okrągły jest aktywny ja się używa tych z danych terenów ?
     
  9. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Dopytam się, jak sprawa wygląda. Przede wszystkim, czy faktycznie jest tu jakiś błąd oraz czy były podobne zgłoszenia.

    Domyślam się, że chodzi Ci o żetony na arenę. Aktywne są zawsze te na arenę ogólną oraz na te areny "ragionalne", których paski już odblokowałaś. Dla przykładu, jeżeli jesteś na pasku z Atlantydy, to aktywne będą żetony: ogólny oraz duryjski, krajów północy i atlatydzki. Pozostałe pozostaną nieaktywne.
    Identycznie sprawa ma się ze skrzynkami z fantami. Całościowo jest to forma zabezpieczenia przed zdobywaniem postępu, który nie będzie mógł się zaliczyć do pasków.
     
  10. midlock707

    midlock707 Forum Greenhorn

    witam mam pytanie .Dlaczego nie mogłem podnieść Naramienników besti które wypadły ze złotej piniaty w Hiraii,próbowałem na wszelkie sposoby i niestety nic , i teraz przepadły :(((
     
  11. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Naramienników nie można otrzymać z piniaty. Z niej otrzymuje się tylko skórkę z efektem. Zapoznaj się z pierwszym akapitem tego postu.
     
  12. Soulshade2

    Soulshade2 Someday Author

    gdzie znajdę żetony na ostatni pasek drakanijske wyzwanie ??
     
  13. lurk18

    lurk18 Forum Greenhorn

    gdzie znajdę żetony na ostatni pasek drakanijske wyzwanie ?? Nie ma żetonów . Grasz zwykłą arene Jubileuszową i na koniec areny masz dwa wyjścia z niej jedno jest do miasta drugie na te ostatnie wyzwanie . Żeby wejśc na te wyzwanie drakanijskie trzeba miec wejściówkę naładowany znak męstwa, można go kupić u Phestosa w kingshill
     
  14. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Udało się dowiedzieć, że błąd jest znany i zgłoszony. Niestety nie ma informacji o jego potencjalnej naprawie.
     
    Trade_Gator likes this.
  15. End08

    End08 Forum Apprentice

    w ofercie u phstosa nie mam takich wejsciowek a pasek mam napelniony z kupionych 18 skrzynek z fantami , na ogolnej polecialo raz 12 , na 200 wejsc ,nie chce sie grac bo wszyscy porobili a ja kisze sie na bezproduktywnej arenie,
    czy musze jednak na ogolnej arenie wyfarmic reszte postepu na ostatnim pasku?[/QUOTE]
     
  16. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    pewnie dlatego ich nie masz, gdyz, poniewaz, bo, pojawiaja sie one w sklepie dopiero po zrobieniu misji na zebranie 50smiecia z bossow
     
  17. Soulshade2

    Soulshade2 Someday Author

    Czy jest jakaś opcja dostać żetony na arenę wyzwanie drakanijskie wszystkie u phestosa wykupiłem i już nie ma innej opcji aby je zdobyć jak mam wyfarmić sobie ekwipunek jeżeli nie ma dostępnych wejść ?? Przecież to jest śmieszne .
     
  18. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Nie mogłeś wykupić wszystkich naładowanych znaków u Phestosa, gdyż oferta zakupu za 5k mrocznych jest nieograniczona ilościowo. Jeżeli więc wszystkie pozostałe opcje wykorzystałeś, to została Ci tylko ta jedna. Ekwipunek można wyfarmić na dowolnej mapie. A jeśli mówimy o tej "szczególnej" broni, to cóż, taki już urok, że nie każdy będzie w stanie ją zdobyć.
     
  19. Martom

    Martom Forum Greenhorn

    Czy jeżeli otrzymało się już złotą piniatę ze zwykłych piniat od danego npc (np kamyki) to jest możliwośc otrzymania drugiej złotej piniaty z tej samej piniaty?
     
  20. Aikid

    Aikid Forum Apprentice

    Witam
    wyskoczyły mi " naramienniki wściekłej bestii" i nie mogę ich podnieść.
     
Thread Status:
Not open for further replies.